Atgal |

Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Klaipėda
Dalyviai: 1 asm.
Kuponas galioja: iki 2018 m. lapkričio 1 d.

Svarbu ne tik sveikas, bet ir tinkamas maistas! Šiandien siūlome atlikti išsamų ir informatyvų maisto netoleravimo tyrimą su specialisto konsultacija ir individualia mitybos atmintine reabilitacijos centre OSTEMEDA Klaipėdoje už Jūsų dėmesio vertą kainą! Nuolat augantis svoris, prasta nuotaika, silpnumas, nuovargis ir pačios įvairiausios negalavimų priežastys gali būti akivaizdūs rodikliai, kad Jūsų organizmas netoleruoja tam tikrų maisto produktų. Tad šiandien kviečiame pažinti savo kūną ir sužinoti, kokie maisto produktai tinka Jums, o kokie kenkia ne tik sveikatai, bet ir išvaizdai!

Jūsų gera savijauta rūpinasi reabilitacijos centras „Ostemeda" - Jei Jums skauda stuburą, sąnarius, kamuoja galvos skausmai, ramybės neduoda lėtinės ligos – kreipkitės. Mes padarysime viską, kad Jūsų sveikata gerėtų, kad išsipildytų Jūsų viltis – gera savijauta kasdien. Natūralūs ir alternatyvūs gydymo metodai, individualus požiūris į kiekvieną pacientą yra geros savijautos garantas. Tikslui pasiekti naudojami specialūs tyrimai (VEGA-testas, maisto netoleravimo testas, osteopatinė diagnostika ir korekcija, taikomoji kineziologija, kraujo tyrimai, ir kt.), kolektyve dirba savo srities profesionalai — gydytojai osteopatai, homeopatai, psichologai, kineziterapeutai, ergoterapeutai.

Taigi, pasinaudojus išskirtiniu šios dienos pasiūlymu, reabilitacijos centre „Ostemeda" Jums bus atliktas maisto netoleravimo tyrimas. Tyrimas atliekamas paimant kraujo, jo mėginį sumaišant su specialiais tirpalais rezultatas matomas maisto regentų paletėje. Maisto netoleravimo tyrimas atliekamas dėl 59 dažniausiai vartojamų produktų pagal netoleravimo lygį. 

Maisto netoleravimas paprastai nesukelia gyvybei pavojingų komplikacijų, tačiau dėl to galite jaustis nekaip. Maisto netoleravimo simptomai, tokie kaip dirgliosios žarnos sindromas, galvos skausmai, pilvo pūtimas ir daugybė kitų, išryškėja ne iškart suvalgius netinkamo maisto, o tik po kelių valandų ar net dienų, todėl suprasti, kurio maisto netoleruojate, yra gana sunku.

Specialistė atliks maisto netoleravimo tyrimą ir konsultuos kaip koreguoti savo mitybą atsižvelgiant į tyrimo išvadas. Gausite atmintinę  tolesnės Jūsų mitybos palydovą: kokiais produktais keisti tuos, kurių netoleruoja Jūsų organizmas.

Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja maisto netoleravimo tyrimui su specialisto konsultacija ir individualia mitybos atmintine reabilitacijos centre OSTEMEDA Klaipėdoje.
 • Paslaugos gavėjui neatvykus registracijos metu suderintu laiku ir neinformavus apie neatvykimą prieš 24 val. iki paslaugos suteikimo, skaitoma, kad paslauga suteikta ir kuponas panaudotas.
 • Tuo atveju, jeigu sutartu laiku dėl objektyvių priežasčių (pvz., gydytojo liga, techninės kliūtys ir t.t) nėra galimybės suteikti paslaugą, paslaugos teikėjas įsipareigoja paslaugą suteikti kupono turėtojui tinkamu kitu laiku, apie laiko pakeitimus informuoti paslaugos turėtoją individualiai.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Kuponas galioja: iki 2018 m. lapkričio 1 d.
 • Vieta: Klaipėda
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 98 € 115 € kainuojantį maisto netoleravimo tyrimą su specialisto konsultacija ir individualia mitybos atmintine

Paslaugų teikimo vieta:

 • place Baltijos pr. 103, Klaipėda, reabilitacijos centras OSTEMEDA 8 615 55018, info@ostemeda.lt

Pardavėjas:
Suskleisti:

A. STASIULIO REABILITACIJOS KLINIKA UAB
description Įmonės kodas: 300135855, PVM mokėtojo kodas: Nėra
place Šilutės pl. 22-61, Klaipėda
phone Telefonas: +370 61555018, +370 61246775
email El. pašto adresas: info@ostemeda.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

lizingas

Mėnesinė įmoka: 12,36 €/mėn.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.