Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Šuolis parašiutu

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Kaunas
(1)
Klaipėda
(1)
Birštonas
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Kaunas
(1)
Klaipėda
(1)
Birštonas
(1)
Asmenų skaičius
Tavo širdis daužosi, nerimas auga, o galvoje sukosi milijonas ir viena mintis. Tavo delnai prakaituoja, o rega susiaurėja ir viskas, ką girdi, yra garsus motorų gausmas ir tas mažas balselis tavo galvoje, sakantis "į kur aš įsivėliau” kai iš lėto šliauži lėktuvo durų link. Tada vienu ypu tu atsispiri ir imi laisvai kristi iš keturių kilometrų aukščio, ir artėji link žemės vienu milžinišku tikėjimo, adrenalino ir jaudulio kupinu šuoliu. Skamba įdomiai? Tai aišku, būtent todėl šuoliai parašiutu visada turi vietą nutrūktgalvių svajonių sąraše! Maža to, šuoliai su instruktoriumi ar be instruktoriaus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje su grupinio akcija dabar pačia geriausia kaina! Tik pagalvok, kad nuolaida garantuoja kad iššoksi pigiau, bet tokio nuotykio tikrai nepamirši. Taip pat jei nori pasirūpinti epine dovana, griebk kuponą šuoliui su filmavimui stebėk kaip „laimingas" draugas šoka iš 4 km aukščio, o nusileidęs (ir dabar jau tikrai laimingas) pasakoja, kad padovanojai geriausią dovaną, kokia tik yra kliuvusi nuo pat tada kai Kalėdų senelis atnešė svajonių traukinuką.

Dar dvejoji ar šuolis parašiutu yra būtent tai, ko Tau reikia adrenalinui pažadinti? Štai geros septynios priežastys, kodėl turėtume bent kartą gyvenime šokti su parašiutu.

Neprilygstamas jaudulio ir baimės derinys prieš šokant

Nėra nieko tokio išlaisvinančio ir jaudinančio, kaip iššokti iš skrendančio lėktuvo. NIEKO. Tai neabejotinai yra vienas iš tų, jausmų, kurį patirsi prieš iššokdamas ir atsiminsi jau grįždamas namo. Vien mintis apie šuolį priverčia širdį plakti greičiau nei įsimylėjus savo pirmą mokyklos simpatiją ir aišku kodėl, juk tuoj šoksi iš lėktuvo! Jei tavo pasirinkimas buvo tandem šuolis, tai tau į nugarą kvėpuos ne tik baimė bet ir patyręs instruktorius, kuriuo tikrai gali pasikliauti. Bet žinai kuo dar gali pasikliauti? Gravitacija! Taigi bet kuriuo atveju jaudulio tikrai užteks!

Išpildyk svajonę skraidyti

Kiekvienas gyvenime yra pasvajojęs koks jausmas būtų skraidyti, o dauguma žmonių pasakoja, kad sapnuoja sapnus, kur skrenda ir dėl to yra be galo laimingi. Na, tai yra tavo šansas! Kai tik iššoki iš keturių kilometrų aukščio, dar kurį laiką laisvai krenti į debesis. Per šį laiką jautiesi nenugalimas ir toks toks laisvas. Tuo metu jautiesi kaip Supermenas skrodžiantis debesis (atsiprašymai, Betmeno gerbėjams) ir tikrai galėsi pasakyti, kad patyrei ką reiškia skraidyti!

Nuostabus vaizdas, kurio nepamatysi likęs ant žemės

Žinai patarlę „žino kiek kiaulė apie debesis"? Taip yra todėl, kad vargšas skanusis gyvūnėlis tiesiog negali pakelti galvos, kad pamatytų dangų. Bet tu dangų gali pamatyti iš... dangaus ir pasidžiaugti žemės vaizdu, kurį pamatysi tik pakilus virš jos! Šuolis parašiutu suteikia tau puikią galimybę mėgautis gamtovaizdžiu iš unikalaus taško. Nesvarbu stebėsi Vilniaus miesto panoramą, pajūrio juostos grožį, Trakų ežerynus ar kitą Lietuvos kampelį, kiekviena patirtis paliks tave be žado, kai žiūrėsi į apačioje esantį peizažą.

Unikali jausmų transformacija (be psichologo ir nelegalių substancijų)

Šuolis parašiutu yra viena iš tų veiklų, kai savo gyvenimą atiduodi visiškai nepažįstamo žmogaus rankoms (todėl mes labai rekomenduojame pirmą šuolį rinktis su instruktoriumi, o be instruktoriaus šoksi kai jau turėsi daugiau žinių). Žmonėms, turintiems kontrolės problemų, patirti kirtimą ir paleisti savo norą viską kontroliuoti gali būti tikrai baisu, bet būdamas ore negali tam priešintis, turi priimti visa kas ateina ir pamažu šį įgūdį parsineši ir nusileidęs ant žemės!

Ar žinai koks jausmas nugalėti savo baimes?

Nėra geresnio jausmo, kaip gebėjimas įveikti ir nugalėti savo baimes. Bijau aukščio? Puiku, tu toks pats kaip ir pusė žemės gyventojų, tačiau tai nereiškia, kad neturėtum šokti su parašiutu! Tiesą sakant, jei bijai tai padaryti, tai dar geresnė priežastis, kodėl turėtum susikaupti, užsiauginti „kamuoliukus" ir susidurti su savo baimėmis akis į akį. Pažadam, kad po šito išbandymo laikysi save drąsesniu ir pajėgesniu žmogumi. Kas gi nenorėtų žinoti kad spjovė savo baimei į veidą!

Epinės nuotraukos kaip tavo beprotybės ir drąsumo įrodymas

Ar gali būti geresnis būdas įrodyti savo drąsą, nei epinė šuolio akimirka, užfiksuota kamera? Nusiteik, kad nuotraukos gali būti ne visai gražios ir dėkok žvaigždėms jei atrodai bent visai pakenčiamai. Bet neatrodyti kaip nuo viršelio visiškai atleistina, nes ką tik iššokai iš lėktuvo! Todėl rinkdamasis kuponą galimai norėsi šuolio su filmavimu. Tik pagalvok kaip pavydės visi, kas seniai svajoja, bet neišdrįso iššokti!

Teisė pasigirti (ir papasakoti šitą istoriją kokius 999 kartus)

Uždirbk nesibaigiančias pasigyrimo teises savo draugų ir šeimos tarpe! Kai tik sukaupsi drąsos šuoliui parašiutu, iškart pateksi į „šauniųjų" sąrašą. Tavo dukterėčios ir sūnėnai tavęs klausinės apie tai, būsimi vaikai slapta pavydės, o anūkai manys, kad senelis/ senelė tikra legenda.

Nesvarbu, ar esi adrenalino fanatikas, ar paprastas žmogus, dirbantis biure ir mėgstantis kates, šuolis parašiutu velniškai geras nuotykis, kurio nepamirši visą gyvenimą. Tikimės šios puikios priežastys padrąsino tave pasinaudoti akcija, griebti kuponą ir pačiam pakilti gaudyti adrenalino!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai