Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pažintinės kelionės

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Ar kada pagalvojai, kodėl žmonės keliauja? Pažintinės kelionės autobusu arba lėktuvu, ar kuponai bent jau savaitgalio kelionėms, internetu išgraibstomi kaip ledai karštą vasaros dieną, o pažintinės kelionės dviems arba kuponai šeimai, kai pasiūlymai su nuolaida yra tokie nerealūs, visada yra Grupinio paieškų topuose. Jei esi keliautojas ir pažintinės kelionės yra Tavo rojus, nesvarbu vyktum į Estiją ar į Tailandą, greičiausiai turi krūvą gudrių atsakymų, kodėl kuponas kelionei yra pati geriausia dovana ir kodėl keliauti yra tiesiog nerealu. Bet pažiūrėk kokį sąrašą atsakymų „kodėl Tu keliauji" pateikė kiti! Nustebsi, nes gera kaina paminėta nebuvo! Teisybės dėlei mes juk ir apklausėme žmones, kurie žino, kad grupinės nuolaidos užtikrina, kad keliausi pigiau kur bepasirinksi - į Graikiją, į Italiją, į Kroatiją, į Norvegiją ar bet kur kitur.

Taigi kodėl žmonės keliauja?

Kad mestų iššūkį pačiam sau.

Jei gyvenimas tapo patogus ir nuspėjamas, jame žinai viską ir atrodo, kad viską moki, o širdis trokšta kažko įdomaus ir kitokio, greičiausi metas naudotis grupine nuolaida ir ruoštis į kelionę, kur galėtum išbandyti save. Vyk į Stambulą, į Portugaliją ar į Gruziją ir sužinosi, kaip tokios kelionės išjugins Tave iš Tavo komforto zonos ribų. Čia sužinosi, koks išradingas esi, kai susiduri su naujomis vietomis, žmonėmis ir patirtimis. Gal reikės rasti kelią per judrų miestą, užsisakyti patiekalą vietos kavinukėje ar vietinių pamiltą pramogą, kai nemoki kalbos. Sėkmingai baigęs tokią kelionę pajusi kiek iš tikrųjų gali ir šitą pasitikėjimo savimi jausmą parsineši ir namo!

Kad išmoktų ko nors nauja.

Lengvai patikėsi, kad mokymasis yra dažna priežastis, kodėl žmonės mėgsta keliauti. Jie nori patirti kažką nepažįstamo ir parvykti namo turėdami naujų įgūdžių ar žinių. Jokio universiteto kursas ar mokyklos klasė neišmokys tiek, kiek sutrumpintas kursas, skirtas sužinoti, kaip iš tikrųjų gyvena visas pasaulis!

Žmonės gali keliauti, kad pasimokytų kažko konkretaus: naujos kalbos (nori išmokti ispaniškai – vyk į Ispaniją), naujos virtuvės paslapčių (kodėl nenuvykus į Romą ir neišmokus kepti geriausios picos), sužinoti kitokios kultūros aspektų (ar latviai tikrai tokie panašūs į mus? Patikrinam nuvykę į Latviją!) ar gilesnio tikėjimo ir dvasingumo. Pažinęs kitokius papročius, kultūras, žmones ir vietas, tikrai išmoksi naujų įgūdžių, įgysi naujų įžvalgų ir patikėk, čia bus geriausi suvenyrai kokius tik gali parsivežti!

Kad įvertintų ką turi savo gyvenime.

Kai esi  įklimpęs į savo kasdienį gyvenimą, labai lengva pamiršti tai, ką turi ir vertini gyvenime. Tiesiog pamiršti, kas iš tikrųjų faina ir vertinga yra Tavo namuose ir aplinkoje. Bet tik palauk ir išvyk į Gruziją, į Ukrainą ar į Egiptą ir tyrinėdamas naują vietą iš naujo įvertinsi savo gimtąjį miestą, šalį ir tą kasdienišką ir "realų” gyvenimą, kuris jau atrodė toks nykus ir nusibodęs. Pamatysi, grįžęs jausiesi laimingas, kad gyveni ten, kur gyveni ir suprasi, kad tikrai nėra kitos tokios geros tokios vietos, kaip namai.

Kad patirtų nuotykį.

Juk užkariauti nematytą teritoriją be proto džiugina! Tai dar viena priežastis, kodėl žmonės mėgsta keliauti. Jie trokšta naujų potyrių, o kelionė yra tinkamiausias laikas padaryti kažką kitokio ir įdomaus, ko galbūt negalėtum padaryti namuose. Nesvarbu ar ryšies išbandyti aštrų tailandietišką gatvės maistą ar pabendrauti Madride su vietiniais ispanais savo laužyta ispanų kalba, tikrai parsiveši krūvą prisiminimų apie tokį neįtikėtiną nuotykį.

Jau radai savo atsakymą? O gal jau nusistatei ir svajonių kryptį, savo kitai pažintinei kelionei? Čiupk Grupinio nuolaidą ir pakuokis lagaminus!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai