Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Kelionės Lietuvoje

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Šalis
Lietuva
(2)
Kaina
Šalis
Lietuva
(2)
Nori pakeliauti, tačiau nenori trenktis lėktuvu per pusę pasaulio ir iškratyti visą kiaulės taupyklės turinį? Vis galvoji ką gražaus parodyti svečiams iš užsienio, kurie mano, kad Lietuva nuostabi (Tu gi to nuostabumo nelabai pastebi)? Kelionės Lietuvoje - tai puikus būdas praleisti laiką, susipažinti ir pamilti gimtąjį kraštą, bei patirti kelionių džiaugsmą dar greičiau. Kad ir šį savaitgalį!

Taigi kodėl kelionės po Lietuvą tokia puiki keliavimo idėja?

Pirmiausia todėl, kad kelionių agentūros priruošė Tau krūvą pasiūlymų, o su Grupinio nuolaida, nesvarbu iš kur pasirinksi važiuoti iš Kauno, Vilniaus, iš Klaipėdos ar iš Marijampolės, visada rasi savo dėmesį prikaustantį maršrutą super kaina! Kelionių organizatoriai verčiasi per galvas, kad maršrutai pasiektų keliautojų širdis, todėl pasiruošk nustebti kokių netikėtų perliukų yra išsimėtę visoje Lietuvoje!

Dar viena priežastis kodėl kelionės Lietuvoje yra kiekvienos vasaros hitas, tai jų trukmė. Autobusu gali pasirinkti net ir vienos dienos kelionę, kuri suaugusiems ir moksleiviams atskleis, kad tikrai verta apkeliauti aplink Lietuvą, kad sužinotum daugiau ir atrastum naujus ir nematytus kampelius. Beje tokios kelionės tikras hitas vasarą, bet juk vasarą ir kitų pramogų yra daugiau. O štai atšalus, pramogų apmažėja, bet prasideda žieminės ir naujametinės kelionės, kad turisinės patirtys savaitgaliais neleistų užsisėdėti namie.

Kartais tos kelionės dar būna tokios gardžios! Gurmaniškos kulinarinės kelionės Tau leis ne tik pasigrožėti Lietuvos gamta ir paveldu, bet ir jo paragauti! Degustacines keliones išmėginti turėtų ir smaližiai, kurie gali paskanauti kad ir unikaliojo šakočio, ir alaus mėgėjai (dabar supranti kodėl tokia ekskursija bus daug įdomesnė traukiniu, autobusu, bet ne automobiliu?), o jei rinksiesi plaukimą laivu, rasi ekskursiją kurioje galėsi paskanauti šviežios žuvies, besimėgaudamas jūros vėju, plasdenančiu Tavo plaukus ir saule, šildančia virš bangų.

Taip pat kelionės po Lietuvą užkeri ir sporto entuziastus. Tie, kurie kiaurą dieną praleidžia prie kompo, savaitgaliai tiesiog privalo pajudėti ir išsiruošti į žygį pėsčiomis ar sėsti į baidarę smagiai ekskursijai po Lietuvos upes! Toks pajudėjimas gryname ore, džiaugiantis kelionių organizatorių gabiai sudėtais maršrutais leis išjudinti sustingusius raumenis, o gėrintis įdomiais objektais net nepastebėsi, kokį atstumą nuėjai ar nuplaukei.

Ar būna per daug draugų? Ypač tokių, kurie turi savo nuomonę, visada domisi naujovėmis ir kartas nuo karto ištempia Tave iš namų? Nebūna, bet jų nesutiksi sėdėdamas namie, todėl smagi ekskursija autobusu ar traukiniu, dažnai baigiasi tuo, kad grupė susibičiuliauja, apsikeičia kontaktais ir iš tokios ekskursijos parsiveža ne tik smagių (gal net ir ne kiniškų) suvenyrų, bet ir naujų draugų, kurie yra tobula kompanija naujai ekskursijai po Lietuvą ir toliau! Maža paslaptis, tokios draugiškos kelionių grupės ypač dažnos žiemą, kai kalėdinės nuotaikos mus padaro geresnėmis savo versijomis.

Paskutinis argumentas, kodėl turi leistis į kelionę po Lietuvą, yra vaikai. Jei jau turi vaikų, bet mažieji neklaužados mažai kuo domisi ir mieliau žaidžia Minecraft’ą, negu paskaito apie Lietuvos istoriją, geografiją ar paveldą, tai toks interaktyvus būdas pažinti savo kraštą sudomins ir juos. Mokiniai dažniausiai nėra nei kvaili, nei tingūs, tik juos sudominti dažnai reikia kitokių priemonių nei vadovėlis. Čia į pagalbą ateina patyrę gidai, kurie moka elgtis su vaikais, o jų parinkti faktai atrakina mažųjų ausis ir širdis. Po tokios interaktyvios pamokos istorijos mokytoja padėkos Jums abiems!

Taigi varom pakeliauti po Lietuvą!
Daugiau
Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Nardymas, nardymo kursai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Slidinėjimas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Wokai Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Viešbučiai užsienyje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Kelionės Lietuvoje Pavasario kelionės Žiemos kelionės Egzotinės kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Antakių korekcija Blakstienos Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Šukuosenos Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Maisto netoleravimo tyrimas Organizmo tyrimai