Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Nardymas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Yra daugybė priežasčių, kurios įkvepia žmones tapti nardytojais. Užteks tik vieno pabandymo ir suprasi jas pats! O jei dar pasinaudosi akcija ir super kaina nardymo pramogai, atrasi naują pomėgį.

Stebint mėgėjus narus, suaugusius profesionalus ar vaikus, lendančius iš vandens su nardymo atributika, jiems apibūdinti labiausiai tiktų vienas ir tas pats žodis - „laimingas". Tai suprasti paprasta, nardymas yra be galo įdomus ir įtraukiantis sportas,  apimantis ne tik buvimą po vandeniu, bet ir galintis pakeisti visą Tavo gyvenimą! Nardymas padeda atsipalaiduoti, rasti teisingą atsakymą į rūpimus klausimus - po vandeniu tampi lengvu ir laisvu nuo savo minčių. Todėl, jei ieškai pramogos, kurios įspūdžiais norėsi pasidalinti su visu pasauliu - paviršinis nardymas yra Tavo sportas.

Nardymas

Nardant svarbu atsipalaiduoti, tada gali pasijusti tarsi kosmose, judėjimo kryptį pakeisti menkiausio mosto pagalba. Povandeninis pasaulis, kurį Tau atvers paviršinis nardymas, kupinas nuostabos. Kartais Tave nustebins žuvis, netikėtas akmuo, o viso nardymo metu lydės lengvumo pojūtis. Augdami mes įprantame prie mus supančios aplinkos, pradedame ją laikyti savaime suprantama, mus vis sunkiau nustebinti. Pradėjęs nardyti, pažadinsi tą iš vaikystės pažįstamą smalsumo jausmą, kai viskas aplink yra nauja, gyva ir be galo įdomu! Su Grupinis.lt akcijos čekiu tai padaryti galėsi pigiau, o jei nutarsi pasveikinti žmogų, kuris seniai svajona išmėginti nardymą, padovanok paslaugos kuponą. Garantuojame, ši pramoga atneš daug nuostabių potyrių!

Norime paneigti mitą, kad išmokti nardyti galima tik tropiniuose vandenyse ir tik sumokėjus didelę kainą. Pasinaudok Grupinis.lt akcija, čia nardymo kursai kainuoja kur kas pigiau. O įgyti įgūdžiai pravers ir Raudonojoje, Juodojoje jūrose bei vandenynuose. Nardant kursų metu Lietuvoje ne tik sutaupysi, bet ir susipažinsi su itin įvairia bei įdomia Lietuvos ežerų flora ir fauna. Vienur veši skirtingi augalai, kitur veisiasi dailios žuvys, dugno reljefas staigiai keičiasi, neretai nustebina įdomūs paskendę objektai, menantys senovę ir liudijantys praeities įvykius. Tik spėk dairytis!

Grupinis.lt partneriai ruošia visų lygių narus-mėgėjus, atlieka pažintinius nėrimus, moko nardyti, o pabaigus kursus išduoda tarptautinius PADI sertifikatus. Už pigiau nei įprasta, Grupinis.lt svetainėje pradendantieji gali įsigyti nardymo kursus, kuponus jiems, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai - pažintinio nėrimo čekius.

Atsipalaiduok, prieš pasinaudojant šiais ypatingais pasiūlymais, neapsikrauk forumų skaitymu ir Googlinimu. Galėsi jaustis saugiai, nes prieš panirimą supažindinama su nardymo taisyklėmis, suteikiamas trumpas teorinis instruktažas. Nėrimo metu lydi profesionalus nardymo instruktorius, neriama iki 7 metrų gylį po vandeniu. Pramoga trunka 20-40 min., jos metu nepamiršk dairytis ir grožėtis lietuviškų ežerų povandeniniais vaizdais.

Tau nereikės niekuo rūpintis, nes kaukė, plaukmenys, naro kostiumas, liemenė, reguliatorius ir oro balionas įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. O svarbiausia - patyrusio instruktoriaus pagalba, priežiūra ir viena kita kokybiška nuotrauka, kurią po visko gausi elektroniniu paštu, kuria galėsi pasidalinti socialiniuose tinkluose!

Grupinis.lt partneriai, tokie kaip nardymomokykla.lt, divingclub.lt, siūlo Tau įsigyti vandens nuotykį pigiau internetu. Pažink nuostabius Lietuvos ežerus, pamatyk gelnių pasaulį iš arti, paliesk, ko sausumoje niekada nepamatytum!

Patikėk mumis, nardymas patinka vaikams ir suaugusiems! Nesvarbu ar tai paviršinis nardymas, naktinis nardymas ar techninis nardymas -  tai besvorės erdvės pojūtis nuo galvos iki kojų pirštų galiukų išbandant vandens stichiją! Nardymas suteiks galimybę pažvelgti į supančią aplinką visai kitomis akimis ir dovanos išskirtinius pojūčius Tau arba kažkam, kam tai gali tapti puikia staigmena!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Keturračiai ir bagiai Pasivažinėjimas tanku Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsis Kaune Poilsis dviems Poilsis šeimai Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Makiažas Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai