Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Viešbučiai Lietuvoje

Tau rasta akcijų: 0
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(1)
Klaipėda
(3)
Druskininkai
(17)
Birštonas
(5)
Palanga (Šventoji)
(32)
Neringa
(1)
Šalis
Lietuva
(12)
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
1 nakvynė
(29)
2 nakvynės
(30)
3+ nakvynės
(14)
Poilsio laikas
Darbo dienomis
(59)
Savaitgaliais, švenčių dienomis
(56)
Viešbučių tipas
Viešbutis ★ ★ ★ ★
(8)
Viešbutis ★ ★ ★
(17)
Viešbutis ★ ★
(3)
Sveikatingumo centrai
(22)
Poilsio namai
(10)
Vilos
(5)
Apartamentai
(4)
Viešbučiai
AMBER PALACE SPA
(7)
AMBERTON GREEN APARTMENTS
(3)
ART HOTEL BOHEMA
(1)
BOUTIQUE HOTEL SMILČIŲ VILOS
(1)
DAINAVA
(1)
DE LITA
(3)
ENERGETIKAS sveikatos centras
(9)
EUROPA ROYALE Druskininkai
(1)
GABIJA
(2)
GAMTOS PERLAS
(1)
GRAND SPA LIETUVA
(2)
GRETA
(2)
JUNDA vila
(1)
KUNIGIŠKĖS svečių namai
(1)
NAVALIS
(1)
PRIE PARKO
(4)
PUŠYNAS
(6)
RAŽĖ
(1)
TULPĖS sanatorija
(2)
UPA Medea SPA
(1)
VERSMĖ sanatorija
(1)
VYTAUTAS MINERAL SPA
(2)
Viešbučiai Lietuvoje

Su pasakymu, jog viešbučiai Lietuvoje tikrai superiniai, manome, įsitikino ne vienas! Dabar tikrai nebūtina keliauti užsienin, kad patirti visus tikro poilsio malonumus! Vaikyti, o jau kai pagalvoji, kokį viešbutį imti - tik spėk rinktis, nes čia jų apstu. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose ar Birštone? O gal prie pat jūros? Pačius geriausius deals’us gali išsirinkti grupinis.lt puslapyje!

Kodėl verta rinktis viešbučių Lietuvoje deals’us čia? 
Labai klaidinga manyti, jog grupinis.lt pasiūlymai yra brangesni nei galėtų būti kreipiantis tiesiogiai į mūsų partnerius, tačiau tai netiesa! Patikėk, rinkdamasis (-asi) pasiūlymus čia - tu tikrai išloši, nes mūsų puslapyje deals’ai daug geresnėmis kainomis! Dar vienas iš privalumų - tai patogus ir greitas įsigijimas. Vienu metu puslapyje gali matyti kur kas daugiau skirtingų viešbučių Lietuvoje deals’ų, kuriuos patogu atsirinkti pagal kainą, miestą, asmenų bei nakvynių skaičių, norimą poilsio laikotarpį (savaitgaliais ar darbo dienomis) ir viešbučių tipą.

Galbūt jau žinai kokiame konkrečiai viešbutyje apsistosi? Tuomet pasirink pavadinimą ir patogiai peržvelk visus jo pasiūlymus ir išsirink sau patį nerealiausią!

Kokie viešbučiai Lietuvoje afigieniausi?
Tie į kuriuos dažniausiai važiuojam! Bet kalbant rimtai, jeigu dar nežinai, kurį pasirinkti, tuomet pirmiausiai įsivertink, kokio poilsiuko nori! Labai jėga kuomet gali ne tik pasivartyti didelėje lovoje ir pagaliau pamiegot iki pietų, bet ir vieną kitą ratą praplaukt varlyte baseine ar patirpdint lašinuką pirtyje! Priklausomai nuo to, koks tingėjimo būdas tave labiausiai veža - gali rinktis poilsį su mankštomis ar užglostančiais SPA malonumais. 

Gal jauti, kad trūksta poilsio? Tada varyk į sanatorijos tipo viešbutį, kur galėsi pamedituot druskų kambaryje, pakilnoti kojas ir rankas su pencininkais baseine ar būti kaip reikiant išminkytu drūtos moteriškės. Bet kokiu atveju, po tokio poilsio grįši sveikas (-a) kaip ridikas!

Tad vis dėlto, jeigu domina ramus SPA poilsis su pusryčiais ar vakarienėmis bei pirčių ir baseinų pramogomis - išbandyk "Atostogų parką”, "Grand SPA Lietuva”, "Vytautas Mineral SPA”, "Royal SPA Residence”. Sako, kai čia patenki - namo grįžt nesinori!

Jeigu bijai skaudančios nugaros ir senatvės tada tau padės mikliosios masažistų ir kitų sveikatinimo specialistų rankelės! Iškočios, nuglostys ir padės plastiškai išsimankštinti taip, kad dar gerą mėnesį jausi, kad turi kažkur dar užslėptų raumenų! Taigi! "Eglės sanatorija” Druskininkuose, "Tulpės” ar "Versmės” sanatorijos Birštone, "Gradiali” Palangoje yra tos vietos, kur tikrai gausi geriausius deals’us savo sveikatai pagerinti. 


Kad nakvynės viešbutyje būtų dar nerealesnės.
Pasiimk savo chebrą ar antrą pusę ir chilinkit kartu. Juk visi žino, kad tingėti visuomet smagiau kai žinai, jog nesi vienas (-a)! Atrask ir išsirink belekokio gerumo deals’us tiek sau, tiek ir kitiems su superine nuolaida jau šiandien! Susikurk mini atostogas vos keletos mygtukų paspaudimų! 
Daugiau