Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Molėtų r.
Trukmė: Stovykla vyks birželio 23-29 d.
Dalyviai: Skirta 9-12 klasių moksleiviams
Kuponas galioja: tik šiai stovyklai.

Birželio 23-29 d. Whatansu vėl išeina į ŽYGĮ aplink Asvejos ežerą! 

Pabėgsime iš aplinkos, visuomenės, civilizacijos, kurioje gyvename – į tą, kurią susikursime patys. 

Šioje stovykloje kiekvienas dalyvis – aktyvus gyvenimo kartu kūrėjas. Ką tai reiškia? Kiekvieno nuomonė, žingsnis, sprendimas, nuotaika keičia visos susikurtos visuomenės jausmą. Ar žinai kokį vaidmenį joje prisiimi? Ar jauti laisvę rinktis ir atsakomybę už pasirinkimus? Kokia prasmė būti proaktyviu ir padėti einančiam kartu? Kaip išmokti rinktis, kai gyvenimas kasdien padovanoja šitiek nuostabių galimybių ir kelių?

Visą savaitę būsite ATRADĖJAIS: pažinsite, kur yra ribos, kur yra kito asmeninė erdvė, kokia yra bendra erdvė, kokios vertybės gali padėti išlaikyti bendruomenę ir tuo pačiu įgalinti kiekvieną jos narį drąsiai ir laisvai būti savimi.

Bėgam? 

Nuo rutinos, mokyklos, egzaminų, išmaniųjų technologijų, televizoriaus, facebook'o, paviršutiniško bendravimo, tuščių plepalų, miesto triukšmo ir skubančių žmonių, sausakimšų troleibusų, savo pačių kaukių ir nuolat kamuojančių klausimų „kas toliau?", „ką daryti?".

Į kur?

Į visiškai kitokią, labai stiprią patirtį. Į erdvę, vėją, laisvę, gylį, plotį, tylą, garsą, tikrumą, iššūkį, saulę ir lietų, mišką, lauką. Į gyvenimo mokyklą, kur augam per patyrimą, istorijas, dar neišmėgintas veiklas, gilaus ryšio su gamta ir žmogumi puoselėjimą.

Ką veiksite pabėgę? 

Patirsite ir mokysitės komandinio darbo, atsakomybės už savo veiksmus ir pasirinkimus, dalyvaujančios lyderystės, gyvenimo be miesto patogumų. Atrasite ir puoselėsite kūrybišką „aš". Tik kūrybiškas čia – ne tik tas, kuris gražiai piešia! Eksperimentuosite, kelsite iššūkius, kalbėsitės apie tai, kas labiausiai rūpi. Ugdysite unikalumą bendrystėje. Atskleisite savo gražiąsias ir stipriąsias puses ir būsite drąsūs vieni kitų skirtybes paversti privalumais. Kiekvienas susikursite savo komforto zoną, kurioje gyvenimas yra šventė.

Ko tikėtis?

Juk žinai, kad po tokio patyrimo, namo negrįši toks koks buvai. Nes mąstysi plačiau, matysi aštriau, užuosi geriau, jausi stipriau.

Gyvenimas: palapinėse, žygyje. 

Maitinimas: subalansuotas, aukštos maistinės vertės vegetariškas maistas 3 kartus per dieną atvežamas į stovyklavietę.

Saugumas: visi stovyklautojai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Susitiksite: patyrimų namuose Auksinė giria https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2

Būtina išankstinė registracija telefonu!

Svarbu! Stovykloje griežtai draudžiama vartoti alkoholį ar kitas svaiginamąsias medžiagas. Už taisyklių nesilaikymą dalyviai bus pašalinti iš stovyklos.


Pasiūlymo sąlygos:

 • Būtina registracija: https://bit.ly/2HwcH3H
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • Šis kuponas negrąžinamas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: Stovykla vyks birželio 23-29 d.
 • Kuponas galioja: tik šiai stovyklai.
 • Vieta: Molėtų r.
 • Dalyviai: Skirta 9-12 klasių moksleiviams
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.
 • Šis kuponas yra daugiatipis, jame nurodytos paslaugos yra rekomenduojamos. Kupono galiojimo laikotarpiu, jas galite pasikeistį į kitą (-as) to paties pardavėjo siūlomą (-as) tos pačios vertės, pigesnę (-es) ar brangesnę (-es) paslaugą (-as). Tuo atveju, kai vienas kuponas yra keičiams į kitą (-us) pigesnį (-ius) kuponą (-us) – kuponų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Brangesnei (-ėms) paslaugoms taikoma priemoka.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 290 € stovyklą PABĖGIMAS - patirtinį žygį 9-12 klasių moksleiviams ( 2019-06-23 - 2019-06-29 )

Paslaugų teikimo vieta:

 • place Patyrimų namai Auksinė giria https://www.auksinegiria.lt/ , Whatansu stovyklų mama Jurga +370 650 73886, jurga@whatansu.lt, kur važiuoti? https://goo.gl/maps/jckEuk2awkD2 .

Pardavėjas:
Išplėsti:

Arbūzų cukrus VŠĮ
phone Telefonas: 8 5 2073000
email El. pašto adresas: pagalba@grupinis.lt
info Paslaugos teikėjo kontaktiniai duomenys bus matomi įsigijus paslaugą.

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

lizingas

Mėnesinė įmoka: 35,57 €/mėn.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis I-V 8:00 - 20:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.