Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Dienos SPA

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(9)
Kaunas
(5)
Klaipėda
(3)
Šiauliai
(2)
Kaina
Miestas
Vilnius
(9)
Kaunas
(5)
Klaipėda
(3)
Šiauliai
(2)
SPA dienas kai kurie vis dar vertina, kaip nereikalingą prabangą arba kaip tai, ką pasidovanoti sau turėtume tik „ypatingai progai". Tačiau realybė yra visai kitokia, nes jau seniai įrodyta, kad SPA dienos yra be galo vertingos ir tikrai ​gali atnešti naudos ir džiaugsmo visiems ir be progos! Nesvarbu kur gyveni - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje – tikrai rasi ne vieną puikų spa kaimynystėje, o kuponai ir čekiai su mega nuolaida padės nuspręsti, kuriam SPA kompleksui klius pirmenybė. Sakai net gera kaina ir nuolaida nevilioja lankytis spa savo mieste? Nieko tokio – kuponų pigiau su akcija rasi visoje Lietuvoje, tad gali apsilankyti ir kurortuose – Druskininkuose, Birštone ar Palangoje.

Daugybė tyrimų parodė, kad tokios spa dienos dviems ar apsilankymas šeimai visada atneša daug naudos, bet gal jau metas naudas pamatyti ir pajusti patiems? Net neabejok, kad visos SPA procedūros žymiai pagerins jūsų nuotaiką ir teigiamai paveiks psichinę sveikatą, o pailsėję jausitės dar keletą savaičių po tokio apsilankymo. Tačiau yra keletas privalumų, kurių galbūt dar neapgalvojai.

Spa diena = laimė

Tyrimai parodė, kad masažo metu kūnas išskiria serotoniną - hormoną smegenyse, kuris sukuria laimės jausmą ir kontroliuoja nuotaiką, nusverdamas nuotaikos ir savijautos svarstykles į teigiamą pusę. SPA diena yra tiesiog puikus būdas visiškai atpalaiduoti kūną ir smegenis – ji leis subalansuoti jau minėto hormono serotonino kiekį ir išlaikyti psichinę sveikatą.

Maža to, masažas ir procedūrų kompleksai skatina kraujotaką ir padeda limfinės sistemos darbui, taip leisdami kūnui greičiau sumažinti skysčių perteklių. Taigi veikdami kompleksiškai šie du veiksniai padeda tavo kūnui ir sielai jaustis tiesiog laimingesniu žmogumi!

Spa diena = stipri imuninė sistema

Tyrimai parodė, kad masažas stiprina imuninę sistemą, todėl jo gavėjas jaučiasi geriau ir yra atsparesnis infekcijoms. Atlikti tyrimai parodė, kad žmonės, kurie reguliariai apsilanko masažo sesijose, yra kur kas sveikesni. Ne, tai ne abstrakčios idėjos, o konkretūs skaičiai – tiesiog dažniau pasilepinantieji masažu turi daugiau limfocitų kraujyje, o tai pat ir mažiau AVP - hormono, susijusio su agresyviu elgesiu.

Spa diena = puikus miegas

Kenti nuo nemigos? Tu ne vienas! Nemiga serga 1 iš 3 žmonių visame pasaulyje. Miego trūkumas gali sukelti nevilties, nerimo ir depresijos jausmą. SPA dienos yra puikus būdas pabėgti nuo kasdienio gyvenimo įtampos ir nustoti skaičiuoti avis, vis negalint užmigti! Stimuliuojant raumenis, atliekant veido procedūras ir patiriant masažus, galima aptikti ir sumažinti įtampą kūne, todėl jausiesi labiau atsipalaidavęs ir būsi pasiruošę puikiam miegui.

Spa diena = koncentruotos atostogos per trumpesnį laiką

Neturi laiko tikroms, ilgoms ir poilsingoms atostogoms, o jau jauti kaip „sėda baterijos"? Vienai ar dviem dienoms pabėgus į SPA centrą ir palikus savo kasdienybę, galėsi psichologiškai išsijungti ir atsigauti per visai trumpą laiką! Rami aplinka, puikiai suplanuotos malonios procedūros ir laikas tik sau - net nesistebėk, kad po tokios spa dienos jautiesi kaip po ilgų gerų atostogų!

Belieka griebti kuponą už super kainą ir nusiteikti tikrai puikiai spa dienai!
 


Daugiau
Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Nardymas, nardymo kursai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Slidinėjimas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Wokai Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Viešbučiai užsienyje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Kelionės Lietuvoje Pavasario kelionės Žiemos kelionės Egzotinės kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Antakių korekcija Blakstienos Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Šukuosenos Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Maisto netoleravimo tyrimas Organizmo tyrimai