Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Viešbučiai užsienyje

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Viešbučiai užsienyje 
Viešbučiai užsienyje padės nušauti du zuikius vienu metu. Žinoma, galėtume apsieiti ir be šaudymų, bet patikėk, pasirinkęs keliauti į norimą viešbutį pas kaimynus latvius, lenkus ar estus - tikrai išloši! Kodėl? O todėl, kad be žiauriai pigaus poilsio dar gali apturėti ir smagią ekskursiją po pasirinkto krašto apylinkes! 

Ką gero užsienis?
Žiauriai faina kai žinai, jog varai poilsiaut svetur ir bent trumpam galėsi atsijungti nuo visko. Jeigu renkiesi chilint kurioj nors paminėtoj šaly, tuomet atsakyk sau į kelis klausimus. Pirmiausiai, kokio poilsio norėtum? Jeigu mėgsti aktyvų laisvalaikį, tuomet rinktis poilsį tokiame viešbutyje, kur galima ne tik drybsoti lovoje, bet ir kaip reikiant pralėkt visais ten esančiais vandens atrakcionais. Jeigu vis dėlto traukia ramybė ir iš prigimties esi tinginys – tuomet žinok, kad viešbučiai su SPA procedūromis ir sveikatinimo programomis yra tai, ko tau reikia! Guli ir varvini seilę iš malonumo, nuo tvirtų profesionalių masažistų rankų.

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai