Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Irklentės ir vandenlentės

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Asmenų skaičius
Kažin ar labai nustebsi išgirdęs, kad irklentės ir vandenlentės (dar vadinamos „supais") šiuo metu yra ne tik linksma ir aktyvi, bet ir viena sparčiausiai populiarėjančių sporto šakų pasaulyje. Per pastaruosius kelerius metus irklentės labai išpopuliarėjo, nes žmonės visame pasaulyje jau po pirmo susidūrimo su šiuo sportu tiesiog pameta dėl jo galvą! Nors yra daugybė veiksnių, lemiančių įspūdingą šio sporto populiarumo augimą, mes pasidalinsime kodėl šios šakos akcijos kuponai dingsta kaip karštos bandelės! Taigi skaityk ir viena ranka jau spausk „pirkti kuponą" mygtuką. Spausk ir džiaukis aktyvia pramoga už super kainą, tik su Grupinis.lt akcija internetu!

Irklenčių pramogos visoje Lietuvoje

Pirmiausia, irklentės ir vandenlentės kaip aktyvi linksma pramoga žavi, nes šia akcija ir pramoga gali mėgautis visa šeima. O pati pramoga tikrai bus pigiau. Nesvarbu kokius plaukimo ar irklavimo įgūdžius atsineši, esi vyras ar moteris, vaikas ar suaugęs, net nesvarbu Tavo amžius ir sudėjimas – Tu gali plaukti irklente! Jei ieškai puikaus būdo praleisti popietę su šeima, „supai" yra geras pasirinkimas tiek jauniausiems šeimos nariams, tiek senjorams, vyrams ir moterims!
Antra priežastis stotis ant irklentės vaikams ir suaugusiems, yra jos naudos sveikatai. Sporto klubas gerai, tačiau jokie treniruokliai nepakeis irklavimo ant tviskančio ežero paviršiaus, mėgaujantis grynu oru ir gamtos teikiamais malonumais! Irklavimas gerina laikyseną, stiprina visą kūną, bei veikia kaip kardio treniruotė, veiksmingai padedanti širdies ir kraujagyslių sveikatai bei širdies stiprinimui. Tačiau fizinė sveikata dar ne viskas, pasinaudoję akcija ir pradėję irkluoti, išbandysite ir veiksmingą streso valdymo būdą. Irklentės leidžia atsijungti nuo kasdienio gyvenimo įtampos, suteikia prieigą prie vaizdingų, ramių irklavimo vietų. Nėra geresnio būdo atsigaivinti ir pasikrauti naujų jėgų nei keletą valandų pairkluoti gamtoje!

Dar viena šių čekių populiarumo priežastis yra tai, kad susitikimas ant irklenčių yra puiki vieta pabendrauti ar net susirasti bendraminčių. Jei nesugalvoji kaip paversti gražų vasaros vakarą įsimintinu, nori smagiai praleisti laiką su draugais ar ieškai įdomios pasimatymo idėjos – irklentės yra pats tas! Nors irtis gali ir vienas, su įdomia kompanija tai daug smagiau ir įdomiau. Galit kalbėtis, draugiškai rungtyniauti ir puikiai praleisti laiką ant vandens. Maža to, dėl masinio šio sporto patrauklumo yra be galo daug vietinių irklenčių klubų, susitikimų ir renginių, dėl kurių labai lengva susirasti naujų draugų, kurie irgi jau pametė galvą dėl šio sporto privalumų!

Supinimas - tai puiki proga daugiau laiko praleisti lauke, tyrinėjant nematytas ežerų vietas. Irklentė tikrai nedidele kaina leis jums apžiūrėti nuostabiai gražias vietoves, į kurias kitaip nebūtų galima patekti. Vaizdai, kuriuos pamatysite irkluodami, yra tiesiog kvapą gniaužiantys!

Galiausiai, išmokti irkluoti yra taip paprasta! Tiesiog nutark kur nori plaukioti iš įsigyk paslaugą pigiau – Kaune, Trakuose, Vilniuje, Plateliuose, Lampėdžiuose ar kitame Tau patogiame Lietuvos kampelyje. Pirk Grupinis.lt dovanų kuponą internetu, registruokis pramogai kaip nurodyta taisyklėse ir paruošta lenta su irklu lauks Tavęs sutartu laiku! Šok į glaudes ar maudymosi kostiumėlį ir pats įsitikink kodėl visi pametė galvas dėl šio naujo vandens sporto!

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai