Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Baidarės ir kanojos

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Birštonas
(2)
Trakai
(2)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Birštonas
(2)
Trakai
(2)
Asmenų skaičius
Vos prasidėjus vasariškiems orams, dažnai pamatysi baidarę ant pravažiuojančio automobilio stogo, o  vos ištrūkęs iš miesto neretai niurnėdamas aplenksi visą baidares vežantį autobusiuką. Nieko nuostabaus, kad kiekvienais metais baidarės ir kanojos, kaip pramoga, tampa vis populiaresnės. Juk plaukimas baidare ar kanoja tai nepakartojama vasaros pramoga patinkanti vaikams ir suaugusiems!

Aktyvios pramogos vasarą

Aktyvi linksma pramoga nepalieka abejingų. Kas gi nenorėtų gražiausių Lietuvos kampelių pamatyti ne apsnūdusiu žvilgniu pro automobilio langą, skubiai pravažiuojant ir nepastebint viso Dzūkijos, Aukštaitijos ar Žemaitijos grožio, o plaukiant upe ir matant gamtos grožį iš arti. Suaugusieji ir vaikai visada randa kažką, kas juos žavi plaukimo baidarėmis patirtyje. O kas labiau myli plaukimą - vyrai ar moterys - irgi negalima įvardinti, visi vieningai sako, kad tai puiki laiko su kolektyvu ar draugais idėja vyrams ir moterims. Taigi, jei kas paklaus, kodėl baidarės yra tokios populiarios, drąsiai atsakyk, kad tam yra daug daugiau priežasčių negu tik mada!

Pirmiausia, mūsų šalyje gausu ežerų, upių, užtvankų, kur galima plaukti su baidarėmis. Plaukti galite Ūla, Minija, Verkne, Vilnele, Žeimena, Širvinta ir dar gausybe sraunesnių ir ramesnių Lietuvos upių, belieka pasirinkti sau tinkamo sudėtingumo maršrutą. Juk pats geriausiai žinai kiek sportiška Tavo kompanija, pagal tai internetu lengvai pasirinksi norimą atstumą, suplanuosi keletą sustojimų gražiose vietose. O galiausiai, visą žygį gali vainikuoti nakvynė patogioje sodyboje arba palapinėse – baidarių išvykas taip lengva pritaikyti savo poreikiams!

Dažnai renkantis aktyvius hobius, žmones sustabdo įrangos ir paties hobio kaina. Laimei, priešingai nei buriavimas, baidarės yra nebrangus sportas, o su Grupinis.lt kuponu ši aktyvi pramoga kainuos dar pigiau – juk tam mes ir paruošėme visas šias puikias akcijas!

Baidarių žygiai 

Kodėl miestų gyventojai ypač veržiasi į baidarių žygius? Visą dieną praleidus biure ar namuose kūnas ir siela patys veržiasi pabūti gamtoje! Baidarės tai aktyvi veikla, kurios rezultatas yra geresnė širdies ir kraujagyslių būklė, sustiprėjusi raumenų jėga (irkluojant ypač efektyviai stiprinama nugara, rankos ir pečiai), mažesnė sąnarių ir audinių skausmų ir patempimų rizika nei pvz., bėgiojant. O kur dar streso mažinimo ir psichologinės būsenos gerinimo momentai – žiūrint į vandenį ir gėrintis Lietuvos gamta visi rūpesčiai lieka nuošalyje. O Tu gali plaukti žiūrėdamas iš vandens į aplinkinius kraštovaizdžius ir tiesiog džiaugtis akimirka, kurią įsigijai pigiau.

Galiausiai, baidarės tai ir žvejybos idėja, ypač su akcijos kuponu! Užuot pasirinkus triukšmingą motorinę valtį didele kaina, išmanus žvejys gali išsiruošti ten, kur veisiasi didžiosios žuvys. Tik pasiimk meškerę, talpą sugautam laimikiui ir plauk žvejybon!

Kaip jau supratai, baidarės ir kanojos tai vienas geriausių būdas pailsėti ir smagiai praleisti laiką gamtoje su gera kompanija. Nesvarbu ar ruošiatės trumpesnei išvykai ar ilgesniam žygiui su nakvyne, su Grupinis.lt akcija internetu įsigysite tai, kas padės baidarių žygį suorganizuoti daug pigiau. 

Taigi, griebiame akcijos kuponą, džiaugiamės super kaina šokam į baidarę!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Keturračiai ir bagiai Pasivažinėjimas tanku Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai