Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Depiliacija

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(1)
Šiauliai
(1)
Kaina
Miestas
Vilnius
(1)
Kaunas
(1)
Šiauliai
(1)
Nesvarbu, kurioje barikadų pusėje esi – dievini savo kūno plaukus, truputį patvarkai ar depiliuoji viską žemiau antakių – tai visada yra ir liks tema ginčams. Nors plaukus gamta numatė ne veltui – jie auga dėl šilumos, higienos, apsaugoti odą nuo trinties ar kaupti feromonus – visgi ta pati gamta numatė ir trumparegystę ar apendicitą - būkles, kurias mes nedvejodami koreguojame! Taigi jei lygus kūnas tau patinka labiau, nesvarbu esi vyras ar moteris, turi partnerį ar kol kas per gyvenimą keliauji solo, kūno depiliacija visada bus aktualus klausimas!

Būtent todėl Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitur Lietuvoje suradome gausybę akcijų, kurios padės odą paversti lygia dar ir pigiau! Kuponai ir čekiai su akcija padės mėgautis geriausia nuolaida, o kai kaina tokia gera, tiesiog negali atsispirti norui pasigražinti šventės proga ar kasdien!

Sakai giriamės gausybe puikių pasiūlymų, o tau dar neaišku kuo skiriasi depiliacija vašku ar cukraus pasta, kodėl kai kurie sako, kad depiliacija cukrumi padeda pamiršti plaukus, o kiti sako, kad ilgalaikis plaukelių šalinimas yra pats geriausias pasirinkimas? Ar skiriasi depiliacijos vyrams ir moterims eiga ir kodėl kai kurios depiliacijos rūšys labiau tinka kojų ar rankų plaukų šalimui, o kitos intymios vietos augmenijos genėjimui? Tuojau viską tau papasakosim!

Depiliacija cukrumi

Ar žinai, kad dar senovės egiptiečiai šalindavo kūno plaukus? Tiek kojų, tiek higieninė ar intymios vietos depiliacija buvo daugumos kilmingų žmonių grožio rutinos dalis, o atlikdavo jie tai ir šiandien naudojamu būdu – cukraus pasta. Tai aplinkai labai draugiškas būdas, kuriam reikia tik citrinos sulčių, cukraus ir vandens. Plaukas raunamas plaukų augimo kryptimi, depiliacija cukrumi ne tik pašalina plaukus, bet ir sumažina augimą ir yra bene švelniausias būdas pašalinti nepageidaujamus plaukus.

Ką galima depiliuoti cukraus pasta? Ogi viską! Šis metodas tinka tiek veido depiliacijai, tiek bikini zonos, kojų, rankų ar nugaros depiliacijai. Belieka išmėginti saldų ir efektyvų būdą atsikratyti nepageidaujamų plaukelių.

Depiliacija vašku

Jei norėtum šilko švelnumo oda, be styrančių ar įaugusių plaukelių, džiaugtis nuo dviejų iki šešių savaičių, depiliacija vašku kaip tik tau! Plaukų šalinimas vašku pašalina kiekvieną plaukelį, kartu su jo folikulu, todėl tai atneša ilgesnį ir sklandesnį ataugimo periodą. Maža to, vašku pašalinti plaukai natūraliai atauga siaurėjančiais galiukais, todėl jie atrodo švelnesni ir minkštesni nei aštrūs, nuskustų plaukų galiukai.
 
Kaip pasiruošti procedūrai? Luktelk kol plaukai, kuriuos nori šalinti bus ilgesni, kitaip vaškas neturės kur prilipti ir nepašalins plaukų taip efektyviai. Kad procesas būtų lengvesnis ir vėliau išvengtum plaukų įaugimo, 24 valandas prieš procedūrą nušveisk odą švelniu šveitikliu, o jei labai bijai skausmo, įsimesk įprastų nuskausminančių vaistų pakelį. Čia vien tam atvejui, jei kartais prireiktų, nes mėginusiųjų atsiliepimai labai skirtingi, kai kuriems kojų ar rankų depiliacija vašku praeina visai be jokio skausmo!

Depiliacija lazeriu

Nori stoti į tikrą karą su plaukais ir atsikratyti šio estetinio klausimo keliems metams, o gal ir visam gyvenimui?

Naujausias, sparčiai per pastaruosius kelerius metus populiarėjantis, metodas yra lazerinis plaukų šalinimas, kuris be skausmo pašalina pasirinktos kūno vietos plaukus. Lazeris – tai intensyvi šviesa, kuria galima paveikti plaukus bet kurioje kūno vietoje. Tai truputį brangesnis metodas, tačiau jei suskaičiuotum visas procedūras ir priemones, kurias depiliacijai išleisi per ateinančius kelis metus, pamatysi, kad tai labai atsiperkanti investicija! Tiesa, prieš pasirenkant šį depiliacijos būdą, svarbu atkreipti dėmesį į savo odos atspalvį ir plaukų spalvą. Norint, kad lazeris veiktų sėkmingai, reikia atitikti tam tikrus kriterijus (tu matei kaip viskas rimtai?!). Kaip mums paaiškino dermatologė, lazeris veikia nukreipdamas spindulį į melaniną, esantį plaukuose, bet neveikiamas odoje esantis melaninas. Dėl mažo melanino kiekio šviesių, baltų, pilkų ir raudonų plaukų viduje, plaukų šalinimo šviesos pagalba priemonės nėra tokios veiksmingos. Bet jei odą (ne)puošia tamsūs ar vidutinio tamsumo plaukeliai – šis metodas veiks kaip burtai ir jau po pirmos sesijos gali tikėtis pamatyti neataugančių plaukelių plotus! Beje priešingai nei kitų metodų atveju, prieš procedūrą rekomenduoja nusiskusti – poveikio tikslas yra plauko svogūnėlis, o plaukas gali sugerti prietaiso šviesą.

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai