Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

VR kambariai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(2)
Kaunas
(4)
Šiauliai
(1)
Panevėžys
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(2)
Kaunas
(4)
Šiauliai
(1)
Panevėžys
(1)
Asmenų skaičius
Virtualios realybės kambariai - tai, pramoga, kurios ieškai kaip tik šiam rudens ar žiemos, o gal ir lietingos vasaros, vakarui! Nesvarbu ateisi vienas, ieškai kupono draugiškam žaidimui dviems ar šeimai, kuponai su akcija tikrai nepaliks abejingų. 

Bet juk gera kaina dar ne viskas – čia įtraukiančio smagumo veikla, kur tavo akys tave apgauna! Net vaikams atrakcione su virtualios realybės akiniais kartais dreba kinkos, o patikliems suaugusiems tai nereali galimybė patirti tai, kas iki šiol atrodė neįmanoma, pavojinga ar tiesiog nepraktiška. Nesvarbu kur esi Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje - virtualios realybės akiniai nuskraidins tave ir tavo linksmą kompaniją į kosmoso platybes, po vandeniu ir į fantastinius, nematytus pasaulius. Vr kambariai tiesiog įtraukia į virtualią tikrovę ir suteikia galimybę patirti nepamirštamus įspūdžius. Čia žaisi su spalvotomis žuvimis ir krūptelsi pro šalį praplaukiant rykliui, o gal norėsi pasitikrinti drąsą ir pažvelgti senoms baimėms į akis? Tada užlipk ant stogo ir pažiūrėk žemyn. 

VR kambariai - ar jų reikia bijoti? 

Kas, kad protas žino, jog Tavo daugiaaukštis, tai saugi ir stabili VR kambario aplinka? Baimė tikrų tikriausia ir kojos dreba lyg būtum šimtas vienuoliktame aukšte! Sakai nebijai nei aukščio nei peraugusių žuvų pavadinimu "ryklys”? Ir gerai, tokiems drąsuoliams kaip tu VR kambario komanda paruošė zombių ir kitų baisybių arba priešingai... visai ramių, bet judrių žaidimų tiems, kam pramogos neturi būti baisios, kad būtų labai smagios!

Beje, dėl fobijų visai nejuokavome! Jau seniai gudrieji pasaulio mokslininkai atrado, kad virtualios realybės akiniai tai puikus būdas sukurti saugią, bet iššūkį baimei metančią aplinką, kurioje norintieji gali pažvelgti savo baimei į akis. Taip treniruojami kariai ir būsimieji medikai, gydomos įsisenėjusios traumos ir atrandami nauji talentai. Tačiau dažniausiai VR kambarius aplanko linksmos šurmuliuojančios kompanijos, kurios tiesiog nori paįvairinti savo laisvalaikį ir kartu patirti naujus įspūdžius, keliaudami į mėnulį, leisdamiesi į jūros dugną ar dardėdami galvą sukančiais virtualiais kalneliais. Šią pramogą dažnai labai pamilsta vaikai – jų fantazijai ir šiaip jau nėra ribų, tačiau jei nori savo mažiesiems parodyti tikrai kerintį pasaulį, tai VR kambarys yra būtent ta vieta, kur tokios svajonės tampa labai gyvos ir ryškios, o patirti įspūdžiai ilgam nenublanksta mažojo tyrinėtojo atmintyje!

Trumpai tariant - virtualios realybės nuotykis prasideda vos užsidėjus 3D akinius. Įsigijus virtualios realybės čekį ar kuponą galėsite rinktis ir išbandyti net kelias virtualios realybės erdves arba interaktyvius žaidimus. Seanso trukmė priklauso nuo įsigyto kupono, o pats virtualios realybės seansas trunka nuo 6 minučių iki net 2 valandų. Kai kuriose virtualios realybės erdvėse yra įrengta poilsio zona, kur nežaidžiantys kompanijos nariai galės užkandžiauti savo atsineštais užkandžiais ar rasite karštų gėrimų aparatą.

Svarbiausia ką reikia žinoti prieš atvykstant, tai nepamiršk pasirinkti patogios avalynės ir aprangos ir nepalik šypsenos ir geros nuotaikos namie. O visu kitu jau pasirūpins moderniųjų technologijų ir kūrybingų VR žaidimų kūrėjų darbai.
Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai