Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

BLITZ - Paskutinės minutės pasiūlymai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina

Ar žinai, kas tie paskutinės minutės pasiūlymai? Jeigu ne, mes tau papasakosim. Tai visi šauniausi pramogų, kelionių, grožio ir maisto "deal’ai” už žiauriai gerą kainą! Labai svarbu pabrėžti, kad dažnai nukeliavęs į tiekėjo puslapį - tokiomis kainomis pasiūlymų nerasi. Tai va, tuo mes ir ypatingi, nes gauname geriausius pramogų, maisto, grožio ir poilsio pasiūlymus daaaaug geresnėmis kainomis! Sunku patikėti? Įsitikink tuo pats(-i)! Jei vis dėlto jau esi čia - nebūk tinginys (-ė) ir griebk labiausiai dominančius KARŠTUS pasiūlymus, kurie, ĮSPĖJAM, čia puikuosis VOS 72 val. Kitaip tariant - pigiai, bet TRUMPAI.. Bet pigiai. ;).

Kaip kiečiausi pasiima BLITZ pasiūlymus?
O gi labai paprastai! Papildomų filtrų pagalba išsirinki dominančią kategoriją, nusistatyki kainos diapozoną ir spausk filtruoti. Tame pačiame lange pamatysi jau specialiai tau atrinktus pasiūlymų kuponus, kuriuos įssigysi gulėdamas ant sofkės, sėdėdamas trūle ar nuobodžiose paskaitose su geriausia grupės chebra. Ilgai nelaužyk galvos, nes BLITZ puslapyje kitą dieną norimo pasiūlymo gali ir neberasti. Ir pats kaltas (-a), nes traukinys PAVĖLAVUSIŲ niekada nelaukia!

Tai kai gerumo nuolaida!
Nusimato va-ka-rėėėėlis, o tau ir tavo draugams jau truputį pabodo kiekvieną savaitgalį lepintis tik čipsais? Gal jau spėjot ir visas riešutų rūšis išragaut kaip tikri gurmanai? O Vaikyti! Reikia tau išsigelbėt nuo tokios tragedijos. Afigieni BLITZ Picų, burgerių ar sušių deal’ai pakeis tavo vakarėlius visiems laikams. Turi antrą pusę ir yra proga šventę švęst? Nusivesk papramogauti ar vakarienės, patikėk, grupinis.lt paskutinės minutės pasiūlymuose nuolaida tau ga-ran-tuo-ta! Nerealiai linksmų pramogų ar gardžių maisto deal’ų už NENORMALIAI GERĄ kainą čia atras ne tik poros, bet net ir didžiausios draugų kompanijos. Kaupiasi seilės vos pagalvojus apie sušių padėklą? O gal seniai su draugais svarstėte pažaisti boulingo ir įkrėsti vienas kitam į kailį? Tuomet nebesvarstyk, nes tik Grupinis.lt BLITZ pasiūlymų skiltyje geidžiamiausius kuponus įsigysi išskirtinėmis sąlygomis. Pats metas pradėti planuotis smagias vakaruškas su savo cebra.

Nebūki kerpė, įsigyti BLITZ paskutinės minutės kuponą labai paprasta!
Grupinis.lt kuponų įsigyjimo tvarka visiems pasiūlymams vienoda. Pasirinkęs (-usi) norimus deals’us (nesvarbu iš kokių kategorijų jie būtų) įsidedi į krepšelį ir vėliau spaudi apmokėti. Kitame žingsnyje pasirenki patogiausią apmokėjimo būdą ir įsigytas kuponas jau tavo pašto dėžutėje argi ne easy?! Deal’as bus aktyvus paslaugos teikėjo nurodytą laikotarpį, o visą reikalingą informaciją apie tai kaip pasinaudoti paslauga rasi prie papildomų sąlygų. Viskas, mano drauge, greičiau ir paprasčiau nei gali pagalvoti!

Ką gero čia gali rasti?
BLITZ kategorijoje rasi įvairius pramogų, poilsio, grožio, maisto bei kitus pasiūlymus, tarp kurių puikuosis viešbučiai, kelionės, greito maisto ir vakarienių restoranuose kuponai, masažai, veido ir SPA procedūros, medicininės paslaugos, burnos higienos, buičiai, automobiliui ir gyvūnams skirtų paslaugų deal’ai! 
Kai tokia kaina, tikrai verta prigriebti daugiau! Ir ne tik sau, bet ir artimiausiems DOVANŲŲŲ! Tavo mergina jau nebepamena kaip atrodo gėlės žiedas? O gal vis dažniau atkreipi dėmesį į liūdnas geriausio draugo akis ir supranti kad jam jau būtų metas išbandyti vieną ar kitą pramogą? Ilgai netrypčiok, nes džiuginti kitus taip paprasta! Padovanota smagi akimirka, kosminio dydžio sušių padėklas ar romantiška vakarienė bus iškalbingiau už tūkstančius žodžių! Grupinis.lt suteikia puikią galimybę pildyti gyvenimą įspūdžiais, ilsėtis, pasigražinti, skaniai pavalgyti per daug nenugręžiant savo piniginės!

BLITZ - dovanos, dovanėlės
Artėja proga, tačiau galva neveikia ir nežinai ką dovanoti? Dar ir biudžetą esi nusimatęs (-čiusi)? Varyk čia! Tikrai tave išgelbėsim iš tos kėblios padėties! Dovanok TIK pačias geriausias ir nepamirštamas pramogas, trumpam atjungiančias SPA procedūras, poilsį viešbutyje su vandens pramogomis ar skanią vakarienę ir net neabejok, kad pas mus rasi karščiausius, gimtadienio, jubiliejaus, sukaktuvių ar kitą progą ir tavo biudžetą puikiai atitinkančius pasiūlymus!
Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai