Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Skrydis oro balionu

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Marijampolė
(1)
Vilnius
(1)
Kaunas
(3)
Druskininkai
(1)
Birštonas
(1)
Trakai
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Marijampolė
(1)
Vilnius
(1)
Kaunas
(3)
Druskininkai
(1)
Birštonas
(1)
Trakai
(1)
Asmenų skaičius
Skrydis oro balionu yra nepamirštama patirtis, kurią išbandyti laimė kliūva tikrai nedaugeliui. Jei pasitaikys proga, net neabejok - Tu tikrai tikrai nepasigailėsi! Bet žinai kas dar geriau negu laukti kol laimė pakilti virš žemės oro baliono krepšyje pati Tau nusišypsos? Ogi susikurti progą pačiam ir suorganizuoti skrydį dviems (patikėk romantiškas skrydis bus nepamirštamas pasimatymas, apie kurį pasakosit anūkams), grupei (kodėl neįtraukus šios pramogos jei planuoji nedidelį bernvakarį ar mergvakarį artimiausiems draugams?) ar tiesiog pasinaudoti akcija, griebti kuponą su nuolaida ir solo skrydis, prisijungus prie kitų bendraminčių, kainuos tikrai pigiau!

Ne vienas mums jau sakė – kad kartą pamėginęs svajoja vėl pakilti pasisupti oro baliono krepšyje! Ir nors Vilnius yra neįtikėtina vieta su įvairiais gamtos peizažais ir skirtingomis miesto panoramomis, kurį stebėti iš dangaus yra tikra laimė ir neįkainojama patirtis, skristi gali tikrai ne vien sotinėje! Suradome superinius pasiūlymus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Trakuose ir kitur, kad geriausia kaina galėtum paskraidyti ir pamatyti skirtingus Lietuvos kampelius.

Esame tikri, kad jau sugalvojai savo „prieš pakrantant kojas" sąrašą. Jei skrydis oro balionu nebuvo tavo sąraše, skaityk toliau! Ir pasiruošk įrašyti šią nuostabią oro pramogą į savo „privalau pamėginti" sąrašą, nes šiandien pateikiame aštuonias geras priežastis, kodėl turėtum rasti progą ir išmėginti ką gi reiškia skristi oro balionu.

Taigi kodėl turėtum pamėginti skristi oro balionu?

Pirma priežastis: nes vaizdai iš viršaus bus tikrai tikrai įspūdingi!

Ar kada pagalvojai, koks jausmas matyti žmones, miestus ar ežerus iš dangaus? Pajusti laisvę ore ir iš tolo stebėti, kas vyksta po kojomis? Kelionė oro balionu leis mėgautis fantastiškais Vilniaus miesto panoramų, Trakų ežerų ir kitų miestų ir vietovių grožiu taip, kaip niekada jų nepamatysi eidamas ar važiuodamas žeme. Taigi kylam pasigrožėti!

Antra priežastis: Nes laikas oro balione leidžia saugiai ir ramiai keliauti dangumi

Kad ir koks jaudinantis, skraidymas oro balionu taip pat yra vienas saugiausių skraidymo būdų. Taip yra todėl, kad oro balionai keliauja lėtai ir visi pilotai yra apmokyti profesionaliai ir visapusiškai užtikrinti jūsų saugumą ir komfortą. Taigi galite mėgautis vaizdais, žinodami, kad esate saugiose ir pajėgiose rankose. Maža to, nuskirisite ne vieną kilometrą, ir pamatysite tikrai daug, tačiau laikas neprailgs, o kelionė supantis patogiame krepšyje bus itin komfortiška.

Trečia priežastis: nes tai unikali gyvenimo patirtis, kurią atsiminsi amžinai

Skrydis oro balionu yra nepakartojama patirtis. Ypač pirmas skrydis, nes kai tai darysi dar kartą, tai jau nebus toks pat jausmas. Buvimas danguje virš debesų, begalinė tyla, gėrėjimasis peizažu ir akimirka yra kažkas, ko negalima perteikti žodžiais. Tai turi būti patirta! Pažadam, kad tai bus patirtis, kurią atsiminsi visą gyvenimą. Tyliai ir sklandžiai kilsite link debesų ir keliausite visur, kur vėjas imsis jus nunešti, stebėdamiesi nuostabiais vaizdais, išsidėsčiusiais po jūsų balionu. Tai tikrai bus akimirkos, kurias pasakosi dar ilgai po skrydžio!

Ketvirta priežastis: Nes pamatysi nerealiausią gyvenime saulėtekį

Sakai jau saulėtekiu tai Tavęs nenustebinsim? Jei galvoji apie fainiausią saulėtekį, matytą gyvenime ar filmo ekrane, padaugink jį iš 100! Tai gali pamatyti tik jei skrisi oro balionu. Rytinis skrydis oro balionu visada palieka ypatingas emocijas, nes stebėti saulėtekį iš aukštybių yra tiesiog stebuklinga patirtis. Jos neužfiksuoja net geriausia kamera, tačiau vis tiek įsimesk selfių lazdą ir gerai pakrautą telefoną, kuris užfiksuos jei ne saulėtekį, tai laimę tavo akyse ir švytintį iš džiaugsmo šypsnį!

Penkta priežastis: skrisk, kad įveiktum aukščio baimę

Jei bijai aukščio ir niekada nežiūri per langą, kai esi aukščiau nei penktame aukšte, skrydis oro balionu yra geriausias būdas išspręsti šią problemą. Ramybė ir laisvė, kurią patirsi kelionėje oro balionu, neturi nieko bendro su tuo, ką matytum žiūrėdamas nuo skardžio ar per balkoną septintame aukšte. Karšto oro balionas leis tau ramiai priprasti prie aplinkos, o lėtai kylant atsipalaiduosi ir tai suteiks ramybės visos kelionės metu. Gražūs vaizdai privers pamiršti visa kita ir žiūrėk senos, bjaurios aukščio baimės kaip nebūta!

Šešta priežastis: super idėja ypatingai progai

Svarstai apie apie santuoką su kažkuo, su kuo nori pasidalinti likusiu gyvenimu? Kodėl gi nepasipiršus kelionės oro balionu metu? Tai be jokios abejonės būtų viena romantiškiausių ir ypatingiausių akimirkų jūsų gyvenime!

O jei piršlybos jau buvo, tai skrydis oro balionu yra nuostabi dovanos idėja vestuvių proga. Belieka pagriebti gražų atviruką, o kuponas skrydžiui oro balionu tikrai nepaliks gavėjų abejingų!

Septinta priežastis: tai turės naudos tavo savijautai

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su skrydžiais oro balionu, yra tas, kad skrydis gali būti labai naudingas ir tavo savijautai. Ne tik skrisdami jausitės laimingesni, bet ir dar ilgai po skrydžio pabaigos patirsite malonius šiurpuliukus ir užplūstančias gerų atsiminimų bangas. Įrodyta, kad ši patirtis danguje išskiria endorfinus, pagreitina širdies ritmą ir gerina kraujotaką. Tai tiesiog natūralių antidepresantų kokteilis tada kai to labiausiai reikia!

Aštunta priežastis: nes tai yra puikus būdas kurti prisiminimus su mėgstamais žmonėmis

Skrydis oro balionu yra puikus būdas praleisti laiką su šeima, draugais ar net bendradarbiais ir sukurti puikius bendrus prisiminimus kartu. Tai patirtis, kuri suartins jus vienus su kitais ir padės geriau vieniems kitus pažinti. Taigi jei nori visomis prasmėmis pasimėgauti šiuo unikaliu nuotykiu, pasirink žmones, kurie palaikys tavo gerą nuotaiką ir entuziazmą, bei kartu kils link debesų!
 
 


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai