Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Pica

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Ar matei, ko netekai šiemet nesilankydamas Romoje! Ne, ne vertingų senienų ir žavingų italių ar gražiai apsirengusių italų dėmesio, o - gardžios, su mėgstamais priedais ir su sūriu per kraštus trykštančios picos Tau ir kažkam iš tavo kompanijos, su kuriuo galėsi dalintis traškiu picos krašteliu, užsigerdamas tikro hipsterio ūsų ar šiuolaikiškos mini cooperį vairuojančios damos vertu naminiu limonadu! Tam karšti pasiūlymai ir kuponai picai čia ir yra! 

Nors kaimynystėje gausu picerijų, kurias su draugais esi išbandęs ilgais penktadienių vakarais ir mintinai žinai jų meniu, bet ar žinai kur geriausia itališka pica? Nesvarbu kur gyveni Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar ilsiesi Palangoje, paruošėme Tau krūvą mega gerų maisto pasiūlymų su akcija, kuriuos išmėginęs laižysies savo pirštus! Kartais pasimetu kiek grupinis.lt randu gerų pasiūlymų picai nusipirkti, karšti pasiūlymai nulemia, kad net jeigu tuo metu negalvoju apie picą, pradedu jos norėti. Tiesiog negaliu praleisti progos savo liežuviu patirti Romoje ar Sicilijoje valgomų picų skonio. Juk italams bet ko nepakiši: čia ir tešla, ir fancy paruošimo būdas, ir Itališki autentiški ingredientai viskas yra labai svarbu. Tada užmerki akis ir prieš save matai picą, apie kurią svajoji ir apie kurią dažnai girdi antrą pusę sakant, kaip seniai nevalgėme picos. Ir tada pradedi mintyse rinktis: storapadė Neapolietiška pica, pica Margarita, Sicilija, Capricciosa, su grybais, su jūros gėrybėmis, su malta jautiena,  vegetariška... jau sukasi galva nuo begalinio picų pasirinkimo! Žodžiu, kuponai picai geriausia kaina ir didele nuolaida, koreguoja mūsų mitybos įpročius!

Ar pažįsti nors vieną, kuris prisipažintų nemėgstantis picos arba sakytų, kad pica pigiau ar nereali akcija nėra priežastis sukirsti gabalą picos? Tai aišku, kad ne! Belieka tik nuspręsti kokios picos su nuolaida nori šiandien! Picos gimtine laikomas Neapolis ir jo storapadė neapolietiška pica, savo minkštu mielėmis kvepiančiu papločiu. Tačiau tokias picas mėgsta ne visi, šiandien tarp populiariausių grupinis.lt pasiūlymų yra picos su tradiciniu plono pado picos traškiu krašteliu, visai tokios pat, kaip Milane ar Romoje, į kurią skrisi kai tik pagausi pigius Ryanair‘o skrydžius Vilnius-Roma. O kol lėktuvas dar nepakilo - būk pasiruošęs unikaliam gastronominiam potyriui gimtojoje Lietuvoje. Grupinis.lt pasirinkome picerijas, kurių vardas siejasi su kokybe: picos tešlai jose naudojami aukščiausios rūšies miltai ir alyvuogių (ne saulėgrąžų) aliejus, o picai pagardinti naudojama natūrali pomidorų tyrė, mocarela, saliami ir kiti Itališki, gerai picai svarbūs ingredientai. Tik saugokis, kad neprarytum liežuvio, nes šalia aukščiausios kokybės ingredientų, tobulą skonį picai šiose picerijose suteikia ir iš tikrų italų meistrų perimta technologija.

Picos pigiau tai ne viskas, ką skanaus internetu gali surasti grupinis.lt. Čia ir sushiai, ir sultingi burgeriai, ir kebabai, ir čekiai daugybei kitų greito maisto kruopščiai atrinktų pasiūlymų. O jeigu nenori greito maisto, bet galvoji apie šventinę vakarienę Paukščių take ar vėlyvus pusryčius cozy užeigėlėje, - visa tai gali atrasti ir paragauti įsigydamas grupinis.lt kuponą. Aš jau nekalbu apie tai, kiek šiame portale gali rasti makaronų patiekalų, raviolių, lazanijų, desertų pasiūlymų už labai patrauklią kainą. O jeigu dar mėgsti medžioti akcijas, tai šiandien ar kitą dieną gali rasti visą meniu picų pasiūlymų internetu už mažiau nei penkis eurus ir šios picos tikrai bus nemažo dydžio. Belieka užeiti į grupinis.lt dažniau ir pasinaudoti akcija, nes... kaip reklama sako, kam mokėti daugiau!
 
 
 
 
 

Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai