Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Nuotykių parkai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina

Nuotykių parkas – tai ne paprastas parkas, kur vaikams greitai nusibostas, nes nėra ką veikti, o šeimai apsilankyti smagu, bet tik pirmus šimtą kartų. Nuotykių parkai - tai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Trakuose ir kitur Lietuvoje išsimėčiusios zonos, kur ne tik pakvėpuosite grynu oru, bet kartu smagiai ir turiningai praleisite laiką, o su nerealia mūsų akcija ir pritrenkiančia nuolaida tai padarysite dar kur kas pigiau!

Nuotykių parkai, tai vietos, kurios nepaliks abejingų nei mažų, nei didelių aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Čia pagal nuotaiką ir norus jūsų lauks įvairios aktyvios veiklos, o priklausomai nuo pasirinkto nuotykių parko, čia rasite skirtingo sudėtingumo laipiojimo trasas, laisvo kritimo sūpynes, pašėlusius kalnelius ir kitas iš koto verčiančias pramogas, kurios patiks visai šeimai ir neleis nuobodžiauti net didžiausiam miesto šurmulio mylėtojui. Skirtingo aukščio trasos tinkamos ir vaikams ir suaugusiems, o kai kuriuose parkuose jūsų dar laukia laipiojimo salės, virvių kambariai, vaikų erdvės, kavinės, gali būti boulderingas, aukštuminė siena, ledo laipiojimo siena ar vidaus terasa – paskaityk aprašymus ir rinkis tuos, kurie labiausiai atitinka tavo nuotaiką ir tavo komandos ar šeimos poreikius.

Juk čia atvyksti tam, kad patirtumėt naujų įspūdžių, pamirštumėt kasdieninius rūpesčius ir prikauptumėt galybę pozityvių emocijų! Todėl pasvarstyk, kuris aktyvaus laisvalaikio parkas labiausiai tiks jums! Nebijok, jei kompanijoje yra ir naujokas, ir patyręs laipiotojas – daugelyje parkų patys išsirinksite trasą arba erdvę, pagal kiekvieno poreikiams tinkantį sudėtingumą.

Pasinerkite į aktyvias ir ekstremalias pramogas!

Išvažiuokite iš miesto ir praleiskite laisvalaikį visai kitaip – pasinerkite į pramogas medžiuose. Net jei medžių viršūnėmis kopsite su patikimais lynais, ar per upę čiuošite aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiu zip line‘u, vis tiek pajusi kaip kūną užtvindo adrenalinas ir širdis pradeda plakti kelis kartus greičiau. O jei gryno oro ir saulės jau gavai pakankamai (ar taip būna? Tarkime, kad nori paįvairinti žiemos vakarą!) apsilankyk bunkeryje, kur pajusi visai kitokią atmosferą. Prisipažink, juk tikrame bunkeryje galbūt niekada nebuvai ir nežinia ar teks pabuvoti, todėl griebk kuponą ir išmėgink kažką naujo! Naujienoms ne nuotaika? Ką gi, surenk romantišką pasimatymą klasiškajame Europos parke, kur tarp ūksmingų medžių slepiasi saviti meno kūriniai.

Nuotykių parkai tai puiki ir visada įdomi pramoga tiek mažiems, tiek dideliems, tiek draugų kompanijai, tiek porai. O jei jauti, kad tarp draugų ar artimųjų yra kažkas, kas per ilgai užsisėdėjo miesto aplinkoje, tai kuponas apsilankymui nuotykių parke gali būti puiki dovana, kuri pastūmės draugą į aktyvių pramogų džiaugsmus!
Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Egzotinės kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai