Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pramogos Lietuvoje

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Bauska
(1)
Jurbarkas
(1)
Kretinga
(1)
Marijampolė
(2)
Plungė
(1)
Prienai
(1)
Rietavas
(1)
Skuodas
(1)
Tauragė
(1)
Vilnius
(29)
Kaunas
(21)
Klaipėda
(12)
Šiauliai
(6)
Panevėžys
(3)
Druskininkai
(4)
Birštonas
(5)
Palanga (Šventoji)
(3)
Trakai
(6)
Molėtai
(2)
Anykščiai
(3)
Viešbučiai kitose vietovėse
(2)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Bauska
(1)
Jurbarkas
(1)
Kretinga
(1)
Marijampolė
(2)
Plungė
(1)
Prienai
(1)
Rietavas
(1)
Skuodas
(1)
Tauragė
(1)
Vilnius
(29)
Kaunas
(21)
Klaipėda
(12)
Šiauliai
(6)
Panevėžys
(3)
Druskininkai
(4)
Birštonas
(5)
Palanga (Šventoji)
(3)
Trakai
(6)
Molėtai
(2)
Anykščiai
(3)
Viešbučiai kitose vietovėse
(2)
Asmenų skaičius

Pasiimk savo chebrą ir uždominuok savaitgalį besilnksmindamas ir pramogaudamas su grupinis.lt! Jei esi tikras hipsteris, tuomet visiškai nesvarbu ar pramogausi vienas, su antrąja puse, ar su grupe tokių pačių nurautų žmonių - įgytas naujas patirtis ir surinktus įspūdžius tikrai pasakosi savo anūkams dar ilgai. Nebūk zanūda ir praturtink savo savo laisvalaikį jau šiandien! Atmink, kad visi gyvenam tik kartą, tad į kolekciją įtraukti juokingas, smagias ir romantiškas akimirkas ne tik verta, bet ir stipriai rekomenduojama!


Seniuuuk, čia dar daugiau pramogų!
Grupinis.lt svetainėje rasi puikių aktyvių, oro, vandens ar auto-moto pramogų, skirtų išbandyti vienam hipsteriui, dviems hipsterimas ar visam jų būriui. Jeigu kada svajojai skristi oro balionu, pralėkti lietuviškomis kalvomis bei miškais su keturračiu, išbandyti visas čiuožyklas ir baseinus vandens parke ar palakstyt amerikietiškais kalneliais virtualioje realybėje - dabar tikrai puikus metas visa tai išbandyti! Mūsų puslapyje tikros pramogos tau už NENORMALIAI gerą kainą. 

Jeigu atsibodo visos sėdėjimo prie kompo pozos ir smegenys prašo išeit į žmones - pasikviesk kartu draugus ar antrą pusę sumesti boulingo ar biliardo partiją, palaužyti smegenis įvairios tematikos pabėgimo ar virtualios realybės kambariuose, išbandyti oro bei vandens pramogas. Patikėk, veiksmo tikrai pakaks kiekvienam. 
Vandens pramogos - ir ramybei ir chaosui
Be vandenėlio neišgyventume nei dienos taip pat kaip vasarą neišgyventume be pramogų jame. Patikrink savo kietumą ir galimybių ribas įvairaus kietumo pramogose, kuriose parodysi raumenį ir ištvermę, liksi šlapias (-ia), bet laimingas (-a).
Mėgsti tinginiaut, atsipalaiduoti ir apskritai nieko nedaryt? Apsilankyk pirčių ir baseinų erdvėje, kur prigriebęs antrą pusę ar krūvą draugų galėsi mirkti iki susiraukšlėjimo viešbučio ar sanatorijos vandens erdvėse. Jei ant kranto sėdėt jau pabodo, tuomet šok į jachtą, plaustą ar katamaraną - bus žiauriai gera proga palepinti savo mylimuosius arba turėti žiauriai gerą va-ka-rė-lį! Jei vis dėlto esi iš tų, kuriam visi aukščiau išvardyti dalykai neįdomūs – išbandyk ekstremalų čiuožimą vandenlente (būsi tikras (-a) ežero drifto karalius (-ienė)), pramogas vandens batutų parke ar net pažintinį nardymą – nors ir būsi šlapias (-ia), kraujas nuo įspūdžių tikrai užvirs!
Oro pramoga - smagu ore, bet dar smagiau ant žemės!
Ar kada susimąstei kaip nuostabu šokti parašiutu kai pagaliau dingsta mintys apie prikrovimą į kelnes ir besiraitojantys nuo greičio žandai virsta įprastu jausmu? O apie tai kaip sklendžiant parasparniu, skrendant oro balionu ar lėktuvėliu virš miesto stogų, žaliuojančių ar rudenėjančių miškų sklendi ir rėki, nu, nes taip geresnis efektas? Su Grupinis.lt šias veiklas paversi pačia geriausia dovana savo mėgstamiausiems žmonėms vos keleto mygtukų paspaudimu ir, kas smagiausia, už super gerą kainą. Tad ko gi lauki? Nebūk kerpė, griebk nerealiausias dovanas jubiliejaus, sukaktuvių ar kitoms ypatingoms progoms jau šiandien ir nustebink tuos, kurie dovanų tikėsis mažiausiai.
Mergvakario ar bernvakario pramogų idėjos
Ketini ištekinti draugą (-ę), ir nori, kad tūsas būtų visiškai nurautas ir įsimintinas? Pataikei ten, kur reikia! Grupinis.lt šiai progai paminėti tikrai rasi ne vieną gerą pasiūlymą. Norisi aktyviai palakstyti ir nekaltai pašaudyti vieni kitiems į užpakalius - tuomet dažasvydis yra tikrai TA pramoga. Norisi vietoje raumenų išnaudot smegenis? Rinkis galvosūkių kambarį, kur visi draugiškai pasėdėsit cypėj, sugrįšit į mokyklą ar nusikelsit į Egiptą. O jei sufeilinsit - be jūsų niekas daugiau nesužinos. Ieškai ko nors ramesnio? Pasiplaukiojimas jachta, geras laikas ir skanus maistas tai, ko reikia kiekvienam norinčiam pataupyti jėgas prieš vedant (ištekant) ir apturėti geriausią laiką su brangiausia chebra. Tik nepamirškit padaryti nurautų fotkių, nes negali žinoti, galbūt vėliau jos taps istorinės!

Daugybė patikimų partnerių - kokybiškos paslaugos
Grupinis.lt puslapyje - tik laiko patikrinti ir kokybiškas paslaugas teikiantys partneriai, kurie tavo pramogas pavers dar įsimintesnėmis. Tarp mūsų partnerių rasite "Vytautas mineral SPA”, "Molainių žirgyną”, "Harmony park”, "Druskininkų vandens parką”, "Atostogų parką” ir kitus Lietuvoje gerai žinomus pramogų, poilsio ir SPA paslaugų atstovus. Jų dėka mūsų puslapyje ypač didelis pramoginių paslaugų pasirinkimas. Nebestumk ir praleisk savo geriausias šventes bei laisvalaikį dar įdomiau su nerealiais pramogų deals’ais!
Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai