Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias

Estetinė odontologija

Tau rasta akcijų: 0
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Didžiausia nuolaida viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina aukščiausia viršuje
Kaina žemiausia viršuje
Populiariausi viršuje
Kaina
Miestas
Vilnius
(3)
Kaunas
(2)
Kaina
Miestas
Vilnius
(3)
Kaunas
(2)
Greitas patarimas: baltus marškinėlius pietaudamas apsitaškei šaltibarščiais? Šviesi sunkelė nuo pat pusryčių sugadinta kavos dėme? Palik tarpdantyje petražolės stiebelį ir niekas – tikėk mumis, tikrai niekas – Tavo dėmėto rūbo nepamatys! Šypsena vienas svarbiausių žmogaus grožio ir komunikacijos atributų, o Tavo naujas petražolės aksesuaras pritrauks visus žvilgsnius (nepažadam, kad žvilgsniai bus iš susižavėjimo, bet spręskime vieną problemą iš eilės!). 

Odontologijos paslaugos

O jeigu nori, kad šypsena visus žavėtų gerąja prasme, nepamiršk ja rūpintis ne tik kasdieniniu valymu, bet ir su specialistų pagalba. Estetinė odontologija sprendžia daugybę su dantų išvaizda susijusių problemų, o odontologijos paslaugos Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose su puikiais Grupinio pasiūlymais ir nerealia nuolaida visada pigiau. Kaina nėra viskas kas nulemia, kuris odontologijos paslaugų centras gaus progą pasirūpinti Tavo šypsena, tačiau su akcija visada sumokėsi pigiau, o internetu įsigytas kuponas ar dovanų čekis padės prisiruošti kelionei pas specialistą, kurį kartais ilgai ir sąžiningai (o, kad taip sąžiningai vengtume pražiūrėti deadline’us) atidėliojame, nors pagelbėtų greičiausiai paprasčiausia plomba.

Sveiki dantys prasideda nuo individualios kasdienės burnos higienos. Tai elementariausias burnos ertmės valymas naudojant dantų šepetėlį, dantų pastą, pasirinktą skalavimo skystį, higieninį siūlą, ar tarpdančių šepetėlį ir kitas Tavo poreikius (jei tokių turi) atitinkančias priemones. Jei tobulai prižiūrėtum burną, vizitai pas odontologą ir visos odontologijos paslaugos būtų retos, tačiau dažniausiai neturim pakankamai laiko ir pritrūkstam kantrybės, o tada dantų kariesas, burnos gleivinės ir periodonto ligos primena, kad sveiki dantys tikra vertybė! 

Manai kad dantys - ne pats gudriausias gamtos išradimas? Bet toks jau yra, tad geriau pakalbėkime, kada odontologija Tau reikalinga labiausiai. Jei pastebėjai, kad dantenos paraudo, paburko, prasidėjo kraujavimas, pasikeitė dantenų spalva ir čia vienur čia kitur jauti skausmą burnoje, reiškia, kad greičiausiai prasidėjo dantenų uždegimas. Tai viena iš dažniausiai pasitaikančių dantenų ligų, kurios išvengti ar ją stabilizuoti padės profilaktinė burnos higiena. Jos apsilankyti kiekvienam reikėtų vieną – du kartus per metus. Lankaisi? Dabar tikrai lankysies, nes pasiūlymai internetu garantuoja, kad kaina bus draugiška, o paslauga bus atlikta Tau patogioje vietoje. Ir tai ne tik būdas išvengti dantenų ligų, o ir būtinas žingsnis prieš kitas (neskubias) burnos procedūras, bei puikaus dantų vaizdo garantas. 

Burnos higiena

Ką burnos higiena turi bendro su išvaizda? Ogi tai, kad tai būdas nusikratyti dantų akmenų (kurie atsiranda kai ne visos apnašos pašalinamos dantų šepetėliu, o neišvalius apnašų, jos sukietėja į minėtus „akmenis"), kurie gadina Tavo šypsenos grožį ir kartais nulemia nemalonų burnos kvapą (yap, sorry mėtinukas čia nepadės).

Taigi sakyk, apie kokią šypseną svajoji? Jau perskaitėme kas aktualu visiems – sveiki dantys ir dantenos – dabar pasidalink savo svajone. Gal norėtum paslėpti mažus nuskilimus? Čia padės estetinis plombavimas, kurio pasiūlymai išgraibstomi ypač greitai. Juk patyrę meistrai sugeba atstatyti danties išvaizdą ir danties anatominę formą, o Tu išeini su akimirksniu gražesne šypsena. O gal taikai dar aukščiau ir nori tikrai holivudiškos šypsenos? Čia reikės keletu tonų pabalinti dantis, tačiau ir tai nebėda, nes su Grupinio nuolaida rasi ne vieną dantų balinimo pasiūlymą pačia pačiausia kaina!


Vandens pramogos Vandens parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Pažintinės kelionės Žiemos kelionės Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai