Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Aktyvios pramogos

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(6)
Kaunas
(3)
Klaipėda
(4)
Šiauliai
(2)
Panevėžys
(1)
Druskininkai
(1)
Birštonas
(1)
Trakai
(1)
Molėtai
(1)
Anykščiai
(3)
Viešbučiai kitose vietovėse
(1)
Asmenų skaičius
Kaina
Miestas
Vilnius
(6)
Kaunas
(3)
Klaipėda
(4)
Šiauliai
(2)
Panevėžys
(1)
Druskininkai
(1)
Birštonas
(1)
Trakai
(1)
Molėtai
(1)
Anykščiai
(3)
Viešbučiai kitose vietovėse
(1)
Asmenų skaičius
Nori nuveikti kažką smagaus? Nesugalvoji kuo užimti mintis ir nuo sėdėjimo prie kompo nuvargusius raumenis? O gal su draugais seniai planuoji pasinerti į kažką tikrai linksmo, smagaus ir įtraukiančio, kas priverstų pajudėti daugiau, negu kilnojant svorius? Jeigu taip, esi tinkamame portale. Grupinis.lt komanda Tau surado ir atrinko gausybę pramogų, tinkamų kiekvieno skoniui! Nesvarbu ar esi Vilniuje ,Panevėžyje, Trakuose, Palangoje, Birštone, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, ar džiaugiesi saule Nidoje ar kitur Lietuvoje, Grupinis.lt portale tikrai rasi aktyvių pramogų vaikams ir suaugusiems, porai ir šeima, žodžiu visiems be išimties!

Mažesnei draugų kompanijai puikiai tiks ne toks ekstremalus laipiojimas siena, kuris sukels mažytę adrenalino bangą, kai bandysi įtempti jėgas kovai su gravitacija. Per aktyvu? Gal virtuali realybę būtų tai, kas išjudintų sustingusį kraują bei leistų nugalėti pasauliui gręsiančius pavojus? O gal Tavo draugai mėgsta įtempti smegenimis ir rasti geriausią išėjimo iš padėties būdą? Tokiu atveju, tau ir Tavo teamui paruošėme tikrą gausybę pabėgimo kambarių, kuriuose pamiklinsite galvas, patikrinsite loginio mąstymo galias, o aktyvios pramogos sutvirtins draugystę, siekiant bendro tikslo. Ir ši pramoga nepriklauso nei nuo oro sąlygų, nei nuo to kokios sudėties draugija esate – belieka pasirinkti aktualią ir dar neišmėgintą temą ir leistis į smagų komandišką nuotykį, tinkamą draugams ar kolektyvams (p.s. Tokios pramogos kartais tampa labai ekstremalios, jei Jūsų komanda tikrai mėgsta pasivaržyti!).

Ei, o gal čia esi nesavanaudiškais tikslais ir ieškai aktyvios pramogos ir tikrai nerealios dovanos Lietuvoje pigiau? Viskas gerai, mes sudėjome kelias akcijas draugams, kolektyvams, porai ar Tavo šeimai, kurios padės Tau neprašauti renkantis!

Sesei

Nesvarbu ar Tavo sesuo dar žaidžia su lėlėmis, ar jau šoka pagal Tik Tok playlistą ir yra tikra diva, nei viena mergaitė ar mergina nelieka abejinga žirgams! Tarp gausybės skirtingo temperamento žirgų Tavo sesuo tikrai ras savo favoritą, o su mėgiamu žirgeliu išmokti joti gali net niekad nesėdėjusieji balne! Su kuponu jojimui vaikams gausite visą reikiamą instruktažą, praktiškai atliksite visas pamokas ir išjosite į gamtą pasigrožėti apylinkėmis. Paruošk ausis, jų Tau prireiks kol sesutė išsipasakos visus įspūdžius, patirtus žirgų draugijoje!

O gal savo sesės gyvūnais nesužavėsi? Gal pastebėjai, kad Tavo šeimoje auga mažoji mokslininkė, išradėja arba astronautė? Tada kodėl nepaskatinus jos žingeidumo apsilankymu edukaciniame pramogų centre, kur Tavo būsimoji Lara Kroft atras kliūčių ruožą virš degančios ugnikalnio lavos ir išmėgins skrydį erdvėlaiviu į kosmosą ir dar daug kitų kietų pramogų super kaina!

Broliui

Tempk brolį nuo kompo – metas Mario Kart pakeisti į tikrus elektrinius kartingus, kurie leis broliui realybėje pajusti savo mėgstamą žaidimą IRL! Nesvarbu koks bus už lango oras, kai nutarsi pasivažinėti, elektriniais kartingais gali lėkti ir uždaroje arenoje, kurioje, patikėk, staigių posūkių užteks. 8 kW maksimalią galią ir 70 km/h maksimalų greitį per 5 sekundes išvystantis elektrinis kartingas leis geriausia kaina „pasidraskyti" trasoje ir "išpjauti saulę”, o įspūdinga trauka, lengvas valdymas, puikus manevringumas ir nuostabi dinamika pavers šią patirtį kur kas geresniu už kompiuterinį žaidimą nuotykiu!

O jeigu brolis nemėgsta vairuoti nei kompiuterio ekrane, nei gyvenime tada kartu aplankykite 5D kino teatre, kur smagūs nuotykiai, netikėtumai ir šiurpuliukai taps tokie realūs, kad brolis pasijus, ne Lietuvoje, o Tivoli parke ar Disneylande!

Tėčiui

Išrinkti dovaną tėčiui labai lengva, jeigu Tavo tėtis turi aiškų (ir visiems jau pabodusį klausytis) hobį. Tačiau jeigu tokios pramogos jo gyvenime dar nėra, pakviesk savo tėtį išbandyti akies taiklumą bei rankos miklumą šaudykloje! Apsilankę šaudykloje sužinosite ne tik apie ginklus ir kaip saugiai su jais elgtis, bet ir gausite taiklumo ir ištvermės pamokas, šaudysite tikrais koviniais ginklais ir grįšite patenkinti ir prisigėrę skanaus parako kvapo. Toks akcijos čekis krepšelyje ir Tavo tėtis tikrai liks patenkintas!

O gal tėčio pomėgis ir yra koviniai filmai ir šaudymas? Tokiu atveju planas A nebetiks, nes tam, kad nustebintum tėvuką reikės tikro šarvuočio ar net pasivažinėjimo tanku. Šarvuočio?! Tanko?! Tikrai taip. Įsigyk kuponą pasivažinėjimui tikru šarvuočiu arba tanku – slink pelę žemyn – grupinis.lt pasiūlymuose rasi ir tokia nurautą akciją (beje labai tinkamą ir draugams ar kolektyvams pramogauti)!

Mamai

Ieškai aktyvios pramogos dovanos idėjos mamai? Pirmiausia nutark ko šiai progai labiausiai norėtų Tavo mama. Jei rutina ir kasdienybė jai jau gerokai pabodo, o triukšmas ir gausybė šeimos reikalų jos seniai nebežavi – griebk jogos abonementą. Toks čekis užtikrins, kad mama galėtų susitelkti į save, atgauti jėgas ir ramybę, grįžtančią su kiekvienu įkvėpimu.

O gal jauti, kad mama mielai praleistų daugiau laiko su šeima ir truputis kokybiško laiko visiems kartu yra būtent tai, kas ją pradžiugintų labiausiai? Tada griebk vieną iš gausybės visai šeimai tinkamų pramogų kuponų! Nesvarbu ar visi kartu eisite į Europos parką, ar į Kosmoso erdvę Anykščiuose, ar lankysitės alpakų fermoje - mamai patiks laikas, kurį praleisite drauge!

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai