Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Plaukų procedūros

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(3)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(3)
Jau susitaikei, kad plaukai neatrodys kaip reklamoje ir visada vaikščiosi su makaronais, kurių pavydi italų virtuvės šefai, bet visai nepavydi draugės? Nenusimink, kartais puikiai šukuosenai trūksta tik teisingai parinkto kirpimo, paskutinės mados spalvos ar dažymo schemos ir vienos kitos naujos šukuosenos idėjos. Sakai ne Tavo atvejis ir Tavo plaukams jau reikia rimtesnės pagalbos, kad negėda būtų į Fb įkelti nuotraukas su besiplaikstančiomis vėjyje sruogomis? Ką gi – esi ten kur ir reikia, Grupinis.lt surado geriausias akcijas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kitur, kad savo plaukų grožį atstatytume geriausia kaina.

Plaukų priežiūra - kirpimas, dažymas

Dar neturi „savo" kirpėjo(-s)? Tokio mielo žmogaus, pas kurį atėjęs išlietum savo mintis ir žinotum, kad tikrai gausi kirpimą, kuris labiausiai tinka Tavo plaukų tipui ir veido formai? Pasinaudok akcija ir internetu kuponą išsirink geriausia kaina. Kuponai tam ir skirti, kad pigiau išmėgintum skirtingų šiuolaikines technologijas sekančių meistrų darbus, belieka pasinaudoti pasiūlymu ir užsiregistruoti kirpimui, dažymui ar sušukavimui. Kas gali žinoti, gal tai bus gražios draugystės su supratinga ir malonia kirpėja(-u) ar stiliste(-u) pradžia!

Gal savo plaukų problemas jau papasakojai visiems draugams ir ne vienai Facebooko grupei, bei jau išleidai krūvą pinigų priemonėms, kurios padeda... tiek kiek padeda, bet už tai labai gražiai papuošia visas vonios lentynas ir spinteles? Su Grupinis.lt kuponu pigiau galėsi apsilankyti procedūrai su botoksu ar su keratinu ir džiaugtis tiesiais, sveikais ir gyvybingais plaukais. Norėtum labiau žvilgančių plaukų? Išmėgink plaukų poliravimo paslaugą. Plaukų procedūros pasitelkiamos plaukų drėkinimo ir stiprinimo tikslais, bei dažnai yra vienintelis tikrai veiksmingas atsakymas ieškant pagalbos nuo plaukų slinkimo. Tau nereikia tapti plaukų ekspertu, kad nustatytum, kurios plaukų atstatymo procedūros Tau pravers labiausiai. Plaukų stiprinimo, atstatomosios ar gydymo – jos visos siekia, kad vešlia plaukų kupeta galėtum džiaugtis ne tik išėjus pro salono duris, bet ir kitąsyk plaudamas galvą namuose.

Dabar pakalbėkim rimtai – Tavo kūno plaukai yra Tavo pasirinkimas. Neleisk niekam sakyti ką turi ar neturi depiliuoti, kirpti, manscaping‘ti ar kitaip priderinti savo kūno plaukus prie visuomenės ar mados įgeidžių! Bet jeigu nutarei, kad Tau labiau patinka lygi ir neplaukuota oda, tai čia taip pat ir plaukų procedūros, kurios pašalins nepageidaujamą augmeniją efektyviau ir ilgesniam laikui. Čia rasi depiliacijas cukrumi, vašku, šviesa (fotoepiliacija) ir kitais gerais, mokslu paremtais, išradimais, o taip pat bus ramu, kad su Grupinio nuolaida gauni paslaugas tikrai geriausia kaina!

Beje ar pagalvojai, kad kartais praktiškos dovanos pačios laukiamiausios? Taigi jei nori pabūti geru kalėdų seneliu ar mėgstamu gimtadienio svečiu, pagalvok ir apie artimuosius, kuriems irgi praverstų plaukų priežiūros akcija!

Griebk čekį pigiau ir gera dovana sutilps voke!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai