Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Apžvalginis skrydis lėktuvu

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(2)
Trakai
(3)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(2)
Trakai
(3)
Asmenų skaičius
Nori savo pamėgtas ir dar nepažįstamas vietas pamatyti visai naujai? Svajoji pakilti ir pamatyti kaip Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Palangoje gyvenimas verda, kai stebi jį iš paukščio skrydžio? O gal nori pakilti virš Trakų ir atrasti pažįstamų vietų ir gražiųjų ežerų žavesį iš dangaus? Apžvalginis skrydis lėktuvu leis pasigėrėti nuostabiais vaizdais, klausantis melodingo motorų ūžesio. O Jei nori daugiau adrenalino gyvenime (o kas iš mūsų, sėdinčių prie kompiuterio ir dirbančių svarbius bet neišūkingus darbus, nenori), čia ir skrydis akrobatiniu lėktuvu pigiau. Sakai domina kaina? Būk ramus kuponai ir čekiai su nuolaida pas mus tokia gera kaina, kad akcija sumotyvuos net pasvarstyti ar tokia dovana nebūtų pats džiugiausias ir įsimintiniausias pasirinkimas geriems draugams!

 
Geros emocijos tikrai trykš per kraštus, kai su patyrusiu pilotu atsiplėšti nuo žemės! Skrendant į apžvalginį skrydį lėktuvu atsiveria patys gražiausi vaizdai, patogiai sėdėdamas kabinoje galėsi grožėtis nepaprasta gamta, atsipalaiduoti ir mėgautis nauja patirtimi, kuri tikrai ilgam įsirėš kaip įsimintiniausias šios vasaros nuotykis! Nori pramogą paversti dar labiau įsimintina? Rinkis mokomąjį skrydį, kurio metu turėsite galimybę pilotuoti lėktuvą pats! Va čia tai Instagram‘o verta akimirka, net nesakyk kad niekada nesvajojai pajuti ką jaučia pilotas, kai vairuoja ne opeliuką ir net ne ferarį, o tikrą skraidantį lėktuvą, kuris gali ir apsiversti. Kalbant apie galimybę apsiversti, nori pajusti kažką tikrai netikėto ir patirti adrenaliną užplūstantį visus iki paskutinio tavo kapiliaro? Rinkis akrobatinį skrydį ir, tikėk manim, čia jau neliks nei vieno žodžio savo pojūčiams apibūdinti!

O dabar kelios idėjos, kur lėktuvas pasitarnautų tavo gyvenime.

Superinė dovana tam mylimam niekšeliui, kuris sakosi kad jau viską turi
 
Dovanų kuponas, kuriame sutilps tikras apžvalginis skrydis lėktuvu, tai puiki proga padovanoti akinančio grožio vaizdus bei nepamirštamą patirtį, kuri nepaliks abejingų. Gal pirmą minutę tavo kaip dovanotojo vardas bus paminėtas ne visai tokiame kontekste kaip norėtum, bet laimei į dangų pakylama per kelias minutes ir visos nuoskaudos ir keiksmai akimirksniu užmirštami. O ir kaip keiksi nutrūktgalvį draugą, kai reikia grožėtis stulbinančiomis panoramomis, ežerų vaizdais ir mažais žmogeliukais, kurie greičiausiai neturi tokių gerų draugų, ateinančių su dovanomis. Kai kurie skrydžiai leidžia skristi ir keliese, tad kodėl nepraleidus nerealaus laiko su savo draugais danguje. Kas žino, gal gera praktika taps tradicija ir kitąmet jau tu gausi dovaną, kuri privers sustoti širdį vien atplėšus dovanų kupono voką!
 

Išmok kažko naujo ir netikėto

 
Pamoka, kur reikalavimų aprangai nėra, kuri trunka tik apie 20 ar 30 minučių, o įsimena visam likusiam gyvenimui ir kartais užkabina naujam, adrenaliną gaminančiam hobiui? Taip tai mokomasis skrydis, kurio metu skrendama su profesionaliu pilotu ir galima pačiam pamėginti pilotuoti lėktuvą. Tai ne tik ramus pasisėdėjimas danguje, bet ir naudingos žinios, nes grįžęs po jo jau galėsi čiauškėti kaip susipažinai su lėktuvo galimybėmis ir skraidymo principais ir pats pajutai, ką reiškia valdyti aparatą, skrendantį danguje. Net nesakyk, kad nenorėtum tokios istorijos savo kišenėje, kai kitąsyk sutiksi savo mažuosius sūnėnus (juk dėdė/ teta beveik tikras pilotas!) arba ištraukti „kai aš pilotavau lėktuvą šią vasarą" kortą pirmame pasimatyme, kur velniškai noris parodyti savo šaunumą!
 
Tai ką jau įkalbėjom sužinoti, kokių dar skraidymo būdų gali pasiūlyti gyvenimas šalia tų, kuriuos „pagausi" ieškodamas pigiausių skrydžių į kurortus? Griebk kuponą, registruokis ir geriausia kaina pakelk savo nuotaiką iki dangaus!
 
 
Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Pavasario kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai