Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Poilsinės kelionės

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Žinai kokios turi būti atostogos? Tokios, kad Tau patiktų! O jei darbai, mokslai ar tiesiog pats gyvenimas Tave išvargino, greičiausiai nori tiesiog pailsėti ir atgauti jėgas, pačilinti su kokteiliuku rankoje prie mėlyno kaip dangus baseino ar šiltos putotos jūros. Ai, dar greičiausiai Tavo svajonėse punktas pasidžiaugti saulyte, kuri Lietuvoje dažnai pasislepia būtent tuo metu, kai Tu savo pavargusius kaulus tempi prie jūros ar ežero. Taigi stalčiuje surask savo glaudes ar bikinį, įsimesk kremo nuo saulės (nes dylai, kuriuos Tau paruošėm be proto saulėti) ir nutark kurios poilsinės kelionės su grupinio nuolaida šiandien už super kainą nori labiausiai! Nesvarbu kokiu metų laiku atostogausi, nori vykti pavasarį, svajoji apie rudens atostogas rugsėjį, pritrūkai saulės spalį, o gal nori turėti epines šventes ir išvykti per Kalėdas ar Naujiems metams – čia pasiūlymai bet kuriam metų laikui. Ir žinoma pagalvojom, kad norėsi skristi iš Kauno oro uosto arba Vilniaus oro uosto – todėl suradome dylų, kurie nenuviltų nei kauniečių, nei vilniečių! Pamiršk mitą, kad geriausi yra paskutinės minutės pasiūlymai, geriausią kainą garantuoja grupinė nuolaida!

Dabar beliko nutarti, kuria kryptimi nori pigiai pakeliauti? Nesvarbu, ilsėsiesi Lenkijoje, Facebooko quizas nurodė, kad Tau geriausias pasirinkimas kelionė į Nicą ar lėksi taip toli, kaip Majamis, poilsinės kelionės visada atneša gerų emocijų. O kai nuolaidos tokios nerealios, tai puiki proga keliauti pigiau tiesiog pati spaudžia „perku kelionę" mygtuką!
Gal į Kroatiją? Tai šalis, kuriai gamta nepagailėjo nieko – nei superinės jūros, nei gražių kalnų, nei malonių žmonių, kurie padės, kad Tavo poilsinė kelionė neprailgtų ir būtų nereali!

Europos salos

O gal pamėginam ir ištrūkstam iš Europos žemyno į kurias nors užkerinčias salas, tokias kaip Malta, Maljorka ar Tenerifė? Ar net dar toliau - į Maldyvus? Poilsis salose visada ypatingas, nes tik čia skaniausios jūros gėrybės pačios šoka ant stalo, o visos vietinės įžymybės (jei kartais pailsėsi pakankamai ir jau norėsi pasidairyti, kaip gyvena salų gyventojai) neilgo pasivažinėjimo automobiliu atstumu.

Amžina klasika, varom ilsėtis į Turkiją, į Egiptą ar į Ispaniją! O gal ir į Portugaliją būtų puiki mintis? Nuolaidos kalba pačios už save, o tai, kad poilsinės kelionės šiomis kryptimis visada populiarios, rodo, jog gal verta pagalvoti kuo šios kryptys taip užburia keliautojus, kad jie metai iš metų lankosi pamėgtose šalyse ir net negalvoja keisti savo atostogų įpročių (tik jau nesakyk kad neturi draugo, kuris niekada nepanaudoja žodžio „atostogos" atskirai nuo Marsa Alamas pavadinimo!)?

Kiti kelionių potyriai 

Tu tikras kelionių gurmanas ir nori ir poilsinės kelionės į kraštus, kur dar nebuvo visi draugeliai? Kodėl tada ne į Odesą, kur patirsi kaip atrodydavo atostogos gerokai iki Tau gimstant, o jei egzotiką įsivaizduoji kitaip, tada daiktus dėkis ir lėk į kokį Mauricijų, ar Neapolį ir gaudyk vaibą stebėdamas kaip gyvena kitos šalys. Pasirinkus šias kryptis, puikiai sudera poilsis ir pažintis su kitokia kultūra, o kodėl gi poilsinės kelionės nepadarius dar įdomesne ir ne tik poilsinga, bet ir plečiančia akiratį?

Žodžiu, nelauk kol nuovargis suries į ožio ragą, kol darbai ir reikalai pradės nesisekti, o rankos drebėti. Pasirūpink savo gera savijauta jau dabar, nes geros atostogos, tai investicija, kuri visada atsiperka su kaupu!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai