Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Egzotinės kelionės

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Ei, seneliumbai, jau nutarei kur varom kitų atostogų? Grupinė nuolaida taip vilioja, kad pradedi galvoti, kad jau niekada neišsirinksi vieno iš tiek nerealių dylų? Paskutinę minutę gali pagauti tikrai neblogų nuolaidų, bet jei tavo svajonėse sukasi egzotiškos kelionės, tada geriau suplanuokime jas iš anksto! Nesvarbu ar ieškai pigios naujametinės kelionės, kelionės rugpjūtį ar populiarųjį liepos mėnesį, čia rasi kur pigiau nuvykti ir žiemą, ir vasarą. Bet kai daug pasirinkimo susisuka galva? Leisk papaskoti Tau kodėl šįkart verta apmąstyti egzotinės kelionės galimybę!

Varyk dabar, kol turi progą.

Kelionės šeimai puiki idėja, bet tai visai kas kita negu keliauti dviems. Su kiekvienais metais atsiranda daugybė naujų pareigų ir atsakomybių, kurios gali riboti Tavo kelionių pasirinkimus. Nors keliauti į Maldyvus, Tailandą ar Balį yra tikrai saugu, žmonės, turintys vaikų dažnai atideda keliones į Aziją ar Madagaskarą, nes skrydžiai tikrai ilgoki, o vaikams kartais prailgsta ir daug trumpesni skrydžiai. Taigi kol esi arba jautiesi jaunas ir neprislėgtas per daug atsakomybių, rinkis egzotiškas keliones.

Varyk dabar, kol dar yra kur.

Pakilus iš Varšuvos ar is Rygos gana greitai nuskrisi į tobulai egzotiškas vietas kaip Indiją ar Bora Borą, bet netempk per ilgai, kol Tavo įsivaizduojamos vietos vis dar yra autentiškos ir todėl egzotiškos. Pasaulis sparčiai mažėja, globaliniai procesai sumaišo tautas ir kultūras ir tai yra savaip gerai. Tačiau nenustebk jei ieškodamas ašramo Indijos kaime pamatysi Makdonaldo restoraniuką ir vakarietiškas parduotuves – tokia globalumo kaina. Taigi jei kuri nors šalis turi ypatingą vietą Tavo širdyje – lėk ten ir pasidžiauk jos unikalumu pigiau su grupinio kuponais.

Varyk kad per atostogas prasiplėstų akiratis, o ne užpakalis.

Žinai tas atostogas, kai grįžti su 10 kilų svoriu lagamine ir su papildomais penkiais kilais ant Tavęs riebalų pavidale? Va taip būna, kai renkiesi gulimas atostogas. Gal visai nieko pagulėti ir atgauti jėgas, bet žinok egzotiškose kelionėse irgi rasi fantastiškų kokteilių, dangaus mėlynumo vandens telkinių ir gultų. Galėsi ir pailsėti! Tačiau egzotiškos kelionės visada būna kur kas labiau dinamiškos ir kai viskas nėra sustyguota, pažadam, kad grįždamas parsiveši netikėtų įspūdžių ir patirčių, o ne papildomus kilogramus (ir galimai nepatenkintas kepenis).

Varyk, kad išmėgintum save ir pamirštum namus.

Ar dar atsimeni, kad ne visas pasaulis kalba angliška ir yra visai kitokių būdų susikalbėti jei nemokate bendros kalbos? Ar įsivaizduoji vietas, kur viskas nėra paruošta tingaus turisto skoniui, o žmonės tiesiog gyvena visai kitaip ir ten jau Tau reikia ieškoti drąsos juos pažinti ir suprasti? Nuvykęs į kitas šalis patenki į visai kitą aplinką, kur nori nenori dalykus pastebi naujai, kiekvienas momentas įstringa į atmintį ir toks budrumas padeda iš tikrųjų pabėgti nuo savo kasdienybės ir rutinos. Juk atostogos ir skirtos tam, kad pakrautum savo „baterijas" ir iš naujo pažiūrėtum į pasaulį ir save patį.

Varyk, kad pasiilgtum namų.

Tai aišku, kad saulėtos dienos malonesnės, o gulėti po palme kur kas labiau chill negu po kleveliu. Bet net ir gražiausioje vietoje ilgainiui pradėsi ilgėtis namų. Suprasi, kad šiltas klimatas patinka ne tik tau, bet ir milijonui kitų nelabai malonių gyvių, nuolatinė saulė reiškia daug saulės kremo, o juk dar ir visi draugai irgi liko neegzotiškoje Lietuvoje. Taip gera bus grįžti namo!

Jau įtikinome, kad egzotiškų kelionių pasiūlymai pigiau verti Tavo dėmesio ir šie metai bus tie metai, kai ne kaina ir nuolaidos, ar akcija internetu, o kryptis, bus Tavo pasirinkimo kriterijus? Taip ir žinojau, varom rinktis nerealiausio šių metų nuotykio!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai