Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Masažas dviems

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(5)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(5)
Masažas dviem kasmet tampa vis populiaresnis ir vis dažniau jo kuponai keliauja į mūsų lankytojų rankas, o dovanų čekiai pavirsta puikia dovana, ypač kai su akcija jie pas mus visada geriausia kaina! Taigi matyt nenustebsi, jei paraginsime ir Tave ateiti ir pigiau išbandyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje įsikūrusius masažo centrus ir susidaryti savo nuomonę apie šią masažo rūšį.

Pirma, ką reikia žinoti svarstant apie tokio tipo masažą: nepaisant to, ką sako ne vieno dylo pavadinimas, šio tipo masažas skirtas ne vien poroms! Lankytojų poros žinoma gali būti vyras ir žmona, mergina ir vaikinas ar tos pačios lyties partneriai, tačiau šis kuponas puikiai gali būti mamos ir dukros, geriausių draugių/ draugų (ar bet koks kitas dviejų žmonių derinys) pramogos idėja. Masažas porai vyksta kambaryje, kuriame telpa du masažo stalai ir abu lankytojus vienu metu masažuoja du masažistai. Viena vertus tai smagu, nes galėsite pasidžiaugti vienas kito draugija ar artumu, bet porų masažo metu vis tiek sulauksite individualaus dėmesio, kad patenkintumėte savo specifinius poreikius ir pomėgius masažui.

Taigi kai jau aptarėme, kad toks kuponas tinka ne vien tik romantiškam vakarui, pakalbėkime apie... romantiškus vakarus! Jei ieškai originalios dovanos vaikinui ar merginai arba tiesiog vilioja romantiškas poilsis dviems, tai čia masažai porai turi begales privalumų.

Išbandykit kažką naujo kartu

Pagaliau atėjo laikas pasimatymui! Tu ir Tavo partneris nusprendžiate dviese eiti pavakarieniauti į restoraną. Taip jau kokį penktą pasimatymą iš eilės... Iš pradžių žinoma mėgaujatės vakariene kartu, bet pokalbis išsenka ir jums belieka sėdėti džiaugiantis savo telefonais. Tada dar praleidžiate apie dvidešimt minučių valgydami, gaunate sąskaitą, ir tuo vakaras ir baigiasi.

Bet gi jauti, kad turi būti būdas padaryti šiuos nuobodžius ir nuspėjamus pasimatymus įdomesniais. Kodėl prieš vakarienę nenuėjus viso kūno masažo? Viso kūno ar nugaros masažas visada yra malonus pojūtis, o jei nesate mėginę tokio tipo pramogos, tai dalijimasis tokia nauja patirtimi padės Jums pajusti didesnį artumą ir bendrumą. Santykiuose ypač svarbu išbandyti naujas veiklas ir rasti naujų dalykų, kuriuos pamėgsite veikti kartu.

Kartu pasimėgaukite valanda kokybiško laiko

Net per pasimatymų vakarus kyla pagunda nuolat tikrinti telefoną, kad galėtum perskaityti ir atsakyti į darbo laiškus? Reiškia reikia kažko imtis. Kai gyvenimas pilnas darbų, pareigų ir reikalų, kartais per savaitę sunku surasti laiko, kurį galėtum praleisti tiesiog būdamas su savo partneriu. Porų masažas su superine nuolaida tai tokia erdvė, kuri leis Tau atsipalaiduoti, atidėti savo darbą bent valandai kitai, kad praleistum truputį laiko ir atsipalaiduotum su savo partneriu.

Numalšink stresą ir nerimą ir ženk į geresnį bendravimą

Kasdieninis stresas ir nerimas yra dažnas konfliktų romantiniuose santykiuose priežastis. Nors ir neturit priekaištų vienas kitam, stresas ir nerimas gali kelti įtampą tarp judviejų ir paaštrinti problemas ten, kur jų šiaip jau gal net ir nėra. Tai ypač pasakytina, jei vienam iš jūsų iš tikrųjų kenčia nuo nerimo sutrikimų. Neleiskite šioms negandoms pakenkti jūsų romantiniam gyvenimui! Masažas padeda organizmui išskirti hormonus, kurie leidžia neutralizuoti įtampą ir sumažina streso lygį. Iškart po masažo pastebėsi, kad atsipalaidavę daug efektyviau, taikiau ir našiau aptarsite visas problemas!

Daugiau romantiškų jausmų, kaip pagal užsakymą

Hormonai, kurie išsiskiria masažo metu, ne tik skatina bendrauti ir spręsti konfiktus be streso. Prisilietimas stimuliuoja jūsų bendrumą kuriančius hormonus, tokius kaip dopaminas, serotoninas ir oksitocinas. Šie hormonai veikia kartu, pagerina nuotaiką ir džiugina dar ilgai po masažo. Maža to, kai masažą patiriate kartu su partneriu, tie patys hormonai nulemia, kad jaučiatės artimesni vienas kitam ir labiau mylintys. O ko gi daugiau santykiuose reikia?

Ta pačia proga ir daugiau erotiškų jausmų!

Kalbant hormonų tema ir atsakant į jau girdėtą klausimą „ko gi dar reikia poroje", svarbu paminėti, kad hormonai, kurie išsiskiria masažo metu, ne tik padidina meilę, kurią jaučiate savo partneriui emociniu, bet ir fiziniu lygmeniu. Po masažo pajusite daug daugiau intymumo, kuris tęsis dar ilgai po pramogos. Nepamirškite šia gera idėja pasidalinti su draugais – intymumo poroje niekada nebūna per daug!

Trumpam viską užmiršk

Dabartyje visada vyksta daugybė dalykų (kad ir neapmokėtos sąskaitos, mokslai, darbai ar užmiršti per dieną reikalai) dėl kurių tikriausiai nerimauji. Mus nuolat švelniau ar bjauriau terorizuoja ne tik dabartis, bet ir praeitis (atsimeni tą gėdingą momentą darbe?). Taigi jei pasimatymą pradėsite tiesiai kelione restoraną, greičiausiai abu būsite taip susirūpinę dėl minėtų dalykų, kad negalėsite maloniai ir nuoširdžiai pabendrauti. Masažas skirtas tam, kad turėtum laiko pasinerti į savo pojūčius ir susitelkti į čia ir dabar. Na žinoma, nerimas dėl pavėluoto nuomos mokesčio niekur nedings, tačiau šita problema palauks kol bus išspręsta ateityje, o šiuo metu galėsit mėgautis jaukia tyla su savo partneriu, kol jus lepins profesionalaus masažo specialisto rankos. O po masažo abu pastebėsite, kad taip atsigavus visos problemos atrodo mažesnės ir lengviau įveikiamos

Trumpos atostogos kartu, kurios užtruks tik keletą valandų

Geriausia masažo dalis yra ta, kad tai suteikia jums tokią pačią atsipalaidavimo naudą, kaip ir trumpos atostogos kartu. Ir jums net nereikia pasiimti laisvos dienos nuo darbo ar likti kur nors nakvoti (jei nelabai mėgsti palikti savo lovą), o atsipalaidavimo, poilsio ir naujai atrasto artumo gausit į valias!

Taip kad belieka pasinaudoti super akcija, pagriebti kuponą pigiau ir imti už rankos žmogų, su kuriuo nori praleisti laiką ypač maloniai!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai