Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Tailandietiškas masažas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Kaina
Tradicinis tailandietiškas masažas skamba negirdėtai? Tai kuo gi jis skiriasi nuo lietuviško – kasdieniško - seniai išmėginto masažo?

Tradicinis tajų kūno masažas nėra tai, ką matote paveikslėliuose ar reklamose, kur graži panelė su gėle guli atsipalaidavusi ir besišypsanti, estetiškoje spa aplinkoje. Šio masažo kuponai ir dovanų čekiai ir dovanoja tikrai išskirtinę masažo patirtį. Ir nesvarbu, kur masažuotis apsilankysi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, dalelė Tailando visada pasijus tradiciniame tajų masaže!

Tai, kas vyksta per tailandietišką masažą, daug kam yra netikėta, nes tradicinis tajų masažas paprastai vyksta ant tam tikro kilimėlio, patiesto ant grindų. Skirtingai nei kiti masažai, kur jūs gulite ant stalo, toks masažas gali nustebinti, todėl kai kurie salonai visgi renkasi labiau vakariečiams suprantamą ir priimtiną būdą – masažavimą ant stalo.

Ko tikėtis jei tai pirmas tavo apsilankymas Tailandietiškame masaže?

Pirmiausia specialistas nurodys atsigulti ant nugaros, ant pilvo, ant šono arba net atsisėsti. Procesas prasideda, kai licencijuotas masažo specialistas pradeda dirbti su skirtingomis tavo kūno dalimis, naudodamas gravitacijos principus ar ritmingus judesius. Nenustebk, bet aliejų ar losjonų nenaudojama – jų rasi kitokio tipo masažuose, o tradicinis tajų masažas atliekamas be jų.

Masažas dažniausiai apima visą kūną nuo galvos iki kojų, o ir masažo terapeutas naudoja įvairias savo kūno dalis, įskaitant rankas, nykščius, alkūnes ir dilbius, kad geriausiai pasiektų tuos nuo kompo įsitempusius raumenis ir raiščius. Tailandietiškas masažas susideda iš skirtingų dalių, kur masažistas švelniai spaudžia ir minko raumenis, stumia, traukia ir lanksto tavo kūno dalis, kartais net vaikšto ant kūno. Tik jau nesakyk, kad išsigandai! Gerai gal skamba truputį baisiai, bet taip tikrai nėra!

Tradicinis Tailando masažas kartais yra vadinamas „tinginio joga" taip yra todėl, kad atliekant tradicinį tailandietišką masažą atsiguli ir ilsiesi, o kol tu ilsėsiesi, terapeutas padarys jogos asanas (t.y. pozas), sulenkdamas kelius, rankas ar nugarą, už tave! Todėl nenustebk, jei masažuotoja uždės koją ant tavo pažasties, ir timptels ranką, kad ištiestų susitingusį pečių raumenį, arba jei jie uždės kelius ant nugaros (visada švelniai ir įsiklausydamas į tai, ką jo patyrusioms rankoms ir kojoms sako tavo kūnas), kad ištemptų tavo pilvo ir nugaros raumenis. Trumpai tariant, gali tikėtis daug fizinio kontakto, o tempimas kartais gali priminti linksmas imtynes.

Istorijos pamokėlė, tinkama merginai/vaikinui sužavėti

Gera kaina ir superinė akcija jau įtikino, kad nori pamėginti šį masažą? Su tokia nerealia nuolaida ši egzotiška procedūra kainuos tikrai pigiau, bet gal ne pro šalį dar būtų sužinoti truputį istorijos?

Tailando masažo ištakos arba „senovės gydomojo prisilietimo" istorija yra senesnė nei Tailandas, ir yra siejamas su senovės Indija, Aajurvedos medicina ir budizmo ištakomis. Ajurveda, senovės Indijos „gyvenimo mokslas", moko, kad mūsų kūnai turi unikalius trijų došų (gyvybės energijų) derinius, kurie visada turi būti pusiausvyroje. Harmonijos kelias slypi žolelėse, mityboje, dvasinėje meditacijoje ir specialioje masažo formoje, kuri orientuota į kūno energetinių kanalų subalansavimą. Maždaug penktame amžiuje prieš Kristų Jivaka, gerbiamas gydytojas ir ajurvedos žinovas, susitiko su Budą ir tapo jo pasekėju bei gydytoju. Jis taip pat pastatė vienuolyną, kur Jivakos medicinos žinios buvo perduodamos ateinančioms budistų vienuolių kartoms. Kai budizmas iš Indijos išplito į dabartinį Tailandą, šios gydomosios žinios taip pat pasklido kartu ir Jivaka tapo žinomas kaip Tailando tradicinės medicinos tėvas.

Masažo tradicijos Tailando gyvenime glaudžiai susisiejusios su dabartiniu gyvenimu, todėl lankydamasis Tailande nenustebk, jei kai kurios Tailando šventyklos primins masažo salonus. O jei užsuksi į vieną iš daugelio privačių salonų, nesijaudink dėl jo kokybės, mat Tailando masažą čia reguliuoja Tailando visuomenės sveikatos ministerija. Visi masažo specialistai turi išklausyti patvirtintus mokymo kursus ir išlaikyti valstybinį egzaminą, kad būtų licencijuoti ir galėtų teikti masažo paslaugas. Visgi jei masažui pačiupai kuponą su nuolaida, o lankytis žadi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, žinok, kad masažo specialistas, kuris atliks šią procedūrą, greičiausiai irgi turėjo išmokti ne tik fizinių metodų, kaip pasiekti reikiamus tavo kūno taškus, bet klausėsi informacijos apie fiziologiją, anatomiją ir tradicinę mediciną. 

Taigi, patikėk savo skaudulius ir įtampas tradicinio tajų masažo galiai!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai