Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
-25%

Komandinis žaidimas MAFIJA Jūsų pasirinktame mieste

Visa Lietuva
150 min.
8-12 asmenų
3 mėnesiai

300.00 €

400.00 €
remove
add
Pirkti
naujienlaiskis

Aprašymas

MAFIJA – tai intelektualus psichologinis vaidmenų žaidimas bet kokio amžiaus žmonėms. Tai puiki pramoga vakarėlių metu, tinka kaip komandos formavimo įrankis, taip pat gali būti vakaro „vinis" gimtadienio šventėje. Mafija žaidimas gimė 1988 metais, sklinda gandai, kad tuometinio KGB užsakymu ir greitai išpopuliarėjo. Jis buvo žaidžiamas universitetų bendrabučiuose per vakarėlius ir kitus studentiškus susiėjimus bei stovyklas. 1998 metais Kaliningrado aukštojo mokykla, ruošianti pareigūnus, įtraukė šį žaidimą į psichologinio pasirengimo programą. Kinijoje žaidimas Mafija taikomas gydant nuo priklausomybės azartiniams lošimams. Tai žaidimas, kuriame susipina pramoga, emocijos, azartas, lavinama iškalba ir komunikacija.

Šio žaidimo metu ne tik stengiamasi identifikuoti melą atkreipiant dėmesį dalyvių kūno kalbą, balso tembrą, logines klaidas, bet svarbu ir pačiam neišsiduoti, galima išmokti valdyti savo emocijas, veido išraišką ir kūno judesius. Dar nežaidusiems, iš pirmo žvilgsnio, žaidimas Mafija gali pasirodyti painus ir reikalaujantis ypatingų sugebėjimų, tačiau tikrai taip nėra! Prieš pradedant, vedėjas paaiškina taisykles, supažindina su vaidmenimis. O toliau – svarbu įsijausti ir iki galo žaisti už savo komandą!

Įsigijus šį pasiūlymą, Jums priklausys - komandinis vaidmenų žaidimas MAFIJA Jūsų pasirinktame mieste. 

Kainą sudaro: 
 • Vedėjo atvykimas į nurodytuose miestuose esančias JŪSŲ patalpas ar namus;
 • Į renginio laiką įskaičiuotas pasiruošimas žaidimui (5-7 min), taip pat pertraukos tarp žaidimų;
 • Visa žaidimui reikalinga atributika: kortos, kaukės, staltiesė;
 • Papildomos stalo dekoracijos, kurios padės dalyviams dar geriau įsijausti į mafijos vaidmenis: skrybėlės, papuošalai, šautuvai ir pan.;
 • Foto sienelė;
 • Dovanos geriausiems žaidėjams ar šventės kaltininkui;
 • Individualūs kvietimai į renginį (pagal pageidavimą);

Svarbu:
 • Rekomenduojamas žaidėjų skaičius vienu metu – nuo 8 iki 12 asmenų, optimalu, jei vienu metu žaidžia 10 asmenų prie vieno stalo. Jeigu dalyvių skaičius yra didesnis, tuomet galima žaisti pasikeičiant, nes stebėti iš šalies taip pat smagu!
 • Būtina išankstinė registracija;
 • Pasiūlymas galioja visomis dienomis;
 • Renginys vedamas Kaune, Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje (jei toliau – galima priemoka, kuri skaičiuojama pagal atstumą).

Nefeikiniai Įvertinimai

0.0

0 įvertinimai (-ų)

Gal tau patiks?

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Kaitai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Pica Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Masažai Atpalaiduojantis masažas Gydomasis masažas Nugaros masažai Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Plaukų procedūros Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Depiliacija Estetinė odontologija Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai