Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Vandens batutai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Asmenų skaičius
Ar kada pagalvojai, kas nutiktų jei smagiausios vandens pramogos susijungtų su vandens batutais ir super kaina? Juk niekas negali prilygti vasaros maudynėms skaidriame ežere, kai gali pašokinėti, pasipliuškenti ir pažaisti vandenyje. O jei tokios pramogos atkeliauja internetu kartu su šokliais batutais ant vandens, tai smagumo Tau, Tavo šauniai kompanijai arba šeimynėlei padaugėja bent kelis kartus!

Batutai ant vandens

Šokinėjimo ant vandens ir batutų pramogos kuponas su netikėta akcija puikiai tinka tiek adrenalino mėgėjui, tiek mėgstančiam iššūkius vandenyje. Net ir ne patys drąsiausi vandens mėgėjai čia jausis saugiai, nes vandens batutų Parko lankytojai iškart bus aprūpinti gelbėjimosi liemenėmis, kurios yra privalomos. Taip pat parkuose budi gelbėtojai, užtikrinantys lankytojų saugumą ir bendrą tvarką, todėl galėsite jaustis saugūs ir ramiai mėgautis vandens teikiamais džiaugsmais.

Pirmieji tokio tipo vandens batutų parkai atvėrę duris lankytojams Baltijos šalyse, yra „WATER INN”. Šie nepakartojami vandens batutų parkai įsikūrę 3-uose populiariuose ir patogiai pasiekiamuose Lietuvos vandens telkiniuose – Vilniuje, Trakuose, Zarasuose. 

Sesijos čia prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 min. Nepamirškite prieš sesiją atvykti likus ne mažiau kaip 30 min., kad suspėtumėte tinkamai susipažinti su Vandens batutų parko saugaus elgesio taisyklėmis, išgrynintumėte kuponą, kurį galite įsigyti su akcija Grupinis.lt už puikią kainą, ir gautumėte dalyvio apyrankę. Per šį pusvalandį pasigausite ore tvyrančią pramogos nuotaiką!

„WATER INN Zarasai" – bene didžiausi pripučiami vandens batutai įsikūręs ant Zaraso salos ežero. Didelį ir mažą čia pasitiks įvairaus dydžio ir aukščio batutais su įvairaus lygio figūromis bei kliūtimis, o kadangi vienu metu batutas talpina iki 100 žmonių, tai vietos pašėlti Zarasuose užteks net didžiausia kompanijai ar kolektyvui!

Didžiausias vandens batutų – atrakcionų parkas Baltijos šalyse „SPLASK wake park” kviečia į vasaros pramogų sąrašą įtraukti ir aktyvias vandens pramogas ant batuto! Šis vandens batutų parkas įsikūręs Vilniuje Vilnojos ežere. Tai vienintelis tokio dydžio ir saugumo vandens pramogų parkas, kuriame įsimintiniausią vasaros laiką gali leisti visa šeima. Jūsų laukia tikra įsimintinų potyrių ir gerų emocijų ataka, nes čia galėsite rasi įdomiausias figūras ir pakeliauti po skirtingo sudėtingumo kliūčių ruožą. Lengvos puikiai tinkamos vaikams, o sudėtingesnės kliūtys pateiks iššūkių suaugusiems, bet visiems jie garantuoja puikią nuotaiką! Net 3000 kv. m. parke ant vandens rasi čiuožyklas, sūpynes, vandens batutus įvairias kliūtis ir net tinklinio aikštelę – viską ko reikia puikiam laikui prie vandens!

Vandens batutų parkai

Šie ir kiti vandens batutų parkai kviečia vėl pasijusti vaiku ir šokti aukštyn su Grupinis.lt pigiau! Pasitikėk savo raumenimis ir batutu, lengvai siūbuojančiu ant vandens, Tu čia saugus. Pasilepink netikėta pramoga ir atrask savo vidinį vaiką. O gal žinai kam tokio vaikiškumo įkvėpti praverstų net labiau nei Tau? Tokiu atveju griebk akcijos kuponą internetu pigiau ir padaryk netikėtą, labai šlapią ir dinamišką dovaną draugui. Jis ilgai nepamirš batutų parko atmosferos ir žaismingos nuotaikos ant vandens!
Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Egzotinės kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai