Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Wake parkai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Varom pačiuožinėti vandenlente! Dar nemėginai? O gal jau žinai, kad wake parkai – tai pramoga, apjungianti snieglenčių, banglenčių ir vandens slidžių sporto elementus. Čia su trupučiu technikos pagalbos išgausi užburiantį ir išskirtinį slydimo vandens paviršiumi ir laisvės pojūtį. O jei nori sutaupyti, įsigyk Wake parko kuponą internetu, su ypač gera akcija.

Wake parkai Lietuvoje

Wake parkai, o pirmiausia šis vandens sportas, atsirado dabar tokiais mylimais ir madingais devyniasdešimtaisiais Kalifornijoje. Šis sportas visus užbūrė savo nepriklausomybe nuo oro sąlygų, galimybe pakilti į orą atliekant triukus ar pasinaudojant tramplinais, apie kuriuos tik galima pasvajoti esant ant slidžių, dviračio ar riedučių. 1994 m. vandenlenčių sportas atkeliavo į Europą ir nuo to laiko jis sulaukia gausybės entuziastų dėmesio. Jis taip populiarėja, kad netgi pretenduoja tapti olimpine sporto šaka!

Kaip tai atrodo? Patogiai ir stabili stovint ant vandenlentės, žmogus traukiamas mechanizuotu įrenginiu, sumontuotu virš ežero, kuris traukos virve traukia čiuožiantįjį tarp dviejų atramų darant posūkius ir ratus. Nesi stiprus plaukikas?

Nieko baisaus, nes vanduo suteikia minkštą nusileidimą, o neskęstanti liemenė padės nepanaudoti paskutiniųjų plaukimo įgūdžių - nukritęs tiesiog pailsėsi vandenyje ir lipsi atgal ant lentos čiuožti su vėjeliu! Net jei atvyksti pirmą kartą – nieko baisaus, visuose wake parkuose Tave pasitiks patyręs personalas, kuris ant lentos pastato ir pamoko triukų net nedrąsiausius čiuožėjus. O dar saugiau padės jaustis į kainą įskaičiuotas šalmas ir hidrokostiumas.

Vandenlentės bus puiki įdėja savaitgalio popietei su draugais ar kolektyvu, vaikams ir suaugusiems. O su kvapą gniaužiančiomis Grupinis.lt akcijomis, tai gali tapti ir idealia dovana aktyvų sportą ir vandenį mėgstančiam draugui, kurios kokybę užtikrins Tavo parinktas wakeboard parkas. Kur galima pasinaudoti kuponu? Ten, kur parinksi – akcijas Tau suradome Vilniuje, Druskininkuose, Palangoje, Kaune, Panevėžyje, Elektrėnuose, Zarasuose, Klaipėdoje, Jonavoje, Biržuose, Alytuje ir dar daugybėje gražiausių Lietuvos vietų su spindinčiais ir užburiančiais ežerais!

Vilniečius ir netoli nuo jo įsikūrusius kviečia „Wake In Vilnius” – vandenlenčių parkas įsikūręs Vilnius Grand Resort teritorijoje, Vilniaus rajone. Iki jo nuo sostinės tik 5 minutės Ukmergės plentu, taigi čia vilniečiai be vargo nulėkti gali ir po dienos darbų. „Wake In Vilnius” įrengtos trys naujos, modernios trasos su vandens figūromis, taip pat veikia miela kavinukė bei laisvalaikio prekių ir įrangos parduotuvė, kur apsipirkti norėsi kai šis sportas užkariaus Tavo širdį! Erdvios terasos ir pieva puikiai tinka asmeniniams renginiams ar šventėms organizuoti.

„Wake Inn Klaipėda" – tai tobula vieta pajūrio gyventojams, kur atvykstama ne tik pasimėgauti ekstremaliu sportu už super kainą, bet ir gerai praleisti laiką. Klaipėdos pramogų parkas įsikūręs miesto centre Trinyčių tvenkinio krantinėje. Parke įrengtos dvi naujos, modernios trasos su vandens figūromis, taip pat veikia jauki kavinukė pailsėti po aktyvių pramogų ant vandens.

Dvi minutės kelio nuo Vievio, dešimt minučių nuo Trakų ir tik pusvalandis nuo Vilniaus centro, Šiemečio ežero pakrantėje, rasi „Elev8 Cable Park". Čia pamatysi dvi vandenlenčių sistemas, o smagumui – šešias slydimo figūras tikriems vandens entuziastams. Jei į kompaniją pasiimsite čiuožti nenorinčius draugus, jie galės smagiai laiką leisti 300 kv. m. terasoje arba ilsėtis sutvarkytame paplūdimyje. Atvykę su mažaisiais šeimos nariais, čia ras žaidimų aikštelę, o kiek didesni irgi galės mokytis stotis ant vandenlentės ir skrieti vandens paviršiumi visai kaip suaugusieji. „Elev8 Cable Park" - tai pramoga vaikams ir suaugusiems!

O gal nulekiam iki Anykščių wake pramogai pigiau? „Wakepond” parke Anykščiuose sumontuota viena iš geriausių vandenlenčių parko sistemų Lietuvoje WAKESTAR - tai mobili dviejų atramų traukos lynų sistema, kurios pagalba mokysitės skrieti vandeniu. Pavargę nuo šio smagaus pojūčio galėsite pasėdėti užkandinėje, esančioje wake parke arba susipažinti su Anykščių grožiu.

Nesvarbu kurį iš šių ar daugybės kitų moderių bei naujai įrengtų vandenlenčių parkų pasirinksi. Atsimink, kad su Grupinis.lt pramogą internetu įsigysi pigiau už super kainą, o įspūdžių patirsi be proto daug!

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai