Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Limfodrenažinis masažas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Tik ir girdi „Limfodrenažinis masažas" čia, „Limfodrenažinis masažas" ten! Nesvarbu kur gyventum Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, vis tiek greičiausiai matei ne vieną saloną, kurio sąraše yra ir paslaptinga sąvoka „limfodrenažinis masažas". Gal atėjo metas ir tau jį išmėginti? Ypač kai kaina su akcija taip vilioja, o pigiau kuponus jau įsigijo visos draugės veido ir kūno odai atgavinti, kojoms ir rankoms pragražinti ir tiesiog geriau jaustis savo kūne. Sako, kad jo poveikis tikrai stulbinantis, gal verta griebti nuolaidą, kol kuponai ir čekiai tikrai žymiai pigiau?

Pradėkime nuo pradžių, kas gi per žvėris yra limfinė sistema?

Savaime suprantama, tai tokia organizmo cirkuliacijos sistema, kurios pagrindinis uždavinys yra valyti ir maitinti tavo kūno ląsteles. Skamba gana paprastai, bet žinok, kad be jos ilgai neišgyventume! Limfinė sistema yra tai, kas tarpininkauja tarp tavo kraujo apytakos ir atskirų organizmo ląstelių, o tas tarpininkas ir yra limfa. Limfa yra skaidrus skystis, turintis maistinių medžiagų ir deguonies, panašaus į kraują, bet be raudonųjų ir baltųjų kraujo kūnelių. Iš kraujo, limfos dėka, tavo ląstelės gauna joms reikalingas medžiagas ir gali „išmesti" atliekas ir toksiškas medžiagas. Limfagyslės surenka šias atliekas ir skysčių perteklių iš aplink ląstelių ir per limfmazgius jas transportuoja atgal į bendrą kraujotaką, kur tavo geros draugės ir pagalbininkės kepenys jas suskaldo ir paruošia šalinimui.

Nors limfagyslės yra visame kūne, maždaug 70 procentų jų yra tiesiai po oda. Kai limfos sistema veikia gerai, mes jaučiamės sveiki ir turime puikią apsaugą nuo ligų. Tačiau kai šis subtilus organas pasidaro vangus ar yra kuo nors užblokuotas - tarkime, po operacijos ar traumos - mes pradedame jaustis nuolat pavargę, tampam jautresni peršalimui ir infekcijoms, bei nukenčia mūsų odos išvaizda.

Dažniausia, tačiau tikrai ne vienintelė, neefektyvios limfinės sistemos priežastis yra nesveikas gyvenimo būdas. Visgi limfos apytaka gali sutrikti jei:
  • • Tavo kūnui trūkte trūksta fizinio krūvio - limfiniam skysčiui judėti reikia tavo raumenų jėgos, kad jis galėtų stumti limfą po visą kūną. Dar viena priežastis pajudėti daugiau!
  • Netinkama mityba – nesakyk kad neįspėjom ir mesk šlamštmaistį šalin.
  • Teršalai ir toksinai – iš aplinkos ir mitybos, į kūną patenka ne vien tik geri dalykai!
  • Chirurginės operacijos, traumos ir nėštumas.

Pagrindiniai limfodrenažo privalumai

Taigi kokio poveikio ir naudos gali tikėtis pradėjęs rūpintis savo limfos sistema?

Pirmiausia, tai tobula odos priežiūros priemonė: kad būtų skaistesnė veido oda ir sumažėtų smulkių raukšlių, nepraleisk progos pasilepinti limfodrenažinio masažo poveikiu. Reguliariai išjudinant limfą, sumažėją paburkimas aplink akis, bei lėtėja raukšlių atsiradimas. Po metų kitų sau padėkosi! Maža to limfodrenažinis masažas gali pagerinti senų randų būklę, o naujų randų atsiradimą sumažinta iki minimumo, todėl tokia masažo rūšis dažnai naudojamas prieš (ir po) kosmetines operacijas.

Detoksikacija: žiemos pabaigoje arba po labai įtempto laikotarpio, tavo organizmui limfodrenažas bus tikrai naudingas! Per daug krakmolingo, riebaus maisto ir per mažai fizinio krūvio sukelia bendrą vangumą, o kartu su stresu - tai tikras derinys ir pragaro, todėl tavo organizmui šlakų ir toksinų atsikratyti tikrai padės limfodrenažinis masažas.
Sumažinkite patinimą, celiulitą ir sudribusią odą. Kas gi nenorėtų džiaugtis lygia ir stangria oda? Numetus svorio ar tiesiog su metais, oda praranda savo stangrumą ir puikią išvaizdą. Ji pasidengia apelsino žievelę primenančiu celiulitu ir žinai kas iš dalies čia kaltas? Ogi užsistovėjusi limfa! Todėl reguliariai išjudinant limfos tekėjimą, tavo kūno formos vis labiau džiugina, o oda vis labiau primena geruosius Instagramo filtrus, o ne apelsinus!

Įgyk daugiau energijos. Limfos nepratekėjimas taip pat gali būti lėtinio nuovargio sindromo priežastis. Skatindama limfos tekėjimą, ši švelni masažo forma gali padėti atkurti imuninę funkciją ir pagerinti gyvybingumą. Taigi tampi ne tik gražesnė, bet ir gyvybingesnė!

Galiausiai – atsipalaidavimas! Nauda ir poveikis, kuris veltui dažnai nutylimas yra puikus relaxas po ilgos dienos. Limfodrenažinis masažas yra tokia švelni procedūra, kad išmėginusieji dažnai ją laiko viena iš labiausiai atpalaiduojančių ir stresą pašalinančių procedūrų. Bet griebk kuponą ir pati įstikink jos veiksmingumu. Tiesiog turi tai pamėginti, kai šiandien gausybė pasiūlymų super kaina tiesiog pati šoka į krepšelį!


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai