Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Tyrimai

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(6)
Kaunas
(6)
Klaipėda
(6)
Šiauliai
(6)
Panevėžys
(6)
Viešbučiai kitose vietovėse
(5)
Kaina
Miestas
Vilnius
(6)
Kaunas
(6)
Klaipėda
(6)
Šiauliai
(6)
Panevėžys
(6)
Viešbučiai kitose vietovėse
(5)
Kas gi mėgsta lankytis pas gydytojus, laukti prie kabineto ir derėtis dėl to, kokių Tau tyrimų reikia ar nereikia? Kai visa pasaulio informacija telpa Tavo telefone (iš kurios Tu dažniausiai žiūri katinukų video, tačiau dabar ne apie tai) lengva susigaudyti, kad kai kurie simptomai, kuriuos jauti, reiškia tik tiek, kad Tau trūksta miego, gryno oro ar vienos kitos sveiko maisto porcijos. Tačiau jei simptomai aštrėja arba jauti, kad reikalinga specialisto nuomonė (yap, deja ir visi pasaulio nediplomuoti forumų patarėjai nepakeičia vieno protingo mediko) visos akcijos internetu čia tam, kad privačioje klinikoje savo pageidaujamus tyrimus gautumei greitai, be eilių ir gydytojo siuntimo. Na o su Grupinio nuolaida dar džiaugtumeisi kuponais už pačią geriausią kainą!

Organizmo tyrimai

Juk žinai, kad organizmas - tai subtili mašina, glaudžiai susijusi su tuo, kuriame gyvenimo etape esam, kokius tikslus sau keliame, kokios lyties esame ir kita. Išskyrėme atskirus tyrimų rinkinius vyrams ir moterims, kad būtų ištirtos visos su lyties hormonais susijusios grėsmės. Tokia gera kaina, kokią matai Grupinio akcijose, tiesiog verta profilaktiškai pasitikrinti ar viskas gerai. O jei jau jauti vienokius ar kitokius simptomus, čia bus ir viso organizmo tyrimas, skydliaukės tyrimai, kardiologinis tyrimas, kraujagyslių echoskopija ir kiti specializuoti tyrimai, kurie padės rasti nusiskundimų priežastis.
 

Alergologiniai tyrimai

Dažnas rūpestis, kurį patiria vaikai ir suaugusieji tai alergijos, kurios atsiranda nežinia iš kur ir nežinia dėl ko. Tokiems nesmagiems atvejams čia svečiuojasi ir alergijos tyrimai, kurie labai palengvina simptomus, bei leidžia padėti sau vengiant alergenų. Kartais alergijos yra ne bėrimas ar užgulusi nosis, o nekrentantis svoris, nors rodos valgai tik salierų lapus. Tokiu atveju dažnai atsakymą pateikia maisto netoleravimo testai, kurie vyrams ir moterims padeda pasirinkti jų kūnui tinkamiausius ir geriausiai tinkančius produktus.

Tyrimų programa vegetarams ir veganams

Dar apie mitybą: nesvarbu ką nutarei valgyti, vis tiek kas nors sakys, kad Tavo dieta turi minusų. Ir žinai ką? Bus teisus! Jei kerti mėsą, užgerdamas raudonu vynu, tai didini dalį nemalonių girdėti rizikų. Jeigu esi veganas ar vegetaras, rizikos jau kitos, tačiau jos niekur nedingsta! Jeigu nori būti ramus, kad vegetariška mityba Tau tikrai tinka (bei nuraminti burbančią mamą, kurios kotletukai žinoma yra VIENINTELIS geležies šaltinis), Tau pravers vegetarų / veganų hematologinis ir šlapimo tyrimas, nustatantis ar tokia mityba atitinka Tavo organizmo poreikius. Svarbu laiku nustatyti ko trūksta, o tada jau belieka džiazuoti pasirenkant sau tinkamus produktus ir papildus. O gal rodikliai tobuli? Tada lapą turėk kad paerzintum mėsėdžius draugus!

Taigi metas perbėgti akimis geriausius Grupinio pasiūlymus, pagalvoti kas geriausiai padėtų susidaryti vaizdą apie Tavo sveikatą – gal tai bus kraujo tyrimai, alergenų tyrimai, tyrimas echoskopu ar kiti profilaktiniai tyrimai – ir griebti jautį už ragų! Nesvarbu kuriame mieste planuoji lankytis, tyrimai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose laukia Tavęs pigiau ir visada su geriausia akcija. Turėk minty – geriausia būtų niekada nesirgti! Bet visai realu su savo kūnu elgtis atidžiai ir teisingai, laiku pastebėti galimus simptomus, o tada jau asap pataisyti visus kilusius negalavimus!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai