Prenumeruokite naujienas
Šiame puslapyje pateikiama informacija
skirta tik pilnamečiams asmenims.
 
Spausdami „SUTINKU“, patvirtinate, kad:
Jums jau yra 18 ar daugiau metų.
Vaizdinė ir tekstinė informacija, esanti puslapyje, bus skirta tik asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.

Pasiūlymo aprašymas

Artėjant didžiosioms metų šventėms, taip norisi dalinti gėrį, tad padarykite tai jau dabar! Šiandien siūlome įsigyti 400 ml talpos nerūdijančiojo plieno MAISTO BANKO draugo termopuodelį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už gerą kainą. Beje, pirkdami šį termopuodelį prisidėsite prie prasmingos „Maisto banko" veiklos – už kiekvieną gautą eurą „Maisto bankas" patieks net 15 porcijų maisto skurdžiai gyvenantiems žmonėms!

LPF „Maisto bankas" – tai labdaros ir paramos fondas, renkantis paramą maistu ir dalinantis ją nepasiturinčiais žmonėmis besirūpinančioms organizacijoms. Fondo misija – bendradarbiaujant su maisto gamintojais ir prekybininkais siekti, kad tinkamas vartoti maistas nebūtų išmetamas, bet pasiektų nepritekliuje gyvenančiųjų stalą.

„Maisto bankas" yra atvira, nešališka ir nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, besiremianti geros valios žmonių ir socialiai atsakingų įmonių pagalba. Bendradarbiaudami su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis siekiama užtikrinti, kad parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones.

„Maisto bankas" propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą mažinant skurdą ir tausojant aplinką.   

Tad pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, Jums priklausys dailus nerūdijančiojo plieno MAISTO BANKO draugo termopuodelis. Tai – puiki dovana bičiuliui ar artimajam, kuri padės sušilti šaltą rudens ar žiemos vakarą. 

400 ml. talpos termopuodelyje laikomos arbatos ar kavos užteks Jums ir Jūsų draugui, o dviguba nerūdijančiojo plieno sienelė padės gėrimą išlaikyti šiltą bent 4 val., spaudžiant net ir didžiausiam šaltukui.

Pirkdami šį termopuodelį prisidėsite prie prasmingos „Maisto banko" veiklos – už kiekvieną gautą eurą „Maisto bankas" patieks net 15 porcijų maisto skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Tad įsigiję „Maisto banko" termopuodelį gausite ne tik kokybišką termosą, tačiau ir prisidėsite prie visuomenės gerovės!

Prisidėkite prie gražių MAISTO BANKO iniciatyvų ir Jūs – juk taip smagu dalintis gėriu ir šiluma! Įsigykite šiandien siūlomą termopuodelį – tai bus pirmas žingsnis gerų darbų link!

Pasiūlymo sąlygos:

 • Kuponas galioja vienam MAISTO BANKO draugo termopuodeliui.
 • Termopuodelį atsiimti galėsite viename iš „Maisto banko“ padalinių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje nurodytu metu.
 • KOKYBĖS GARANTIJA! Patikrinome prekę ir garantuojame, kad ji yra kokybiška.
 • Dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir panašių sąlygų reali prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukoje.
 • Nurodyta aukštesnioji prekės (-ių) kaina yra prekės pardavėjo nustatyta kaina, už kurią šią (-ias) prekę (-es) galima įsigyti be Grupinis.lt kupono ir nesinaudojant kitais akcijiniais pasiūlymais šios akcijos metu ir visą kupono galiojimo laikotarpį.
 • Prekę (-es), pateikę kuponą arba gautą SMS žinutę, atsiimti galėsite pirkimo metu pasirinktu adresu.
 • Kuponas galioja: Iki 2017 02 12
 • 100 % GRĄŽINIMO GARANTIJA! Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 14 dienų nuo kupono įsigijimo dienos. Atsisakyti prekės, jei jums netinka jos dydis, spalva, forma ar komplektiškumas galite per 14 dienų nuo jos atsiėmimo/pristatymo dienos. Primename, jog grąžinama prekė turi būti pilnos komplektacijos, tvarkingoje originalioje pakuotėje, nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Detalesnę informaciją ir prekių grąžinimo adresus rasite Grupinis.lt/grazinimas.
 • Atsiskaitykite GRYNAISIAIS arba BANKO KORTELE visuose PERLO terminaluose ir MAXIMA kasose. Perkant tereikia pasirinkti atsiskaitymo būdą, su gautu kvitu ar SMS žinute nuvykti į bet kurį PERLO terminalą ar MAXIMA kasas ir apmokėti kuponą. Tai turite padaryti iki akcijos pabaigos. Po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu ar mobiliojo telefono numeriu bus atsiųstas kuponas, kuriuo pasinaudoti galėsite jo galiojimo laikotarpiu.
 • Nepamirškite atsinešti atspausdintą Grupinis.lt kuponą arba gautą SMS žinutę!
 • Su šiuo kuponu atsiimti prekę ar pasinaudoti paslauga galėsite kupono galiojimo laikotarpiu.
 • Laikas iki akcijos pabaigos gali būti pratęstas.
 • Sąskaitą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pasirinkimai:
Suskleisti:

 • 11 € 14 € kainuojantį 400 ml talpos nerūdijančiojo plieno MAISTO BANKO draugo termopuodelį

Paslaugų teikimo arba prekių atsiėmimo vieta:

 • place VILNIUS. Vytenio g. 54, LPF „Maisto bankas“, 8 684 42439, I–V 9.00–18.00
 • place KAUNAS. Elektrėnų g. 1D, LPF „Maisto bankas“, I–V 9.00–17.00
 • place KLAIPĖDA. Baltijos pr. 103, LPF „Maisto bankas“, I–V 9.00–17.00
 • place ŠIAULIAI. Rūdės g. 27C, LPF „Maisto bankas“, 8 684 66536, I–V 9.00–17.00
 • place PANEVĖŽYS. Nemuno g. 79, 303 kab., LPF „Maisto bankas“, 8 646 09404, I–V 9.00–17.00

Pardavėjas:

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“
description Įmonės kodas: 192015172, PVM mokėtojo kodas: Nėra
place Adresas korespondencijai – Vytenio g. 54, Vilnius, 03229
phone Telefonas: 8 684 42439
email El. pašto adresas: info@maistobankas.lt

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt
Darbo dienomis 9:00 – 18:00 val.

Jei kilo klausimų, atsakymą gaukite jau dabar:

 • Skambinkite tel. +370 5 2073000 arba rašykite el. paštu: pagalba@grupinis.lt darbo dienomis 9:00 - 18:00 val.
 • Skaitykite D.U.K

Saugumo politika

Jūsų asmeninė informacija yra neperduodama trečiosioms šalims ir naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti.