Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Nugaros masažas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(9)
Kaunas
(6)
Šiauliai
(2)
Kaina
Miestas
Vilnius
(9)
Kaunas
(6)
Šiauliai
(2)
Tik jau nesakyk, kad nenorėtum dabar nugaros masažo! Tiesiog pagulėti ir pailsėti, kol gabaus specialisto rankos padėtų įsitempusiems raumenims atsipalaiduoti! Tam, kad galėtum juo pasidžiaugti ir dar džiaugtis tikrai geriausia kaina ir nerealia akcija, Grupinis surado kuponus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kad duotum atkirtį nugaros skausmui (gydomieji masažai skuba į pagalbą), nerimui ir galvos skausmams (atpalaiduojantys masažai daro stebuklus!). Visi akcijos kuponai ir čekiai pas mus pigiau ir su nerealia nuolaida, bet tai nėra priežastis rinktis masažą. Priežastys yra visai kitos.
Taigi susipažink – 20 priežasčių tau griebti masažo kuponą.

Masažas gali padėti:

-          Numalšinti stresą
-          Palengvinti pooperacinį skausmą
-          Sumažinti nerimą
-          Susilpninti juosmens skausmus
-          Padėti kamuojant fibromialgijos skausmui
-          Sumažinti raumenų įtampą
-          Pagerinti fizinių pratimų atlikimą (sportinis masažas čia žvaigždė!)
-          Palengvinti įtampos sukeltus galvos skausmus
-          Miegok geriau – po masažo visos lovos bus tokios minkštos ir patogios
-          Palengvinti depresijos simptomus (šalin, bjaurybe!)
-          Pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą
-          Sumažinti osteoartrito sukeltą skausmą
-          Sumažinti vėžiu sergančių pacientų stresą
-          Pagerinti vyresnio amžiaus žmonių pusiausvyrą
-          Sumažinti reumatoidinio artrito skausmą
-          Paskatinti atsipalaidavimą
-          Padeda kovoje su aukštu kraujospūdžiu
-          Padeda sumažinti riešo kanalo sindromo simptomus
-          Gelbsti esant lėtiniam kaklo skausmui
-          Leidžia padidinti judesių amplitudę
-          Sumažina migrenos dažnį

O dabar apie kai kurias iš šių priežasčių išsamiau!

Aišku, gulėjimas ramiame dailiame kambaryje, mėgaujantis puikia atmosfera ant masažo stalo su pritemdytomis šviesomis, fone degančiomis žvakėmis ir levandų aromatu ore, bei atpalaiduojančia muzika fone yra tiesiog puikus būdas užbaigti dieną! Nors tai savaime labai gerai ir malonu, tačiau masažo ar masažų kurso tikslas visgi nėra vien tik poilsis. Tai taip pat turi daug terapinės ar medicininės naudos: lytėjimo kaip gydymo praktika kyla iš senovės istorijoje įsišaknijusių papročių ir metodų. Rytų ir Vakarų civilizacijos atrado, kad gydomasis masažas gali išgydyti traumas, palengvinti skausmą, sumažinti stresą, užkirsti kelią ligoms ir jas išgydyti. Masažai netgi gali paskatinti susikaupusių toksinų pašalinimą, bei padėti sprendžiant daugybę sveikatos problemų.

Lėtinis skausmas – tikra bjaurybė


Žmonės, patiriantys lėtinį skausmą, dažnai kreipiasi į masažo specialistus, kad pastarieji padėtų natūraliais būdais pagerinti jų gyvenimo kokybę. Masažas gali padidinti žmogaus serotonino kiekį, dėl kurio kūnas natūraliai sumažina skausmą. Maždaug 35 procentai visų masažuojamų žmonių teigia, kad patiria mažiau skausmo, susijusio su raumenų įsitempimu, skausmingumu, traumomis ir lėtinėmis sveikatos būklėmis. Nustatyta, kad masažai efektyviai atpalaiduoja raumenis ir nelanksčius sąnarius. Atpalaiduojantis masažas taip pat sumažina fibromialgijos simptomus (jei dar negirdėjai, tai fibromialgija yra lėtinis sindromas, kuriam būdingas bendras skausmas, sąnarių sustingimas, stiprus nuovargis, miego pokyčiai, galvos skausmas ir raumenų spazmai).

Nugaros skausmo palengvinimui – nugaros masažo stebuklas

Kai Kanados medicinos asociacijos žurnalas nagrinėjo skirtingus lėtinio apatinės nugaros dalies skausmo sprendimus, mokslininkai nustatė, kad masažas buvo efektyviausias būdas sumažinti nugaros skausmus. Tik pagalvok, kad šis metodas aplenkė medikamentinį gydymą, kuris ne tik mažiau veiksmingas, bet ir turi gausybę pašalinių poveikių. O masažas tai natūralus ir labai malonus būdas padėti savo nugarai jaustis daug geriau.

Sumažina depresiją, nerimą ir nuovargį

Įrodyta, kad masažo terapija padeda sumažinti stresą, pašalinti depresiją ir sumažinti lėtinio nuovargio simptomus. Tyrimai parodė, kad depresiją dažnai sukelia aktyvus ir lėtinis skausmas ir kad vien dėl depresijos atsiranda raumenų įtampa ir skausmas, su kuriuo kasdien gali būti labai nemalonu gyventi. Nutrauk šį ciklą su kuponu nugaros masažui!

Pagerina laikyseną

Visą dieną sėdėdamas prie kompiuterio ar stovėdamas ant kojų, dirbdamas sunkų ar vidutinio sunkumo darbą, gali lengvai įsitaisyti kaklo, stuburo ir visos nugaros įtampas, kurios savo ruožtu dažnai nulemia netaisyklingą laikyseną.

Nugaros masažai gali padėti tavo kūnui susigrąžinti sveikus ir natūralius judesius! Masažo metu raumenys ir raiščiai atsipalaiduoja ir kūnas atsiduria teisingoje ir neskausmingoje pozoje. Valio puikiai laikysenai!

Masažas malšina galvos skausmus

Reguliarus masažas padeda atsipalaiduoti ir sumažinti stresą. Šis alternatyvus metodas žymiai sumažina tikimybę patirti migrenos priepuolius ir įtampos sukeltus galvos skausmus, bei atpalaiduoja raumenų spazmus ir trigerinius taškus. Masažo metu sutelkiant dėmesį į kaklą, pečius ir galvą, masažas gali sumažinti skausmą ir diskomfortą, kurį sukelia migrena ar įtampos sukeliami galvos skausmai, o maigomi trigeriniai taškai ilgainiui kelia mažiau rūpesčių.

Masažas gali padėti sumažinti aukštą kraujospūdį ir pagerinti kraujotaką

Masažai gali pagerinti kraujotaką, sumažinti kraujospūdį ir pagerinti kitas kūno funkcijas. Geresnė kraujotaka yra grandininės reakcijos, atsirandančios organizme, reguliariai atliekant masažą, dalis!

Pagerink lankstumą ir sportiškumą malonesne už sportą veikla

Tam tikros rūšies masažai, įskaitant sportinius masažus, yra specialiai sukurti pagerinti sportinę veiklą. Šiandien įprasta, kad sportininkai masažuojami arenose ar treniruočių vietose, kad gabios specialistų rankos jų kūnams padėtų suaktyvinti kraujotaką ir sušildytų raumenis prieš žaidimą ar pasirodymą. Taip išmasažavus taip pat labiau sutepami sąnariai, todėl pagerėja lankstumas. Lankstesni sąnariai reiškia platesnę judesių amplitudę ir mažesnę traumos tikimybę. Tikėk manim sportininkai žino kaip pasirūpinti savo „darbo įrankiu" – savo kūnu!

Užknark nemigai į veidą!

Jei negali gerai pailsėti, pasvarstyk apie masažo teikiamus privalumus. Masažas gali padidinti serotonino kiekį, kuris natūraliai padeda žmonėms geriau miegoti. Masažai tampa vis populiaresni, nes žmonės pagaliau suvokia masažo kursų teikiamą naudą. Skirtingai nuo migdomųjų vaistų, masažai neturi ilgalaikio ar trumpalaikio šalutinio poveikio. Taigi pasimasažavęs jausiesi atsipalaidavęs ir tikėtina greičiau užmigsi.

Tik jau nesakyk, kad vis dar skaitai, o ne perki kuponu sau ir draugui?! Dėkis kuponus į krepšelį, kol superinė akcija garantuoja geriausias kainas!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai