Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Vandens parkai ir pirtys

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Klaipėda
(1)
Druskininkai
(1)
Palanga (Šventoji)
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Klaipėda
(1)
Druskininkai
(1)
Palanga (Šventoji)
(1)
Asmenų skaičius
Ar žinai kur su Lietuvoje su linksma kompanija gali rasti pliūpsnį tropinio karščio pigiau, vaiskaus žydrumo baseinus, palmių paunksmes ir nesibaigiančias pramogas super kaina? Atspėjai, tuo pasigirti gali vandens parkai išsibarstę visoje Lietuvoje! Čia atvykus su visa kompanija ar simpatija, pasitiks  vandens atrakcionai, šildančios ir sveikatą gerinančios pirtys, banguojantys baseinai, tropiniai kokteiliai, romantiškos sūkurinės vonios ir daug kitų malonumų, kurie primins atostogas ir atgaivins jėgas.

Traškinam klaviatūras ir tuoj Tau papasakosim, kur ir kaip gali savo kasdienybę užmerkti į tokį tropikais kvepiantį kokteilį. Griebk maudymosi kostiumėlį ir durk pirštu, išsirink, kuris vandens parkas palepins Tave su super akcija iš Grupinis.lt internetu!

Vandens parkas Druskininkuose

Tropikų karštis ir viliojančios vandens pramogos prasideda Druskininkuose, kur rasi „Aqua". Tai Druskininkuose, vaizdingoje Nemuno pakrantės kaimynystėje įsikūręs vandens parkas pramogas siūlantis už super kainą, nepaliekantis abejingų. Ištisus metus čia rasi tropinio karščio pliūpsnį, vaiskaus žydrumo baseinus, palmių ir žuvyčių pagražintą atmosferą ir nesibaigiančias pramogas. Nesvarbu, kurią pramogą pasirinksi - sūpuotis jūros bangų baseine, plaukti pasroviui ar prieš srovę sraunioje upėje, įrodinėti drąsą leidžiantis įspūdingais čiuožimo kalneliais, šildyti kūną kvapniose pirtyse – visa tai telpa viename „Aqua" parke. Beje, čia apsilankymą gali suplanuoti ir su nakvyne, nes šalia vandens parko Tave pasitiks ir puikiai vertinamas viešbutis.

Nors „Aqua", kaip ir kiti vandens parkai, turi gausybę šeimoms ir vaikams tinkančių pramogų, čia pramogų sau ras ir be vaikų atvykstantys svečiai. Kaitinantys malonumai ir visapusiškas poilsis patiks visiems, nes tik suaugusiems skirtoje pirčių erdvėje galėsite išbandyti net 19 skirtingų, sausų ir garinių pirčių, palepinti savo kūną specialiomis, patyrusių pirtininkų atliekamomis ir vedamomis pirčių programomis. Maža to, tik suaugusiems skirtoje vandens parko erdvėje galėsite atsigaivinti erdviame baseine įsikūrusiame bare, snūduriuodami pailsėti ant šildomų gultų ar įkvėpti gaivaus Dzūkijos pušyno kvapo lauke esančiose, garuojančiose burbulinėse voniose.

Vandens parkas Vilniuje

Vilniuje esantis „Vichy" vandens parkas yra, ko gero, pats žinomiausias vandens parkas Lietuvoje. Internetu pramogų kuponą nupirksi vos per kelias minutes, o tada jau belieka svajoti kaip „Delfinų jūra", „Kanojų upė" ir romantiškos sūkurinės vonios laukia Tavęs atvykstančio su artimu žmogumi, draugų kompanija ar visa šeima.

Vandens parkas yra puiki vieta Vilniuje švęsti gimtadienius su visa šeima. Jaunesnei kompanijai patiks net keturi užkandžių barai, vyresni čia galės atsigaivinti gaiviais kokteiliais. Gera nuotaika, kurią iškart pasigausite parke, įkvėps pačiam įsitikinti, kodėl pasakiškai smagūs vandens atrakcionai, su net aštuoniomis skirtingo aukščio platformomis, kurias jungia įvairūs tuneliai ir čiuožyklos, kaip magnetas traukia nutrūktgalvius!

Vandens parkai Birštone

Jeigu jautiesi išsekęs, Tavęs laukia „Harmony Park" – tai ne tik vandens parkas Birštone. 200 ha teritorijoje gausu įvairaus dydžio vilų, įkurtas žirgynas, hipodromas, estrada, suformuoti tvenkiniai maudynėms. Čia laukia ir 5+ žvaigždučių „Harmony Park" viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru. Sukurtas tam, kad jo lankytojai patirtų pilnatvės jausmą, atstatytų natūralų biologinį ritmą, taptų žvalesni, „Harmony Park" yra vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė ir vandens pramogos. O gal pats jautiesi žvalus, bet žinai kam nepakenktų truputis ramybės? „Harmony Park" čekis gali būti prabangi ir netikėta dovanos idėja!

Traukiam link jūros, kur vandens parkai tikrai išskirtiniai, o su neįtikėtina Grupinis.lt akcija pramogomis galima mėgautis pigiau! Čia Tavęs laukia bene didžiausias gydymo ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, beveik Palangoje, kur net šešiolika baseinų pasirengę padėti Tavo poilsiui ir sveikatai. Taip, tai tikra atostogų Meka - „Atostogų parkas". „Atostogų parkas" pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, todėl čia galėsi išmėginti unikalią procedūrą „Mineralų jūra" - pasipliuškenti sertifikuoto mineralinio geoterminio vandens baseine, kuri sveikatinimo tikslais derinama su gydomųjų savybių turinčio dumblo aplikacijomis. Ir tai ne tik SPA, bet ir nakvynės idėja, nes pasimėgavęs vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, galėsi  apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose, visiškam dzen jausmui patirti!

Jei mėgsti vandens pramogas pigiau, dar viena priežastis aplankyti poilsinguosius Druskininkus yra Druskininkų „Grand SPA Lietuva" vandens parkas su nakvyne. Tai vandens malonumų pasaulis, kur laikas sustoja, o kūnas ir siela prisipildo gyvybinės energijos. Išbandyk ilgąjį plaukimo baseiną, pasisupk ant bangų nerimastingų jūros bangų baseine, leiskis nunešamas sraunios kalnų upės ar praskriek žemyn įspūdinga nusileidimo trasa. O gal nori pabūti kiek ramiau? Puiku, nes čia Tavęs taip pat laukia ir maloniai glamonėjančios sūkurinės vonios, garinė, lauko, infraraudonųjų spindulių, suomiška, „Hammam" pirtys, ledo kambarys, saugus šeimyninis kalnelis, o svarbiausia unikalus atgaivos būdas - natūralaus mineralinio vandens baseinas, kuriame galėsi ramiai paplaukioti arba išbandyti individualias vertikalių vonių procedūras, mirkdamas šiame Druskininkų pasididžiavime, garsėjančiame savo gydomosiomis ir sveikatinamosiomis savybėmis!

Dabar jau tikrai neturi priežasties sakyti, kad pervargai! Tiesiog čiupk vieną iš šių, ar dar nepaminėtų vandens parkų, Grupinis.lt kuponą su superine nuolaida, arba pasivok idėją gimtadieniui, griebk gerą kompaniją, kad vandens burbuliukai būtų dar mielesni, ir keliauk atgaivinti savo kūno ir proto visada vasariško vandens parko bangose!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai