Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Antakių korekcija

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Ar atsimeni laikus (gal juose ir negyvenai, tačiau matei legendinius memus apie tai), kai net žymiausios Holivudo žvaigždės vaikščiojo su siūlo plonumo antakiais? Tikrai nustebtum jei, kad ir Andželina Džoli prisimintų, kad antakių pešiojimas pincetu yra tiesiog būtina (labai skausminga ir baisokus padarinius turinti) meditacija ir ant raudono kilimo pasirodytų spinduliuodama devyniasdešimtųjų įkvėptu įvaizdžiu! Visi nustebtų, nes antakių priežiūros tendencijos labai pasikeitė, tad nesvarbu kur akcija ir gera kaina - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje – vilioja Tave, pasirinkus profesionalo pagalbą kovoje su netvarkingais ir netaisyklingos formos antakiais, tikrai nugalėsi. Grožio pasiūlymai tikrai geri, belieka išrinkti kurie kuponai pigiau labiausiai tinka tavo poreikiams ir antakiams!

Turbūt ir taip žinai toks svarbus kasdienio grožio rutinos aspektas yra antakiai. Kai kurie stilistai ir makiažo meistrai sako, kad gal net pats svarbiausias! Puikiai parinktos formos antakiai gali pridėti daug estetikos tavo veidui ypač tada, kai antakiai yra profesionaliai suformuoti ir pagal tavo veido formą. Jie neabejotinai gali pakeisti visą tavo veido vaizdą, suteikdami pakėlimo ir pusiausvyros ar simetrijos efektą. Būtent todėl vyrams ir moterims siūlome bent kartą apsilankyti pas specialistą (kai pamatysi rezultatą šluosi kuponus pigiau, bet pirma turi suprasti ką gauni, juk nenori išlaidauti net jei akcija garantuoja tikrai gerą kainą!). Vašku, siūlu ar lazeriu tvarkysi nuspręsk Tu, bet pamėginti antakių korekciją tikrai verta!

Antakiai kovoje prieš senėjimą

Pradžiai reikia paminėti, kad antakių priežiūra yra viena iš svarbiausių investicijų į tavo makiažo repertuarą bei neblogas sprendimas jei norėtum suteikti veidui jaunatviškumo bet manai, kad dar per anksti „Botox‘o" injekcijoms. Teisingai sutvarkyti (čia ypač padės antakių dažymas, laminavimas ar šešėliavimas) antakiai nubrauks kelis metus nuo tavo amžiaus ir padarys juos jaunatviškesnius bei elegantiškesnius.

Miegas tik silpniems

Jei dirbi ilgas valandas, turi vaikų ar mėgsti vakarėlius, teisingos formos antakiai akimirksniu „pažadins" tavo veidą, paryškins akis ir paslėps miego trūkumo padariniu. Dar truputis maskuoklio po akimis ir jau atrodai gaivi ir pailsėjusi!
Antakių magija

Manai, kad turi mažas akis arba tavo akys yra truputį per toli viena nuo kitos? Laimei šios ir panašios problemos gali būti ištaisytos antakių pagalba! Puikios formos antakiai gali paryškinti akis, pailginti žvilgsnį, suteikti tau elegantišką profilį ir dar daugiau. Trumpai tariant gerai sutvarkyti antakiai, tai žingsnis  nuo beformio iki pasakiškai ryškaus veido!
Žavinga išraiška

Nėra nieko paveikesnio už laiku pataikyti mirktelėjimą, išraiškingą žvilgsnį ar žingeidų antakio pakėlimą. Mūsų akys yra tokios išraiškingos, kad gali akimirksniu išreikšti mūsų emocijas. Stulbinantys antakiai suteikia papildomos dramos, paslapties ir grožio – juk akys yra mūsų sielos langai, o gražiems langams reikia gerų rėmų!

Suteik žvilgsniui daugiau galios

Akys yra be galo svarbi veido dalis, o antakiai - jų rėmas. Puikiai suformuotos, proporcingos tavo veidui formos antakiai veikia koreguojančiai ir sustiprina natūralų grožį, o visas veidas iškart atrodo harmoningesnis. Kartais tiek ir tereikia, kad nugalėtum bet kokius grožio iššūkius!

Lengvesnis makiažas

Jei turi natūraliai tobulos formos antakius, gana dažnai galite išsisukti su visai nedideliu kiekiu makiažo. Nelaimei - labai retas atvejis, kad antakiai užaugtų tobulos formos, idealios spalvos ir reikiamo tankumo. Taigi dalis tavo brangaus laiko ryte kliūva darbuojantis pieštuku ar antakių geliu. Čia turime tau idėją, kaip kuponai gali sutaupyti laiko rytais: dažymas dažai ar henna gali suteikti reikiamą antakių spalvą ir tankumą, taigi galėsi juos brūkštelėti šepetėliu ir eiti užkariauti pasaulio!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Keturračiai ir bagiai Pasivažinėjimas tanku Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Pavasario kelionės Žiemos kelionės Poilsis Kaune Poilsis dviems Poilsis šeimai Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Makiažas Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai