Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Veido valymas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(1)
Klaipėda
(3)
Šiauliai
(2)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(1)
Klaipėda
(3)
Šiauliai
(2)
Nors vis dažniau kiekvienas jaunas ir senas supranta, kai reikia pasirinkti odai tinkamus odos priežiūros produktus, atrodo, kad mes kartais pamirštame svarbiausią ir reikšmingiausią grožio rutinos žingsnį: veido valymą. Nelaimei, greitai perbraukus veidą ranka ar atmestinai nuprausiant veidą vandeniu po dušu, jo iš tiesų švariai nenuplauname. Net geriausios odos priežiūros priemonės, nebus veiksmingos, jeigu odos poros bus užsikimšusios, todėl čekiai ir kuponai geriausia kaina ir su didžiausia nuolaida Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur Lietuvoje čia tam, kad savo odos priemones teptumei ant nepriekaištingai švarios odos! 

Suprask mus teisingai, mes tikrai esame „pasidaryk namuose pats" požiūrio gerbėjai ir manome, kad galima odos priežiūros reikalus imti į savo rankas ir kokį penktadienio vakarą, pačiam nustatyti, kurios veido procedūros geriausiai veikia tavo odą. Tačiau nepaneigiama ir tai, kad svarbus ir reguliarus profesionalus veido odos valymas, kurį su akcija čia rasi kur kas pigiau. Paruošėme pasiūlymus tinkamus vyrams, moterims ir paaugliams, nes gintis nuo inkštirų ar spuogų tenka visiems. O kas gi nenori džiaugtis gražia veido oda! Ir nors mūsų asortimente tavęs jau laukia rūgštinis ar mechaninis veido valymas, odos išvalymas ultragarsu, lazeriu ar deimantiniais kristalais, pirmiausia pasikalbėkime kodėl profesionalus ir gilus veido odos valymas yra bene svarbiausias žingsnis gražios odos link. Skirdami laiko profesionaliam veido valymui bei kasdien skirdami truputį laiko kruopščiai nusiprausti veidą, užtikrinsite, kad kiekvieną dieną veidrodyje matysite puikią odą ir visos nuotraukos bus vertos Instagram’o. Net be jokių filtrų (tu juk žinai, kad visi mato, kai nuotraukas išlygina filtras, nieko neapgausi, geriau skaityk toliau).

Kodėl taip svarbu teisingai valyti veido odą?

Pats pagalvok, ką tavo oda veikia visą dieną. Nuo makiažo ir prakaito iki dalelių aplinkoje, tavo oda neišvengiamai susiduria su daugybe išorinių faktorių, kurie ne visada yra tikrai geri odai. Kasdienis veido valymas pašalina ant odos pakliuvusius nešvarumus, riebalų perteklių, taršą ir nepageidaujamas, negyvas odos ląsteles. Valymas yra pirmasis visų odos priežiūros procedūrų žingsnis ir yra naudingas dėl keleto priežasčių. Tinkamai neišvalius, ant odos paviršiaus kaupiasi nešvarumai ir teršalai, kurie gali prisidėti prie spuogų atsiradimo (nenustebinom), odos sausėjimo ir netgi senėjimo. Sudominom? Tada skaityk toliau.

Pasirūpink, kad turėtum švarią odą

Norėdama apsisaugoti nuo iš aplinkos gresiančios žalos, oda gamina sebumą. Nors sebumas yra naudingas tavo odai, jei jis lieka ant odos per ilgai ir nėra išvalomas, arba jei ant paviršiaus yra per daug riebalų, jis kartais sugalvoja susimaišyti su negyvomis tavo odos ląstelėmis ir kitų nešvarumų likučiais. Tai gali nulemti, kad ant odos pradėsi matyti nepatraukliai išsiplėtusias poras, o vėliau šis nesmagus mišinys gali užblokuoti odos folikulus, sulaikyti riebalus ir leisti bakterijoms prasiskverbti gilyn į odą, o tai jau sukelia uždegimą, spuogus, dėmėtą veido odą ir papilkėjusią ir negyvybingą veido spalvą.

Ką bendro turi veido valymas ir odos drėkinimas?

Ogi viską! Ne tik drėkinantis veido kremas, o ir reguliarus veido valymas yra svarbus veiksnys, padedantis odai palaikyti tinkamą drėgmės lygį. Drėgmę praradusi oda atrodo šiurkšti, raukšlėta ir kur kas senesnė. Valymas padeda valdyti odos pH lygį; jis leidžia odai užtikrinti pakankamą vandens kiekį ir leidžia drėkinamiesiems produktams patekti į gilesnius odos sluoksnius (ar bent jau į paviršinį sluoksnį, kas ne visada įmanoma, jei oda labai užtrešta), kad yra labai svarbu norint tinkamai drėkinti odą.

Kodėl jauna oda, pirmiausia yra švari oda?

Liūdnas faktas – vos perkopus dvidešim kažkelintus metus, mūsų oda kiekvieną dieną sensta. Tarša ir aplinkos toksinai gali pagreitinti senėjimo procesą, bet profesionalus odos valymo procesas yra puikus būdas atsikratyti visų nepageidaujamų dalelių ir skatinti vidinius procesus, kurie kovoja su senėjimu, įskaitant raukšles, odos tonuso trūkumą, pigmentaciją ir papilkėjimą. Pašalinus negyvas odos ląsteles, odai kliūva daugiau deguonies ir maisto medžiagų, kurių būtinai reikia naujai besiformuojančioms ląstelėms, todėl oda gali ilgiau išlikti jauna. O ką jau kalbėti, kad iškart po veido valymo oda atrodo gaivesnė, rausvesnė ir jaunesnė! Taigi jei užpuolė odos pilkumas, pradedi matyti pirmąsias raukšleles ar tiesiog veidrodis nedžiugina – savo veido odos būklę gerinti pradėk būtent nuo veido valymo. Imk ir padaryk nuotraukas „prieš ir po" - pats pamatysi kokius stebuklus gali padaryti saugus giluminis veido odos išvalymas!
Nešvaistyk pinigų produktams, kurių tavo oda vis tiek nepajus

Prisimeni tą serumą ir brangų kremą kurį nusipirkai? Gali būti, kad be valymo tavo oda yra padengta storu purvo, negyvų ląstelių ir nešvarumų sluoksniu, kurio net nematai plika akimi. Nesvarbu ar gelbėjiesi nuo spuogų, nuo raukšlių ar nuo pigmentinių dėmių, veido nešvarumai gali apsunkinti veikliąsias medžiagas ir jos negalės tinkamai įsiskverbti į odą. Net brangiausia kosmetika nepadeda, jei nepasiekia gilesnių tavo odos sluoksnių! Išvalius poras, oda paruošiama kitų odos priežiūros produktų absorbcijai, todėl kad šveitikliai, kaukės, serumai ir drėkikliai būtų maksimaliai efektyvūs, savo odos priežiūros procedūras pradėk nuo profesionalaus odos valymo.

O kai akcijos tokios įvairios, o kainos tiesiog viliojančios, tikrai išsirinksi kažką, kas tobulai tiks tavo odai!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai