Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

SPA dviems

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(2)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(2)
Spa dviems – tai atgaivinanti ir romantiška laiko dviese idėja, kurią išmėginusios poros vėl ir vėl atvyksta romantiškiems spa savaitgaliams. Kuponai su super nuolaida išrūksta kaip šviežios bandelės, nesvarbu ar kuponas su nakvyne, su keletu nakvynių ar tik dienai. Spa poilsis dviems leidžia dieną ar kelias praleisti vienas kito kompanijoje, tuo pačiu atpalaiduojant protą ir kūną. Paieškos rodo, kad Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje esantys grupinio lankytojai netingi aplankyti ir labiau nutolusius nuo jų miesto Lietuvos kampelius. O ir kodėl gi ne, jei masažai, procedūros ir baseinų kompleksai atgaivina po bet kokio ilgio kelionės. Todėl visoje Lietuvoje suradome spa pasiūlymų poroms, taigi jeigu kažkuri akcija užkariavo tavo širdį, griebk kuponus ar čekius jau dabar ir galbūt jau kitas savaitgalis gali virsti labai romantiška pramoga dviem.

SPA diena dviems - puiki romantiško pasimatymo idėja

Kiekvienas, kuris kada nors pakankamai ilgai buvo santykiuose, žino, kad yra labai nedaug paprastų dalykų, kurie yra praktiškai pritaikomi, tačiau atneša į santykius naujų vėjų. Spa savaitgalis - tai viena iš keleto puikių idėjų, kurias gali pritaikyti, kad išlaikytumėte santykiuose romantiką. Ir tai neturi būti prabangi išvyka kur nors labai toli, užtenka vieną ar dvi dienas praleisti tik su partneriu, toks laikas jam ar jai parodys, kad nepaisant jūsų įtempto grafiko, vis tiek norite būti su ja/juo bei atrasti vienas kito artumą vėl ir vėl iš naujo.

Kodėl būtent SPA savaitgalio porai kuponas?

Visų pirma, jūs gausite visą dieną laisvės! Kadangi visą dieną leisite SPA centre, neturėsite kito pasirinkimo (ir ačiū dangui!), kaip tik palikti telefoną už durų ir bent dieną pailsėti nuo darbo reikalų ir rūpesčių.

Maža to, tokį savaitgalį galėsite mėgautis šia laisva diena su draugu ar drauge. Tai puikus būdas pabūti kartu ir palikti už durų tokias dienas (ar savaites), kai visai neturite laiko vienas kitam.

Taip pat pasirinkimą nulemia ir kaina. Kas gi nenori laiko praleisti puikiai, tačiau sumokėti protingą sumą ir procedūras bei masažus gauti pigiau? Tai tikrai viliojanti perspektyva, nes dylai porai dažniau gaunasi pigiau, negu procedūros, įsigyjant jas po vieną. Kodėl gi nepasinaudojus proga sutaupyti besilepinant!

Viena akivaizdžiausių priežasčių pasirinkti šią romantišką idėją yra proga pakeisti aplinką į gražią ir romantišką spa salono atmosferą. Tik pagalvok apie prabangą, kurią patirsi tepamas, šveičiamas ir masažuojamas specialisto, kuris žino, kur tavo kūne kaupiasi stresas, ir tai, kokie masažo judesiai visiškai atpalaiduos tavo protą ir kūną.

Nors tai lengvai suplanuojama išvyka, visgi apsilankymas SPA yra vienas intymiausių būdų praleisti dieną. Tai patirtis, kuri suartins jus abu tiek fiziškai, tiek emociškai. Patirdami spa malonumus kartu su savo partneriu, pajusi tokį lengvumo ir patogumo lygį, kuriuo bus malonu pasidalinti ir prisiminti kartu.

Galiausiai, praleidę visą dieną, jausitės neiššvaistę laiko veltui, nes malonus poilsio ir atsipalaidavimo jausmas truks dar kurį laiką po viešnagės. Taip atsipalaidavus ir reikalai atrodys lengvesni ir paprastesni, o rūpesčiai lengviau įveikiami.
Jau nutarei kad ir tau, bei tavo antrajai puselei reikia spa savaitgalio dviems? Belieka jį suplanuoti! Leisk mums padėti tau apsvarstyti kai kuriuos dalykus, kurie padės kad laikas kartu būtų tikrai neužmirštamas!

Pirmiausia nutark kur vyksite

Jeigu tavo kaimynystėje yra geras spa centras tai greičiausiai jį jau esi pamėginęs, o jo aplinka tau bus net ir pabodusi? Jei taip, pagalvok kaip toli nori važiuoti, paklausinėk draugų ir kaimynų, kur jie lankėsi ir liko tikrai patenkinti paslaugomis dviems, o tada paieškok, gal grupinis turi nuolaidų ir dylų būtent tam, visų išgirtam SPA, kurio dar nebandei. Pasiūlymų tikrai daug, tad greičiausiai rasi sau tinkamą ir dar su puikia nuolaida!

Antras žingsnis - pagalvok kur valgysite ir ką veiksite, jei spa paslaugos užima tik dalį laiko. Gal grožėsitės miesto, kurį lankote, žymiomis vietomis, gal susiviliosite netoli spa esančiomis pramogomis (filtruok grupinio pasiūlymus – bilietai su nuolaida dar niekam nepamaišė!), o gal norėsite pasilepinti pietumis ar vakariene? Užmesk akį į grupinio gurmaniškus dylus, gal ir čia gausi puikias ir kokybiškas paslaugas pigiau.

Trečias žingsnis – spausdini kuponus ir varai iš tikro ilsėtis!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai