Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Poilsis Lietuvoje ir užsienyje

Tau rasta akcijų: 0
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(3)
Kaunas
(2)
Klaipėda
(6)
Druskininkai
(25)
Birštonas
(11)
Palanga (Šventoji)
(37)
Neringa
(1)
Viešbučiai kitose vietovėse
(2)
Šalis
Lietuva
(28)
Latvija
(15)
Estija
(1)
Lenkija
(3)
Japonija
(1)
Korėja
(1)
Bulgarija
(4)
Čekija
(1)
Egzotinės
(1)
Graikija
(1)
Islandija
(1)
Italija
(1)
Juodkalnija
(1)
Turkija
(4)
Azijos šalys
(4)
JAV
(1)
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
1 nakvynė
(46)
2 nakvynės
(50)
3+ nakvynės
(19)
Poilsio laikas
Darbo dienomis
(92)
Savaitgaliais, švenčių dienomis
(81)
Viešbučių tipas
Viešbutis ★ ★ ★ ★
(23)
Viešbutis ★ ★ ★
(27)
Viešbutis ★ ★
(3)
Sveikatingumo centrai
(28)
Poilsio namai
(11)
Vilos
(5)
Apartamentai
(4)
Sodybos
(2)
Poilsiavietės
(1)
Viešbučiai
AMBER PALACE SPA
(7)
AMBERTON GREEN APARTMENTS
(3)
ART HOTEL BOHEMA
(1)
BELLEVUE PARK RIGA
(1)
BOUTIQUE HOTEL SMILČIŲ VILOS
(1)
DAINAVA
(1)
DE LITA
(3)
ENERGETIKAS sveikatos centras
(9)
EUROPA ROYALE Druskininkai
(2)
GABIJA
(2)
GALIA
(1)
GAMTOS PERLAS
(1)
GODA
(3)
GRAND SPA LIETUVA
(3)
GRETA
(2)
HOTEL JURMALA SPA
(4)
IBIS STYLES KLAIPĖDA AURORA
(1)
JUNDA vila
(1)
KARPYNĖ kaimo turizmo sodyba
(1)
KUNIGIŠKĖS svečių namai
(1)
MINGĖS EGZOTIKA sodyba
(1)
NAVALIS
(1)
PALANGOS LINAS
(4)
PRIE PARKO
(4)
PUŠYNAS
(6)
RAŽĖ
(1)
ROYAL SPA RESIDENCE
(4)
TULPĖS sanatorija
(2)
UPA Medea SPA
(2)
VERSMĖ sanatorija
(3)
VYTAUTAS MINERAL SPA
(2)

Guli sau jacuzzi, skaniai valgai ir niekur neskubi, tad kas gali būti už visa tai geriau? Tikriausiai visko dvigubai tiek, tik už daaaaug mažesnę kainą. Grupinis.lt puslapyje rasi puikius viešbučių ir kelionių pasiūlymus poilsiui dviems ar kompanijai, tingiai nakvynei viešbutyje Palangoje, Birštone, ar pas bralius latviukus Jurmalos kurorte. 

Poilsis Lietuvoje - varom?
Renkantis poilsį Lietuvoje dažnai susiduriame su klausimu, kur geriausia varyti. Kadangi Lietuva turtinga savo miškais ir laukais, vienu kitu dvaru, sanatorijomis ir viešbučiais, ilsėtis tikrai yra kur. Jei nežinai, kur keliauti, pirmiausiai įsivertink savo poreikius ir chebros skaičių. Pasiilgai ramancikos? Poilsis dviems yra tai, ko tau reikia! Bėkite vienas kitam į glėbį paplūdimyje arba krosiuką miško takeliais, kartu tingėkite pirčių ir baseinų kompleksuose ir darykite ką nors, arba nedarykite nieko! Tokio tipo poilsį visuomet atrasi "Grand Spa” Palangoje, "Vytautas mineral SPA” Birštone ar Druskininkuose esančiose sanatorijose. 

Negali ilsėdamasis gulėti? Varyk į vienos dienos keliones po gražiausias Lietuvos vietas pradedant Dzūkijos miškais, baigiant pajūriu ir tik mūsų kraštui būdingais superiniais kultūriniais objektais. Seniai buvai Kuršių Nerijoje ir Nidos kopose, o jau kaip ir laikas pasidaryti selfį ten kur visi pavydės? Jeigu jūra netraukia, aplankyk lietuviškąją Veneciją ar Dzūkijos lopšį Marcinkonis ar keliauk šaudyti su teleskopu kometų į Molėtus. Tokios dienos ekskursijos ne tik nuvarys nuo kojų, bet ir praturtins smegenis žiniomis, o akis įspūdžiais.

Kai nežinai, kokią kelionę imt
Rinkdamasis kelionę grupinis.lt svetainėje pirmiausiai atsakyki sau į vieną ir bene svarbiausią klausimą - mėgsti viską planuotis pats ar labiau patinka, kai kelionės detalės jau būna sudėliotos? Jeigu esi tas pirmasis, kuris netingi - tuomet griebk ir rezervuok nakvynę viešbučiuose, kuriuose ketini apsistoti keliaudamas ir, be abejonės, susiplanuoti būsimos kelionės maršrutą, kur ketini varyti bei ką nori pamatyti su savo antra puse arba chebra. Jeigu vis dėlto esi tinginys ir mėgsti kai viskas jau suplanuota - tuomet grupinis.lt rasi belekokio gerumo poilsinių, pažintinių, žiemos, pavasario ir egzotinių kelionių pasiūlymų į įvairias pasaulio šalių kryptis. Visai nesvarbu ar keliausi vienas (kelionė su protingu žmogumi visada iššūkis. :D), su antrąja puse ar sava chebra - įspūdžių gausa garantuota! 

Kokybiškai pailsėjęs (-usi) - mažiau piktas (-a)?
Kai viskas nusibodo ir užkniso - kelionė tikrai gali būti tas vaistas, išgydantis nuo nuobodulio ligos. Kartais užtenka vienos dienos ir gali vėl varyt į darbą ar mokslus, bet kartais balansui atstatyti nepakanka ir savaitės (puikus atmazas nuo visko). Jeigu esi studentas ir negali išvykti ilgų atostogų - tuomet poilsis su vandens ir SPA malonumais savaitgalį bus geriau nei kebabas alkanam! Grupinis.lt svetainėje rasi daug puikių pasiūlymų savaitgaliui kartu su SPA procedūromis, masažais, vakarienėmis ar pusryčiais už žiauriai nedidelę kainą! Mūsų afigieni partneriai teikia tik aukštos kokybės paslaugas, kad kiekvieno atvykusio patirtis būtų pati pozityviausia. Kodėl verta skirti laiko ir krapštyti tas paskutines santaupas savo poilsiui? Nes tik tinkamai pailsėjęs sugrįši vėl į žmogų ir būsi pasiruošęs nuversti kalnus labiau nei lig šiol!
Daugiau