Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Manikiūras, pedikiūras

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Gražios rankos ir kojos yra… žinoma, gamtos dovana ir jau turi ką turi! Tik jau neskubėk slėptis mamai po sijonu arba po savo sijonu slėpti nevisai žavingų delnų ar pėdų, juk reguliari priežiūra daro stebuklus! Manikiūro metu rankos pamasažuojamos, pašalinamos negyvos odos ląstelės todėl jos akimirksniu atrodo geriau. Maža to, reguliariai šalinant odeles aplink nagus jos atauga ne tokios storos ir kietos, todėl tvarkinga rankų ar kojų išvaizda išlieka dar ilgiau. Dvejoji dėl kainos? Pažiūrėk kokias nerealias akcijas internetu suradome Tau Vilniuje, Kaune ir kitur Lietuvoje. Nežinai, kuris pasiūlymas Tau tiktų labiausiai? Štai keletas patarimų kaip nepasiklysti, kai Grupinio nuolaida taip vilioja, o visi pasiūlymai atrodo verti Tavo rankų ir kojų.

Manikiūro ir pedikiūro paslaugos

Norėtum iš salono išeiti ne tik su tvarkingais, bet ir dailiai nulakuotais nagais? Tokiu atveju rinkis manikiūrą su klasikiniu arba geliniu lakavimu. Patyrę specialistai patars, kuri nagų lako spalva geriausiai dera su Tavo odos tonu, kad rankos atrodytų žaismingos ir gyvybingos. Trumpiems nagams arba amžinoms klasikos gerbėjoms labiausiai tiks prancūziškas manikiūras, kurio metu nagas padengiamas natūralaus atspalvio nagų laku, o nago galiukas nuspalvinamas baltai. Taip nudažyti nagai atrodo ilgesni ir dera su bet kokiomis rūbų ir aksesuarų spalvomis. Toks manikiūro tipas taip pat reikalauja nemažai laiko ir įgūdžių, bet su Grupinis akcija ir profesionalus prancūziškas manikiūras ar pedikiūras Vilniuje, Kaune ir kitur Lietuvoje kainuos kur kas pigiau!

Nagų priežiūra vyrams

Idėja, kuri privers nustebti Tavo senelį (ir tikėkimės visai nestebina Tavęs) – vyrams irgi reikia manikiūro ir pedikiūro! Visi žmonės patiria suskeldėjusių odelių, sutrūkinėjusių kulnų ir ilgų nagų keliamus nepatogumus, tad kodėl viena lytis negalėtų pasidžiauti tikrai gražiai sutvarkytomis pėdomis ir rankomis? Vyrams dažniau taikomas profesionalus higieninis manikiūras arba higieninis pedikiūras. Jo metu rankos ar kojos pamirkomos, sutvarkomos nago odelės ir nagams suteikiama forma. Taip sutvarkytos rankos neatrodo iščiustytos, tačiau kelia tvarkos vaizdą ir pojūtį.

Galiausiai pasiekėme žemiausią Tavo tašką (ne ne tą, kuris yra gėdingas ir mes apie jį sutarėme nekalbėti), minty turime pėdas! Internetu pirktas čekis pedikiūrui visada pradžiugina bet ką, kas jau išmėgino šią procedūrą, bet jei Tu dar nemėginai, tai pats metas taisyti šią padėtį! Pedikiūras visada atneša malonius potyrius, ypač jei tai spa pedikiūras, kurio metu kojos atgaivinamos šilto tirpalo vonelėje. Toks pedikiūras Kaune pats populiariausias, o mūsų bičiuliai, dirbantys sostinės salonuose, sako, kad čia profesionalus rūgštinis pedikiūras Vilniuje sulaukia daugiausia klausimų ir susidomėjimo. Natūraliomis rūgštimis nušveista oda atrodo ypač gyvybingai ir akimirksniu atjaunėja. Kodėl savo rankų ar kojų nepalepinus tokia rūgščiai efektyvia procedūra!
 
 


Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai