Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pasiplaukiojimas vandens motociklais, kateriais

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Asmenų skaičius
Nori kad vasara tikrai „užsiskaitytų”? Praturtink šį nuostabų, bet trumpą metų laiką naujais, adrenalino kupinais įspūdžiais super kaina! Nesvarbu ar pirmenybę teiki mėgavimuisi vandens gaiva bei skaisčia saule, ar adrenalino vaikymuisi. Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais yra būtent tai ko reikia, kad ši vasara įsimintų ilgam! O gal vis dar suki galvą, kur švęsti patį nerealiausią bernvakarį ar mergvakarį? Esi tinkamoje vietoje, nes Grupinis.lt tai vieta, kurioje pagausi ir nerealiausias akcijas, padėsiančias sutaupyti renkantis vandens pramogas!

Su Grupinis.lt akcijos čekiu pasiplaukiojimas motociklu ar greitaeigiu kateriu kainuos tikrai pigiau. Pramogas gali įisigyti Vilniuje, Kaune, Trakuose ar pajūryje. O niūriais žiemos vakarais nuotraukos sušildys prisiminimais, kaip linksma su vėjeliu lėkti vandens paviršiumi!

Pasiplaukiojimas Kaune

Žiūrėk, kokia aktyvi pramogos idėja Tavęs laukia Kauno mariose! Grupinis.lt siūlo Tau nerealų adrenalino antplūdį ir gerų emocijų dozę lekiant su spurga, blynu, vandens sofa, slidėmis ar vandenlente! Šie sėdėti patogūs atrakcionai pritvirtinti prie galingo vandens motociklo, kurio vairą laiko vienas iš paslaugos tiekėjų komandos narių. Tačiau neliūdėkite, kad neteks pavariuoti motociklo, nes instruktorius vairuodamas transporto priemonę stengsis, kad linksmai skriedamas per bangas pakiltumei į kuo aukščiau. Taip Tu gausi maksimalią adrenalino ir gerų emocijų doze! Šiam pasiūlymui bus renkama penkių asmenų grupė, perkant kuponą išsirink, kiek laiko skirsi pramogai (nuo 10 iki 60 minučių).

Pasiplaukiojimas Klaipėdoje

Nuo Klaipėdos Kruizinių laivų terminalo įlankos prasideda pasiplaukiojimas greitaeigiu kateriu. Išplaukti į jūrą gali nauju „Baltic King” kateriu, kurio ilgis 6,5 metrai, kateris greitaeigis, tačiau labai stabilus. Plaukdami Klaipėdos uosto akvatorija bu galimybė apžiūrėti prisišvartavusius laivus, apžvelgti uosto teritoriją. Toliau maršrutas veda ir plaukiama Kiaulės nugaros salą ar esant palankioms oro sąlygoms net į atvirą jūrą. Esant norui, bus galima vykti į Juodkrantę ir Nidą, išsikepti grilio patiekalų ir pasidžiaugti nuotykiais patirtais ant vandens!

O gal nori tikrai ekstremalios pramogos puikia kaina? Lėkti su vėjeliu Baltijos bangų keteromis ir klausytis savo mėgstamos muzikos? Jei taip, Tau ypač patiks su gera akcija įsigyta katerio „GeMi 690” nuomos idėja! Tokį pramoginį pasiplaukiojimą Baltijos jūroje, Kuršmarėse arba Tavo pasirinktu maršrutu, 2017 metų, 7 metrų ilgio, greitaeigiu, labai stabiliu ir saugiu septynviečiu kateriu atsiminsi ilgai, o kateryje įmontuota aukštos kokybės garso aparatūra ir spalvotas LED apšvietimas užtikrins, kad pasiplaukiojimo metu Tave ir šaunią Tavo kompaniją lydėtų tikra vakarėlio atmosfera!
Seniai svajojai apie ekstremalų pasivažinėjimą vandens motociklu? Grupinis.lt ir čia turi Tau geriausią pasiūlymą! Tiesiog įsigyk kuponą inernentu ir suplanuok vasaros dieną ar vakarą Kaune, kur Kauno mariose galėsi pajusti tikrą adrenalino antplūdį ir gerų emocijų dozę lekiant su vandens motociklu! Bangų mūša, saulė virš Tavęs ir pašėlęs greitis laikant motociklo vairą – padaryk šią vasarą tikrai įsimintina!

Ei, bet nebūk savanaudžiu! Žinai, kam tokia linksma aktyvi pramoga kaip pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais tikrai patiktų? Akcijos kuponai pigiau tiesiog laukia kol bus padovanoti ir pavirs viena įsimintina ir išsipildžiusia svajone!

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai