Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Šaudymas, dažasvydis, lazeriai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Ar jau išmėginai šaudymą? Gal kada jau suviliojo dažasvydis, lazeriai ar šaudymas koviniais ginklais? Jei dar ne, tai čia kuponai ir čekiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur Lietuvoje laukia tavęs ir tavo draugų ar kolegų kompanijos! Su nuolaida pašaudyti galėsi geriausia kaina ir dar žinosi, kad tai ne tik pramoga, o tikra sporto treniruotė! Tiek suaugusiems, tiek vaikams akcija leis pasijusti kovos sūkuryje, slėptis nuo priešų ar nukauti vieną jų. Jei pramogą renkiesi savo šeimai ar komandos grupei, galėsite sutvirtinti ryšius tarp komandos narių, o taip pat ir pasijusti lyg veiksmo filmų ar vesternų herojai, kurie šaudydami iš tikrų, kovinių ginklų, dažasvydžio ginklų ar lazerių apgina savo tiesą ir nugali priešus.

Nuobodi šventė? Geriau išmėgink savo taiklumą ir parodyk drąsą!

Kaip tik planuoji puikų gimtadienį, ieškai įdomios ir nenusibodusios veiklos mergvakario ir bernvakario metu? Griebk savo geriausių draugų kompaniją ir leiskitės į avantiūrą, kur išbandysite šaudymą lanku, koviniais ginklais arba leiskitės į dažasvydžio mūšį. Toks gimtadienis, bernvakaris ar kita šventė grupei bus išties turininga, o ateičiai visi turėsite smagių, paraku kvepiančių prisiminimų. Tiesa tokios pramogos labai naudingos ir darbinėje aplinkoje -  komandinės veiklos bei žaidimai padeda užmegzti tvirtesnį ryšį bei lavinti organizacinius, komandinius, taiklumo ar strategavimo gebėjimus: po šios pramogos tikrai žinosi kuriuo kolega gali pasitikėti. Vienas greičiausiai reaguoja besikeičiančioje aplinkoje, kitas turi puikius strategavimo įgūdžius, o trečias jei reiks krūtine uždengs Jūsų vėliavą. Mūšio laukas akimirksniu atskleis geriausias kolegų savybes!

Draugų grupei, porai ar šeimai – šaudymas paliks neišdildomus įspūdžius

Įsigijus šaudymo pramogos kuponą, bet kuri diena tampa geresnė. Vien tik turėdamas kuponą žinai, kad ateis diena, kai eisit patirti kažką kitokio, atrasti naujas ir nepažintas savo puses, o taip pat smagus laikas ir džiuginantys prisiminimai garantuoti ką bepaimsi į kompaniją! Gal nori turėti fantastiškų nuotraukų ir gerų prisiminimų su šeima? Griebk šeimai draugiškas pramogas! O gal nori parodyti savo gebėjimus ir riteriškumą merginai? Nei viena neliks abejinga šaudymui koviniais ginklais (tik užsidėk marškinėlius trumpomis rankovėmis, kad galėtum parodyti tuos geležinius raumenis). O gal nori išvanoti kailį kažkam iš draugelių? Tokiu atveju dažasvydžio ar šaudymo lazeriais pramoga bus pats tas visiems draugiškai pakovoti kartu!

Ieškai dovanos? Dovana yra!

Jauti, kad kažkam tavo aplinkoje labai maga susipažinti su koviniais ginklais, išbandyti akies taiklumą šaudant lanku į taikinius ir išmėginti savo drąsą ar koordinaciją slepiantis nuo dažasvydžio bombų? Jeigu taip, tobulos dovanos idėja jau yra! Griebk kuponą pigiau ir nedidelis dovanų čekis atneš tikrai daug džiaugsmo ir gerų minčių apie tave, kai gavėjas galės lavinti ranką parako dūmų apsuptyje, patirdamas tikro herojaus vertus nuotykius!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Egzotinės kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai