Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Žiemos kelionės

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Šalis
Lenkija
(2)
Austrija
(1)
Čekija
(1)
Vokietija
(1)
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
1 nakvynė
(1)
2 nakvynės
(2)
Poilsio laikas
Savaitgaliais, švenčių dienomis
(3)
Viešbučių tipas
Viešbutis ★ ★ ★
(2)
Viešbutis ★ ★
(2)
Viešbutis ★
(1)
Kaina
Šalis
Lenkija
(2)
Austrija
(1)
Čekija
(1)
Vokietija
(1)
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
1 nakvynė
(1)
2 nakvynės
(2)
Poilsio laikas
Savaitgaliais, švenčių dienomis
(3)
Viešbučių tipas
Viešbutis ★ ★ ★
(2)
Viešbutis ★ ★
(2)
Viešbutis ★
(1)
 
Ką veikti žiemą, kai už lango orai tikrai nežadina geros nuotaikos, o saulės trūkumas didesnei populiacijos daliai sukelia vitamino D trūkumą? Ogi keliauti! Ką, keliauti? Bet ar ne kelionėms Lietuvoje ir užsienyje geriausias laikas yra vasara, kai gali nulėkti prie jūros ir su vaikais ar su draugais, švęsti vasaros šventes? Visai ne, kelionės žiemą, tiek su šeima, tiek su gera kompanija gali būti be galo įdomios ir įkvepiančios! Štai kelios geros priežastys, kodėl žiemos kelionės gali būti tavo pačios mėgstamiausios!

Nudžiugink kolegas, o atostogauk ilgiau už kitus!

Ar ir tavo komandoje vyrauja velniška mada visus metus kaupti atostogas, o tada imtis poilsio dienas tik vasarą? Staiga biuras ištuštėja, nes visi nori atostogautu „atostogų sezono" metu. Spjauk visiems sezonams į barzdą, kai internetu gali pagauti akciją į Aziją ir ranka pasiekiami tampa Singapūras, Tailandas, Balis ar Malaizija atostogos žiemą atrodo puiki idėja! Nutaisyk liūdną veidą – juk aukojiesi, kad kiti atostogautų kada tinkami, taip visi iškart atleis jei ilsėsiesi kur kas ilgiau nei kiti. Jie juk žino, kad visi kartu lengviau pasidalins tavo darbus, o tu grįši darbingas, pailsėjęs ir atsigavęs, nes tokios ilgos ir turiningos atostogos tikrai sugrąžins jėgas!

Vasarą ir čia gerai!

Jeigu atostogos tau reiškia gulėjimą prie vandens, tai vasarą beveik taip pat šilta Palangoje ir pietų kurortuose. Gražūs savaitgaliai ir saulėti vakarai po darbo, degant šašlykinei yra nuostabus laikas pailsėti. Ilgi ir dažnai lietingi (ačiū, globalinis atšilime!) žiemos vakarai kur kas mažiau žavi, todėl poilsis žiemą, kur nors ten, kur žiema turi visai kitokią sampratą gali atverti naujus horizontus ir padėti žiemą išgyventi daug lengviau ir linksmiau. Belieka rinktis kryptis kur su akcija norėtum keliauti ir Azija, piečiau įsikūrusios salos ir kiti kontinentai tavęs laukia su doze išsiilgtos saulės.

Keliauk ne sezono metu ir nuraškyk geriausias kainas

Visi kaip susitarę, nori keliauti vasarą. Vieni taip renkasi nes juos spaudžia darbai, kitiems vasara yra darbo stygiaus metas, kiti poilsį derina su vaikų atostogomis, o dar kiti nepasitiki orais ir bijo, kad atvykę negaus padeginti šonų maksimaliai karštos saulės spinduliuose. Jei tau negalioja nei viena šių aplinkybių, pralenk visus ir pasidžiauk savo pasirinkimų vaisiais. Viena vertus keliausi pigiau, nes kaip pats pamatysi ne sezono metu akcija garantuoja geriausias kainas, taigi už tą patį eurą nukeliausi toliau arba/ ir ilsėsiesi prabangiau. Maža to, visos turistų pamėgtos (ir neslėpkime gerokai numindžiotos) vietos atrodo kur kas gražiau, kai jose nezuja milijonai reginių ištroškusių turistų.

Tai ką, visgi žiemos kelionės net tokia ir bloga mintis kai pažiūrėjai į tai iš kitos pusės? Belieka rinktis kryptį, griebti kuponą geriausia kaina ir žiemą keliauti susirinkti geriausių prisiminimų!


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai