Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Skrydis parasparniu

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(2)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(2)
Asmenų skaičius
Ar kada norėjai pakilti ir skristi kaip paukščiai? Ne, ne tingiai sėdint lėktuvo kabinoje, kur tave neša labai svarbi magija, telpanti lėktuvo motoruose, o tikrai sklendžiant oru ir pasikliaujant oro srovėmis (kaip tikri paukščiai ir daro). Tai va tokia nereali patirtis yra skristi su parasparniu! Kaina su akcija tikrai bene draugiškiausia iš visų skraidymo sričių, o su mūsų nuolaida pakilti gali ir dar pigiau. Visgi šis pramoginis skrydis savo gerbėjų širdis pelnė tikrai ne viena gera kaina, o tuo, kad nesvarbu kur rinksiesi skristi – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitur Lietuvoje – pamatysi tikrai nerealius peizažus, patirsi velniškai smagius potyrius, o jei pasirinksi kuponą su fotosesija ar su filmavimu tai dar ir dėmesio vertos nuotraukos papuoš tavo Facebook‘o sieną!

Taigi pakalbėkim apie parasparnius!

Skrydis parasparniu veikia termikų – šilto oro srovių dėka. Pagavus šiltą orą paskraidyti pavyks apie 7-15 minučių, o jei nori ilgesnio ir dar labiau jaudinančio skrydžio, rinkis skrydį motorizuotu parasparniu ir motorizuotas parasparnis skraidins tave net pusvalandį. Jau susidomėjai, perki kuponą sau ir draugui ir pildai registraciją? Dar paskaityk kelis įdomius faktus ir pasirodyk prieš instruktorių atėjęs su įdomių faktų pluoštu kišenėje!

Tai nėra taip pavojinga, kaip kai kurie mano

Daugelis žmonių mano, kad parasparniai yra vienas tų dalykų, kuriuos bando tik savižudiški ekstrymo maniakai ir adrenalino mėgėjai. Iš tikrųjų tai yra viena saugiausių ore skraidančių sporto šakų. Prie sparno jus laiko bent 30 virvių, kurių bet kuri yra pakankamai tvirta, kad išlaikytų tavo svorį. Tiesa skrydžio metu yra sparno subliuškimo pavojus, tačiau tai gali būti tik dėl pilotų, pasirinkusių skristi blogu oru, kaltės. Rinkis skristi gražiu oru ir viskas bus super!
Parasparnio kėdė patogesnė nei ta, kurioj dabar sėdi

Skirtingai nuo daugumos spotiškų ir kiek ekstremalesnių užsiėmimų, tokių kaip šuolis su parašiutu arba kaitavimas, čia aplink kojas ir nugarą nėra skausmingų dirželių ir spaustukų. Šiuolaikinės parasparnių petnešos pririša tave prie kažko panašaus į patogią kėdę. Sėdint su instruktoriumi leidi vėjui tave pagauti ir su visu minėtu foteliu kyli į dausas!

Parasparnis turi stabdžius ir akseleratorių

Kad būtų aiškiau, parasparnyje, jei jis nėra su motoru (apie tokius matai pažymėta kupone ir akcijos aprašyme) tikrai nėra vidaus degimo variklio, tačiau pilotai labai valdo gerai savo parasparnius. Parasparnio valdikliai jungiasi prie galinio kairės ir dešinės sparno pusės krašto ir gali būti naudojami vairuoti ir reguliuoti greitį. Skrydžio trukmė ir sėkmė priklauso tik nuo instruktoriaus įgūdžio surasti kylančias šiluminio oro sroves, kurios ir gali pakelti parasparnį ir nunešti jį labai toli.

Parasparnio privalumas – reginys, o ne greitis

Jei esi išprotėjęs dėl greičio, parasparniai tikriausiai nebus tavo nauja mėgstamiausia sporto rūšis. Visgi jei kaip tik ir jaudiniesi dėl greičio - nesijaudink! Sklandymas parasparniais iš tikrųjų yra labai plastiškas ir negreitas užsiėmimas. Taigi kai sugalvosi užsiimti parasparnio skrydžiais, įsivaizduok, kaip švelniai plaukiat ant minkšto kaip plunksna vėjelio, mėgaudamiesi kraštovaizdžio grožiu iš dangaus!

Nėra motoro – nėra kam ir sugesti, todėl skrendantieji beveik niekada nenukenčia dėl įrangos gedimo

Šiuolaikiniai parasparniai yra labai patikimi ir labai stabilūs. Visa įranga yra gerai patikrinama prieš skrydį, todėl nerizikuojate dėl avarijos dėl įrangos gedimo, o patyrę instruktoriai su kuriais skrisi yra įpratę koreguoti situacijas taip, kad patirtum tik geras emocijas!

O dabar gaudom kuponus ir šilto oro sroves ir kilkim pasidžiaugti parasparnių teikiama laisve!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai