Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pavasario kelionės

Tau rasta akcijų: 0
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Klaipėda
(1)
Šalis
Lietuva
(7)
Estija
(1)
Pavasaris tai nuostabus laikas, kai vis mažiau vilioja namai ir su vaikais ar su draugais norisi pajudėti ir patirti vieną kitą nuotykį (geriausia būtų puikia kaina). Būtent todėl kelionės pavasarį Lietuvoje ar užsienyje visada randa vietos mūsų ir jūsų širdyse. Nesvarbu su šeima vyksit prie jūros Lietuvoje ar į užsienį, pavasario kelionės užtikrins, kad net ir neilgas poilsis atstotų atostogas, o internetu pas mus pagauta akcija garantuos, kad pakeliauti galėtumėte dar pigiau.
Norisi pailsėti, tačiau ilgąsias atostogas kaupiate vasarai? Turime kelias idėjas pavasario kelionėms, kurios leis išlaisvinti mintis nuo kasdienybės ir darbų, bei padės pakeisti aplinką ir patirti nuotykius, kurie patiks visai šeimai. Nesvarbu keliausi su draugais ar su vaikais - čia tikrai sužinosi kažko naujo ir paliksi visus rūpesčius už durų. Belieka pasirinkti kryptį!

Gal traukiam prie jūros?

Nesvarbu iš kurio Lietuvos kampelio važiuotum, jūrą vis tiek pasieksi per kelias valandas ir pakvėpuoti jodo sklidinu oru ir pasidžiaugti jūros mūša tau tikrai bus į naudą. O jei dar padarius, taip kad tokia kelionė būtų dar įdomesnė?

Griebk grupinio kuponą geriausia kaina ir apsilankyk pas delfinus, kurie nekantrauja tau ir tavo draugam parodyti savo išmoktus triukus. Šių gyvūnų draugija džiugina didelius ir mažus, o jų protingos akys sako, kad visa gyvastis žemėje verta pagarbos. Ir delfinai niekada nebūna vieni – apsilankius delfinariume dar pamatysi ir kitus nuostabius gyvūnus, o su mūsų kuponu taip pat turėsi ir smagią ekskursiją po Klaipėdos įžymybes.

Esi mokslo mylėtojas?

Visada buvai vienas iš tų, kurie nori žinot kaip dalykai veikia ir kokia magija varo žmonijos progresą į priekį? Gal nori sužinoti kaip ir iš kur atsiranda elektra? Tada tau labai patiks pavasario kelionė į Visaginą, kur aplankysi elektrinę!

Atvykęs su sumaniai paruošta ekskursija ne tik susipažinsi su elektrinės valdymo principais, bet ir operatorių kasdienybe. Maža to, ši kelionė - tai tobula dovana serialo "Černobylis” fanams ir visiems susidomėjusiems įvykiais jame, nes atvykę čia išgirsi ir kaip elgtis avariniais atvejais. Sužinoti mokslo faktus dar niekada nebuvo taip smagu!

O gal verta rinktis pavasario keliones į užsienį?

Kad ir išvykus kur nors visai netoli, kad ir pas kaimynus estus, kurie tikėk mumis visai nėra lėti, o labai mielai žmonės, kurių ir apgyvendinta didžiausia ir gražiausia Estijos archipelago sala – Saremo sala. Čia tikrai pamatysi ir paragausi visko: ir senoviškų akmeninių tvorų, ir namų šiaudiniais stogais, ir vėjo malūnų ar garsiojo vietinių bravorų raugiamo alaus. Taip pat čia galėsi pamatyti, kaip atrodo krateris, suformuotas prieš 2400-7500 metų, kuriame dabar telkšo Kaali ežeras.

Ei kodėl dar skaitai, kai galėtum rinktis keliones ir rezervuoti vietas jau šiam savaitgaliui! Griebk kuponus geriausia kaina ir gražias pavasario dienas paskirk pavasario kelionėms geriausia kaina!
 


Daugiau