Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Veido procedūros

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(4)
Kaunas
(9)
Klaipėda
(7)
Šiauliai
(6)
Panevėžys
(1)
Viešbučiai kitose vietovėse
(1)
Kaina
Miestas
Vilnius
(4)
Kaunas
(9)
Klaipėda
(7)
Šiauliai
(6)
Panevėžys
(1)
Viešbučiai kitose vietovėse
(1)
Pamiršk toną makiažo pagrindo ir savo pamėgtus Instagram’o filtrus, juk esi būtent ten, kur sudėjome akcijas, kurios padės džiaugti lygia ir gražia oda be jokių maskuoklių! Ir nesakyk, tai žinoma, kad vidinis grožis svarbiausias! Tai aišku, kad save reikia mylėti visada, o visi mus myli už nuostabų charakterį! O, bet, tačiau gražūs žmonės tiesiog gyvena geriau ir pasiekia daugiau! Nereikia ir britų mokslininkų, kurie vėl ir vėl atrastų tiesą, kad išorinis grožis toks pat svarbus kaip vidinis, nesvarbu kurią gyvenimo sritį turėsi mintyje!

Veido procedūros visoje Lietuvoje

Veido procedūros, kurias Tau paruošė mūsų komanda Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kitur Lietuvoje, padės Tau IRL atrodyti taip, kaip pagražina minėtas Instagram’O filtras, o internetu su Grupinis.lt kuponu visas šias puikias veido procedūras įsigysi pigiau. Bet gera kaina ir grupinio nuolaida dar ne viskas, pažiūrėk kokie įdomūs pasiūlymai Tavęs laukia su akcija. Kertam lažybų, kad kai kurių procedūrų net negirdėjai!

Pradėkim nuo veido valymo procedūrų. Net geriausia kosmetika nebus veiksminga, jei ji nepasieks gilesnų odos sluoksnių, todėl viskas prasideda nuo švariai išvalytos odos. Procedūros gali būti rūgštinės, ultragarsu ar mechaninės. Nors veido valymo procedūros yra pirmas žingsnis gražios odos link, jos poveikį pamatysi iškart! Švari oda atrodo skaisčiau, nebelieka pilkumo kuris „papuošia" visus daug laiko praleidžiančius patalpose, išvalomos nešvarumų sankaupos ir pagerėja odos tonusas. Dažnai valymas užbaigiamas maloniu atpalaiduojančiu masažu ar odos poreikius atitinkančia kauke ar serumu – taigi tik rinkis pagal poreikį.

Sunkioji artilerija, kurios greičiausiai dar neišmėginai - tai aparatinės procedūros, kurios nustebins net visko mačiusias grožio guru! Kaina čia dažnai būti aukštesnė, bet su Grupinis.lt akcija kuponą vis tiek nudžiausi su netikėto dydžio nuolaida! Tik nesakyk, kad Tavęs neintriguoja sužinoti, kodėl žymiausi pasaulio veidai ryžosi procedūrai su kraujo plazma (ir nepatingėjo net įkelti žavaus, kruvino įrodymo į savo socialinių medijų paskyras) arba kodėl patyrę kosmetologai nebijo teigti, kad veido procedūros lazeriu turi tiesiog stebuklingą poveikį? Veido lazerinės procedūros ir odos atstatymas HIFU aparatu tai tikra mokslo pergalė prieš odos bėdas, tad jei Tau grožio neprideda kapiliarai, randai, dėmės ir kitos bėdos – pasinaudok akcija, kuponą griebk pigiau ir išmėgink influencerių naudojamus triukus.

Greitas klausimas – kas gali keliauti laiku? O gal net atsukti laiką atgal? Teisingas atsakymas būtų pvz. Dr. Strange’as, bet jei negyveni Marvel visatoje, o jau norėtum „laiko vadeles" truktelėti atgal ir sustabdyti laiko požymius atsirandančius Tavo odoje, tai pasižiūrėk kokias jauninimo, drėkinimo ir stangrinimo procedūras Tau suradome. Gražios odos greičiausiai reikės dar ne vienerius metus, todėl rūpintis odos jaunyste niekada ne per anksti! O gal manai, kad Tavo grožiui dar tikrai gana jaunystės ir trupučio drėkinančio kremo? Tada greičiausiai mama, močiutė ar teta tikrai džiaugsis gavusi čekį vienai šių nepakartojamų procedūrų. Tik nesakyk "raukšlėms išnaikinti”, geriau sakyk "Jūsų grožiui išsaugoti” ir žiūrėk kaip Tavo vardas staiga atsiduria mylimiausiųjų sąraše!
Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai