Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pabėgimų kambariai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Asmenų skaičius

Pabėgimo kambariai šiandien dygsta kaip grybai po lietaus ir populiarėja dar greičiau, tačiau sužinojome, kad dar ne visi juos išbandė! Taigi, kokie jie, ir kodėl turėtum išbandyti bent vieną? Pirmiausia žinoma todėl, kad kuponai ir čekiai pas mus su tokia gera nuolaida, kad pamačius kainą, ranka pati perka kuponus! Vilniuje, Kaune ir kitur Lietuvoje išsibarstę pabėgimo kambariai su superine akcija duris tau atvers kur kas pigiau, tačiau kodėl vaikams ir suaugusiems tai paprastai būna superinė patirtis skaityk toliau!

Pabėgimo kambariai: kokie jie ir kodėl turėtum juos išbandyti?

Visiems, kurie ieško paslapties, nuotykių ir įspūdžių, toli jų ieškoti nereikia. Pabėgimo kambariai suteikia visa tai ir dar daugiau! Tai pramoga, kuri leis vienu metu būti Indiana Jones‘u ir Sherlock‘u Holmes‘u ir leis smagiai pažaisti grupėms draugų, šeimoms ar poroms, kurios nori smagiai praleisti laiką kartu.

Kas yra pabėgimo kambarys?

Pabėgimo kambariai yra galvą lavinanti veikla, labai tinkama tiek mažai grupei, tiek didelei grupei ar dviems asmenims. Jūsų užduotis, jei nuspręstumėte priimti šitą iššūkį, yra surasti užuominas paslėptas kambaryje. Sumaniai išslapstyti įkalčiai leis jums išspręsti galvosūkius, o galvosūkiai padės jums atlikti misiją, kad dirbdami visi kartu rastumėte raktą, ir pagaliau pabėgtumėte iš kambario!

Daugumoje kambarių žaisti reikia mažiausiai dviem žmonėms, tačiau žaisti gali iki 6-8 žaidėjų (kambario vieta dažnai yra ribota). Kiekvienas žaidimas dažniausiai trunka apie vieną valandą, tačiau tik nuo jūsų gudrumo priklausys kaip greitai išeisite pro duris!

Beje ši pramoga puikiai tinka komandos formavimo pratyboms, nes turėsite glaudžiai ir draugiškai bendradarbiauti, kad išspręstumėte galvosūkį.

Galvosūkių kambariai niekada nepabosta

Ar žinai, ką daryti jei išmėginus pabėgimo kambarį vėl norisi pamiklinti galvą ir išspręsti jį dar kartą? Ogi apsilankyti kambaryje vėl! Nors esmė visuose pabėgimo kambariuose labai panaši, visi jie turi skirtingas temas. Kiekvienas žaidimas turi temą, kuri gali būti senovinė šventykla ar kosmosas, o gal žudiko paspęsti spastai ar dar dievai žino kas. Galite atsirasti bet kur, būti bet kas ir žaisti bet kada! Visgi esmė yra išsisukti iš klampios situacijos, kurioje atsidūrei ir išnešti kailį iš pabėgimų kambario.

Leisk sau žaisti ir visiškai pasinerti į savo veikėją

Norėdamas, kad žaisti būtų smagiau, drąsiai įsijausk ar apsimesk personažu. Pabėgimo kambariai yra daug įdomesni, kai visi dalyviai yra visiškai pasinėrę į žaidimą. Įsijausk į atmosferą, o truputis vaidybos daro situaciją dar įdomesnę, nes niekas nežino, kas bus toliau. Paslaptis paprasta, kuo labiau kiekvienas žaidėjas pasiners į žaidimą, tuo žaidimas bus intensyvesnis ir linksmesnis! Toks suvaidintas žaidimas yra puikus būdas išeiti iš savo komforto zonos, išsivaduoti iš savo galvos sukurtų apribojimų ir sužinoti keletą dalykų apie save. Tai taip pat padeda nežiūrėti į gyvenimą ar save per daug rimtai. Visiems kartais reikia truputį pasilinksminti!

Tai labai smagi pramoga visai šeimai

Pabėgimo kambariai puikiai tinka 12 – 100 metų amžiaus žmonėms. Mažesni nei 12 metų šeimos nariai dažnai lieka truputį nuošalyje, kol didesnieji visa galva pasineria į veiksmą, tačiau jei padėsite jaunesniems vaikams įsitraukti į veiksmą arba jei jūsų šeima yra vyresnė nei 12 metų, tai yra puikus būdas visai šeimai žaisti kartu! Šiuo atveju pabėgimo kambarys leis jums kaip komandai dirbti kartu visos šeimos labui. Taip pat išmoksite įvertinti vienas kito stipriąsias puses. Kadangi reikalavimų nėra, o kiekviena užduotis vis kitokia, visi turi vienodas galimybes sužibėti. Žaisdami kartu auginsite savo kūrybiškumą ir padidinsite savo koncentraciją, o taip pat sukursite smagius naujus prisiminimus, ką kaip šeima nuveikėte kartu.

Tai taip smagu ir įdomu, kad net nepastebėsi jog jie dar lavina ir smegenis

Geriausia tai, kad pabėgimo kambariai yra tiesiog baisiai įdomūs. Tai būdas bendrauti ir žaisti žaidimus tuo pat metu. Kadangi šiais laikais reikia nerimauti dėl daugybės dalykų, būtina skirti laiko tam, kad nuveiktumėte ir įdomių dalykų. Maža to, tavo smegenims reikia pratimų tiek pat, kiek ir kūnui, o pabėgimo kambarys yra puikus galvosūkis, kuris užtikrins, kad naudojamos tavo smegenys būtų jaunos ir puikiai veikiančios daug daug ilgiau.
 


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai