Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Atpalaiduojantis masažas

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(2)
Kaunas
(1)
Klaipėda
(1)
Šiauliai
(3)
Kaina
Miestas
Vilnius
(2)
Kaunas
(1)
Klaipėda
(1)
Šiauliai
(3)
Dvejoji kaip palepinti savo kūną? Norėtum greitai ir efektyviai palikti dienos darbus ir rūpesčius nuošalyje? Gal suprasi kur link sukam jei pasakysiu, kad rūpesčius nuo savo pečių nusimesti lengviausia… masažo kabinete! Nesvarbu, kur ieškai masažo – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, čekiai ir kuponai su nerealia nuolaida jau laukia Tavęs! Atpalaiduojantis viso kūno masažas tikrai padės atsigaivinti ir atgauti jėgas, bei padės visam kūnui pajusti ramybę ir nors valandėlę pačilinti būnant tik su savimi. Bet vien tik gera akcija, superine kaina ir galimybe apsilankyti masažui pigiau reikalas dar nesibaigia! Štai keletas paslėptų naudų, kuo Tavo pavargusiam kūnui ir sielai padės masažas!

Sudie, galvos skausmai!

Net ir atpalaiduojantis masažai yra daug daugiau nei tik atsipalaidavimas! Iš tikrųjų mūsų natūralūs instinktai nulemia, kad masažas mums toks malonus ir naudingas. Atpalaiduojantys masažai gali palengvinti galvos skausmą. Nesvarbu, ar Tave vargina įtampos sukeltas galvos skausmas, ar galva kenčia nuo migrenos, medicinos tyrimai įrodė, kad reguliarūs masažai gali padėti sumažinti ar net pašalinti šią skausmingą ir labai labai užknisančią problemą.

Būk ramus kaip belgas

Maždaug 40 milijonų amerikiečių kenčia nuo kokio nors nerimo sutrikimo. Lietuvos statistika neaiški, nes mūsuose vis dar gajus mitas, kad jei gyvenimas geras, tai nerimo būti neturi, kas žinoma yra visiška netiesa. Nerimas tai dažna psichinės sveikatos bėda, kuriai palengvinti taikoma gausybė metodų ir gera žinia ta, kad kai kurie tų metodų yra labai malonūs! Atpalaiduojantis arba ajurvedinis masažas gali sumažinti kūno streso hormonų lygį perpus, o tai palengvina nerimo simptomus ir leidžia dramatiškai sumažinti nerimą ir bjauriuosius jo padarinius.

Ačiū masažui ryte, ačiū ir vakare!

Sakai negali būti, kad atpalaiduojančių masažų naudos jaučiamos ir ryte, ir vakare? Bet taip yra! Ar dažnai jautiesi išsekęs ir skaičiuoji valandas iki savo darbo dienos pabaigos? Gal per pietus verta apsilankyti masaže, kuris atpalaiduos, o truputį pailsėjęs visą likusį dienos laiką jausiesi energingesnis ir žvalesnis. O jei masažui ryžtis vakare? Vakarinis masažas palengvina nemigą. Miego tyrimai parodė labai stiprų ryšį tarp kas savaitę atliekamų masažų ir sumažėjusios nemigos. Tai nepaprastai svarbu, turint minty daugybę sveikatos problemų, kurias sukelia miego trūkumas, įskaitant ir nusilpusią imuninę sistemą, didesnę depresijos riziką, bei nuovargį kitą rytą.

Kas pietums? Gal masažas?!

Nepatikėsi, bet masažai padeda virškinti! Visi retkarčiais patiriam virškinimo problemų, bet viso kūno masažas gali labai padėti. Nesvarbu ar vargina vidurių užkietėjimas, ar turite lėtinių virškinimo problemų, masažas yra geras būdas padėti Tavo sistemai dorotis su iškilusiomis problemomis.

O dabar kai jau žinai visas masažo naudas, belieka griebti kuponą geriausia kaina internetu, pasirinkti kuri akcija sužavėjo Tavo širdį ir kuriam masažistui patikėsi savo nugarą ar visą kūną ir ryžtis puikiam atpalaiduojančiam masažui!
 


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai