Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Oro pramogos

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Marijampolė
(1)
Vilnius
(4)
Kaunas
(3)
Klaipėda
(1)
Druskininkai
(1)
Birštonas
(1)
Trakai
(4)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Marijampolė
(1)
Vilnius
(4)
Kaunas
(3)
Klaipėda
(1)
Druskininkai
(1)
Birštonas
(1)
Trakai
(4)
Asmenų skaičius
Ieškai tikrai kietos dovanos kažkam, kam saldainiukų ir gėlių nepakiši? Gal jau metas išpildyti seniai slėptą svajonę super kaina? Svajonę padovanoti arba pasidovanoti oro pramogą! Pramogos ore čia tam, kad tu, jis ar ji galėtų atsiplėšti nuo žemės ir į viską pažiūrėti iš paukščio skrydžio! Svajonę pasijusti maža dalele dangaus ir beribės erdvės. Idėjos 2 asmenims, 4 asmenims, 5 asmenims, tik rinkis. Skristi galėsi virš Vilniaus, virš Trakų, Druskininkuose ar Marijampolėje. Paslauga gali būti su filmavimu, su fotosesija, telieka nuspręsti kokia dovanana geriausia kaina patiks gavėjui!

Bet skrydis skrydžiui nelygu – pažiūrėk kiek nerealių idėjų grupei, porai ar vienam asmeniui pigiau Tau ir Tavo bebaimiams draugams parinkome!

"Aplink pasaulį per 80 dienų" stiliumi

Ar kada matei kaip Galvės ežeras atrodo iš viršaus? O gal esi girdėjęs kaip kažkas kalbėjo, kad gaiviais vasaros rytais Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Birštoną ar kitus Lietuvos miestus galima pamatyti supantis oro baliono krepšyje, o skraidymas oro balionu pakeičia gyvenimą? Nepakartojamas jausmas kai matai kaip gracingai balionas prisipildo karšto oro, o Tu su visa kompanija pamažu palieki žemę netikėtai pramogai ore. Ei, nebijok! Baisu bus gal tik kokią akimirką, o po to ilgai visiems pasakosi kaip skridai oro balionu virš Trakų! Net mano žmona, kuri bijo aukščio po skrydžio oro balionu virš Trakų sakė, buvo nerealu, o pats skraidymas oro balionu atperka visas baimes!

Beje jei ta, amžinai visur kartu einanti ir jau bendrą paskyrą Fb turinti porelė šiemet žada mainyti aukso žiedus, tai geresnės dovanos nei romantiškas rytinis skrydis oro balionu dviems virš Vilniaus arba virš Trakų net neieškok! Kai visi dovanos pinigus arba niekam nereikalingą indų rinkinį, Tu padovanok išskirtinę patirtį pigiau, kuri tilps dovanų voke.
Trumpai tariant, griebk kuponą sau arba keleto savo draugų grupei ir patirk kodėl skrydis oro balionu kaip ir bene visos pramogos ore nepalieka abejingų!

Truputis ekstrymo su parasparniu

Jei skrydis oro balionu skamba kaip per maža adrenalino dozė, gali pasinaudoti proga ir paskraidyti parasparniu su fotosesija. Jokios baimės rodos būti neturėtų, nes juk skrisi su patyrusiu instruktoriumi, kuris Tau paaiškins kas yra „termikai" ir kokia magija pakels Jus abu į dangų. Patikėk manim, kai kojos paliks žemę patirsi visai kitokius pojūčius!

Maksimalus parasparnio greitis net 60–65 km/h todėl pajusi tikrą oro masių pasipriešinimą ir laisvę sklęsdamas danguje. O jei dar pasirinksi akrobatinį skridimo parasparniu variantą, tai gražiai paprašytas pilotas-instruktorius atliks tokias aerobatikos figūras („kilpos", „spiral-dive" „wing-overs"), kurių nepamirši visą gyvenimą!

Gali pasikliauti gamtos jėgomis rinktis įprastinį rytinį skrydį parasparniu, o jei nori kad tai tęstųsi dar ilgiau ir smagumo būtų dar daugiau, rinkis kuponą skrydžiui motorizuotu parasparniu. Tokiu parasparniu paskraidysi laisvai ir nevaržomai, o jei dar nori "susprogdinti” savo Instagram’o paskyrą ar sulaukti mažiausiai 100 like Facebook’e – imk skrydį su filmavimu. Tik tu žinosi buvo baisu ar ne, o prisiminimai išliks ilgam!

Beje šios ekstremalios dovanos, nėra tokios brangios ir net ir skrydis su fotosesija neištuštins Tavo kiaulės taupyklės per daug. Idėja pigiau! Kai visi dovanoja materialinius dalykus, Tu padovanok emociją, kuri išliks ilgam (o Tu ją su akcija įsigysi geriausia kaina)!

Daug daug ekstrymo skrydyje lėktuvu

Apžvalginis skrydis lėktuvu tai kažkas tokio, ko nepamirši mažiausiai iki kitų Kalėdų. Skrydis prasideda detaliu pasiruošimu ant žemės, o tada - su pilotu užsidedate ausines ir sudie, Žeme! Motoro gaudesys, sparnai skrodžiantys orą ir maža maža Žemė apačioje – apžvalginis skrydis lėktuvu patiks visiems, ištroškusiems adrenalino ir mėgstantiems tokio pobūdžio iššūkius, tad nepraleisk progos pakilti į dangų!

Gal ieškai dovanos kažkam kas jau rodos turi viską ir jau mėgino apžvalginį skrydį? Griebk mokomąjį skrydį su galimybe pačiam pilotuoti orlaivį. Prieš skrydį Tu ar Tavo draugas, kuriam bus padovanotas mokomasis skrydis lėktuvu, išklausysite specialius apmokymus. Kad orlaivis turi dvi vairalazdes turėsi galimybę įsitikinti pats - prižiūrint pilotui galėsi pilotuoti lėktuvą!

Taip, dabar Tavo Tinder‘is gali turėti realų įrodymą, kad esi pilotas – visi dievina pilotus, tik nepamiršk fotografuotis prieš skrydį ir skrydžio metu!

Patirk gyvenimo nuotykį – iššok iš lėktuvo (geriausia su parašiutu)

Ar kada pastebėjai, kad senatvėje žmonės dažniau gailisi to ko nepadarė, negu visų šunybių ir nesąmonių, kurios pavirto smagiomis istorijomis, skirtomis anūkams? Ar ne metas ir Tau pradėti kaupti geras istorijas, kad ir apie tai, kaip šuoliai su parašiutu iš 3000 metrų aukščio?! Laisvas kritimas grožintis pajūrio vaizdais – puiki dovana norintiems ekstremalių pojūčių! Jei pasirinksi šio tipo kuponą, šoksi iš 3000 metrų, – taip perskaitei teisingai - 3 kilometrų aukščio kartu su instruktoriumi, kuris padės Tau nepamesti galvos. Laisvas kritimas truks net iki 25-30 sekundžių, taigi spėsi prieš akis pamatyti visą gyvenimą. Patikėk, šuolis su instruktoriumi baigsis ramiu nusileidimu ant žemės. 

Šie šuoliai vyksta ne bet kur, o pajūryje ir „Nemuno kilpų" regioniniame parke, taigi ne tik pasidžiaugsi kiečiausiu šių metų nuotykiu, bet ir nepakartojamais vaizdais, kurie iš taip aukštai atrodo tikrai įspūdingai!

Šios ir kitos oro pramogos skirtos tam, kad pajustum gyvenimo skonį ir jo spalvas! Apsispręsk kur nori pramogauti – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Birštone ar Palangoje, pasikviesk kompaniją, griebk kuponą sau ar draugams, gauk grupinio nuolaidą ir mėgaukis naujais potyriais, kurie pavirs tikrai gera istorija!

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai