Pasiūlymo aprašymas

Vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.-1 val. 30 min.
Dalyviai: 1 asm.
Kuponas galioja: 2 mėn.

OKEANIJA – tai grožio ir estetikos centras Vilniuje, kuriame teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius kokybės standartus. Mes turime ne tik higienos leidimą teikti grožio paslaugas, tačiau taip pat ir sveikatos priežiūros įstaigos licenciją, kas leidžia mums savo klientams teikti visą tiek grožio, tiek ir gydymo bei konsultacinių paslaugų spektrą nuo elementarių veido, rankų, plaukų priežiūros procedūrų iki gydomųjų lazerinių procedūrų strijoms, randams naikinti ir t. t.

Jūsų veidas - tai tartum vizitinė kortelė. Odos būklė daugeliui nulemia net pasitikėjimo savimi stoką, todėl rūpintis veido oda būtina nuo pat vaikystės. Bene labiausiai pasitaikančios problemos su veido oda nuo vaikystės, ta vėjaraupių, bei po aknės likusių randų gydymas. 

Vėjaraupiai, skirtingai nuo aknės, gali būti prevenciškai gydomi skiepais, tačiau pasitaiko atvejų, kai net ir pasiskiepijus jais susergama. Jeigu aknės problemą galima ir būtina kontroliuoti nuo pat vaikystės (be abejo jeigu tokia pasireiškia), tai susirgimas vėjaraupiais gali atsirasti ir vaikui, ir suaugusiam žmogui. Nekalbėsime apie pačių vėjaraupių gydymą, o apsistosime apie labiau aktualiąproblemą - padarinių odai gydymą po vėjaraupių. Oda po vėjaraupių būna labai panaši į odą po aknės problemų: oda nelygi, atrodo lyg būtų nusėta mažais randeliais ir pan. Bėgant laikui, negydant odos, ji randėja dar stipriau, o odos nelygumai (grublėtumas) taip pat tik didėja. Jeigu aknę ir/ar jos paliktus randus galima išgydyti nuosekliai lankantis pas veido priežiūros specialistą, tai su vėjaraupiais to padaryti nepavyks. Viena iš populiariausių ir efektyviausių būdų pasaulyjepanaikinti odos nelygumus – frakcinis lazeris FRAXEL DUAL.

Visame Pasaulyje FRAXEL DUAL frakcinis lazeris siejamas su:

 • SAUGUMU – FRAXEL DUAL frakcinis lazeris yra vienas saugiausių lazerių pasaulyjeodos gydymo srityje. Daugybė patentų apsaugo technologijas, kurios suteikia pacientams netik procedūros efektyvumo garantiją, bet ir užtikrina procedūros saugumą.
 • LAZERIO SPINDULIO NUKREIPIMO UNIKALUMU – beveik visų frakcinių lazerių spindulys yra vienodas, todėlesminė yra FRAXEL DUAL galvutė, kurios patentuoti mechanizmai nukreipia lazeriospindulį tam tikru kampu. Veikdamas odą spindulys niekada nepataikys į ta pačią vietą antrąkartą – tai užtikrina, kad procedūros metu visa Jūsų oda bus paveikta tolygiai.
 • EFEKTYVUMU – FRAXEL DUAL frakcinis lazeris turi dviejų tipų lazerio bangas1550nm ir 1927nm, kurios skirtos ne tik grožio procedūroms, bet ir gydymui. Kitaip tariant,1550nm lazerio banga skirta randams, strijoms gydyti, odos atjauninimui ir pan., ši lazeriobanga veikia dermą iki 1,6 mm gylio ir skatina natūralią elastino ir kolageno gamybą.1927nm lazerio banga skirta paviršiniam odos poveikiui, t.y. ši lazerio banga veikia įepidermio viršutinį sluoksnį iki 0.3 mm gylio ir tobulai tinka pigmentacijos naikinimui, odosspalvos suvienodinimui ar šiaip odos atnaujinimui. Dėka unikalaus frakcinio FRAXEL DUAL lazerio su dviejų tipo bangomis, pacientai turigalimybę vienos procedūros metu išspręsti problemas tiek paviršiniame, tiek ir giliuosiuoseodos sluoksniuose.
 • PATIKIMU SPECIALISTU (LICENCIJA DARBUI) – amerikiečių kompanija SOLTA MEDICAL yra FRAXEL DUALlazerio gamintoja. Jiems svarbu ne tik parduoti šį produktą, bet taip pat užtikrinti, kad su juodirbtų tik reikalavimus atitinkantis specialistas. 

PROCEDŪRAI APLINK AKIS:

Kova su senėjimu, prevencija, patarimai... apie tai diskutuojame jau ne vieną dešimtį metų. Išrandamos vis naujausios technologijos injekcijų, medikamentų srityse, įvairiausios inovacijos pasauliniu mąstu.

Tačiau mūsų veide yra viena opi sritis, kurios problematika sunkiai įveikiama net lazerinėms procedūroms. Čia reikia paisyti gausybės apribojimų. Rasti tinkamą sprendimą – užduotis ne iš lengvųjų netgi estetinės medicinos profesionalams. Pavyzdžiui, negalima atlikti injekcijų, ar telktis į pagalbą kitas populiarias priemones raukšlių mažinimui. Ar vis dar nežinote apie ką kalba? Neabejojame, kasrytinis žvilgsnis į veidrodį sufleruoja atsakymą... Taip, tai PAAKIAI.

Mes žinome, kad vienintelis būdas panaikinti, sumažinti raukšles apie akis – frakcinis FRAXEL DUAL lazeris. Tai faktas. Ne šiaip retušuoti raukšlėtumą, o efektyviai ir matomai „ištrinti" nereikalingas laiko linijas.

Būtent SRITYJE APLINK AKIS visas procedūras be išimties reikia atlikti LABAI ATSARGIAI! Tokios intervencijos kaip injekcijos IŠVIS NEGALIMOS. Klausimas: tai ką daryti? Atsakymas trumpai ir aiškiai: pateikiame Jums nuotraukas PRIEŠ ir PO procedūrų, kurios darytos Lietuvoje, grožio ir estetikos centre OKEANIJA. Ar dar bereikia kalbų? Rezultatai kalba patys už save – FRAXEL DUAL lazeris, kurio unikalus veikimo būdas yra saugomas net keliais patentais, daro stebuklus! Ir tai ne pasaka, o mūsų pažadas – Jūsų žvilgsnis ir VĖL bus vertas milijono. 

Dėmesio: kuponas ir AKCIJA galioja TIK NAUJIEMS KLIENTAMS.


Pasiūlymo sąlygos:

 • Būtina išankstinė registracija tel. +370 698 18935
 • Procedūrą atliks veido priežiūros specialistė, daugiau nei 20 metų patirtį sukaupusi grožio ir sveikatos srityje, RIMANTĖ ŽIEMELYTĖ
 • Kuponas ir AKCIJA galioja TIK NAUJIEMS KLIENTAMS.
 • Registruojantis būtina nurodyti specialistą, pas kurį registruojamasi.
 • Paslaugų kokybės garantija! Paslaugų teikėjas įsipareigoja pirkėjui su šiuo Grupinis.lt kuponu suteikti tik kokybiškas visas kupono sąlygas atitinkančias paslaugas.
 • Nurodyta aukštesnioji paslaugos kaina yra paslaugos teikėjo nustatyta kaina, už kurią šią paslaugą galima įsigyti ne per Grupinis.lt viso pasiūlymo publikavimo metu ir per visą įsigyto užsakymo galiojimo laikotarpį.
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Atsisakyti nepanaudoto kupono ir susigrąžinti pinigus galite per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Būtina išankstinė registracija nurodytais kontaktiniais telefono numeriais.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Trukmė: 1 val.-1 val. 30 min.
 • Kuponas galioja: 2 mėn.
 • Vieta: Vilnius
 • Dalyviai: 1 asm.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 499 € 850 € kainuojantį vėjaraupių ir po aknės randų gydymą lazerine procedūra su Fraxel DUAL frakciniu lazeriu
 • 529 € 900 € kainuojantį veido odos paviršinį atnaujinimą frakciniu FRAXEL DUAL lazeriu
 • 299 € 500 € kainuojantį akių srities odos atjauninimą frakciniu FRAXEL DUAL lazeriu

Paslaugų teikimo vieta:

 • place M. Marcinkevičiaus g. 1, Vilnius, grožio ir estetikos centras OKEANIJA, +370 698 18935 I–V 9.00–21.00, VI 8.00–17.00

Pardavėjas:
Suskleisti:

BALTIC COSMETIC TRADE UAB
description Įmonės kodas: 302726771, PVM mokėtojo kodas: LT100006672914
place M. Marcinkevičiaus g. 1, Vilnius
phone Telefonas: 8 616 31888
email El. pašto adresas: vilnius@okeanija.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

lizingas

Mėnesinė įmoka: 60,83 €/mėn.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.