Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Jodinėjimas žirgais

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Anykščiai
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Anykščiai
(1)
Asmenų skaičius

Akimirkos ant žirgo nugaros visada yra tarsi filmo scenos, kuriose žvaigždė romantiškai nujoja į saulėlydį. Ant žirgo nugaros patirsi tikrai nepamirštamų akimirkų, kurias mes tau labai rekomenduojame patirti dar šią vasarą! Tai smagi pramoga vaikams ir suaugusiems, kuri su akcija tikrai kainuos pigiau. Juk tam čia ir užsukai, kad su nuolaida galėtum pramogą gauti pačia geriausia kaina! Dabar tik pasvarstyk ko nori iš kupono – tai gali būti pamoka tau su profesionaliu treneriu, kai išmoksi kaip tinkamai paruošti žirgą (nenustebk jei teks iššukuoti ar nuvalyti ristūną – tai padės užmegzti judviejų ryšiui). Galbūt tai bus diena šeimai, kur su instruktoriumi visi išmoksite pasitikėti žirgeliu ir praleisti vieną kitą valandėlę ant žirgo nugaros. O kas gali būti romantiškiau negu pasijodinėjimas dviems prie jūros! Poroms tokios akimirkos ilgai išlieka atmintyje. Bet gana girtis apie tai, kokius nerealius kuponus tau suradome visoje Lietuvoje, jei dar nesi tikras, kodėl ši akcija skirta būtent tau – pateikiame šešias geras priežastis kelti savo užpakalį ant žirgo nugaros!

Pirma ir svarbiausia priežastis - tai baisiai linksma!

Kas sėdėjo ant arklio ar žirgo nugaros, žino, kad tai tiesiog nepaprastai smagi patirtis, kuri apima nuotykį, siūlo laisvę, judėjimą ir leidžia įstabius atletikos žygdarbius. Šuoliuodamas per lauką pasijusi toks laisvas ir toks artimas gamtai, kad pats stebėsiesi, kodėl šios nuostabios pramogos neišmėginai anksčiau!

Smagumas ir gera treniruotė viename

Jodinėjimas yra visai nelengvas darbas! Jei manai, kad žirgas atlieka visą darbą už tave, tai galvok iš naujo. Vos po valandos balne kylant aukštyn ir žemyn nuo kalvų, tikrai pajusi, kad visai neblogai padirbėjai. Tokia mankštelė daro stebuklus nugaros ir pilvo raumenims, kojoms ir žinoma užpakaliukui. Ar kada susimąstei, kodėl raiteliai paprastai yra liekni, grakštūs ir sveiki žmonės? Va todėl.

Atsikratyk streso jodamas ristele

Nors jau pažadėjome tikrai nelengvą treniruotę, čia tavo protas tikrai pailsės. Keliaudami takais, į kuriuos negalite patekti automobiliu ar dviračiu, galite įkvėpti gaivaus kaimo oro ir jaustis kaip judate su žirgu kaip vienas. Klausydamasis paukščių giedojimo, stebėdamas drugelius ir driežus, tyrinėdamas miškus ir kalvas ant žirgo nugaros, pamiršti visas kasdienio gyvenimo dramas ir visi reikalai trumpam pasilieka kažkur toli. Geriausias poilsis pavargusioms smegenims!

Išjok iš komforto zonos!

Sakoma, kad tikrasis gyvenimas prasideda ten, kur baigiasi tavo komforto zona! Jei niekada nesėdėjai ant žirgo, puikiai praleisi laiką net išbandydamas tai pirmą kartą. Žirgynuose žirgai yra ramūs ir atsargūs, jie pripratę prie naujų, nepatyrusių jojikų, kurie gyvulio bijo labiau, negu pastarasis bijo jojikų. Visgi net pats ramiausias žirgas gali atrodyti tikras iššūkis ir nors profesionalūs instruktoriai padės, patars ir padrąsins, visgi ant žirgo nugaros sėdėsi pats ir turėsi įveikti savo komforto ribas. Bet pažadam, nedrąsu bus tik pirmą kartą – toliau bus ne baimė ir nerimas, o džiaugsmas ir smagumas!

Išmok pasitikėti žirgu

Arkliai ir žirgai yra raminantys, švelnūs ir malonūs gyvūnai, o buvimas jų kompanijoje tiesiog atpalaiduoja ir beveik gydo. Būtent todėl prieš ir po pasijodinėjimo dažnai siūloma praleisti truputį laiko su žirgu. Taip išmoksi užmegzti ryšį su šiuo dideliu bet geranorišku gyvūnu ir savo širdyje tikrai atrasi dar daugiau meilės gamtai.

Atrask ryšį su gamta

Žmogaus ir gyvūno ryšys yra viena iš geriausių priežasčių išmėginti jodinėjimą. Jei su žirgu elgiamasi pagarbiai, geranoriškai ir meiliai, užsimezgęs ryšys yra tikrai nuostabus ir įkvepiantis, o ir patys žirgai noriai tampa tikrais savo raitelių pagalbininkais.

Viskas – dabar tikrai žinai „kam tau tas jojimo kuponas" – geresnės pramogos nerasi, tad šok į ilgus batus ir pirmyn į žirgyną!


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Pavasario kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai